Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2014, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Donersermayemutemeti | Dosya İndirme Linki Hakkınd

yandekse koyduğum bir dosyanın indirme linkini tıkladığında yandekse gitmeden önce yine benim sayfalara uğrasın sonra yandexe gitsin.Bunu nasıl gerçekleştirebilirim.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

En son donersermayemutemeti tarafından 10.07.2014 19:25:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.07.2014, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef bunu bir yolu oldugunu sanmıyorum
Mesaj07.07.2014, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yönlendirme gibi birşeyden mi bahsediyorsunuz? "İndirme Sayfasına Yönlendiriliyorsunuz..." gibi mesela... Smile

@blogcuabi sitesinde dış bağlantılarına tıklandığında yapıyor. Başka birçok sitede de var.

Mesaj07.07.2014, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı sitelerde görüyorum indirmek için tıklayınız yazıyor tıklıyoruz tarayıcının altından bakıyorum dosya inene kadar başka sayfarıda ziyaret edipi tekrar anasayfaya dönüyor.yani dosya inerken site bir kaç sayfasınıdaha ziyaret etmiş oluyor.

yada sizin önerebileceğğiniz yöntem varmı ziyaretçi benim sayfamda indir linkini tıkladımı yandeks sayfasına gidiyor ben gitmesin istiyorum o sayfada kalsın yada benim yönlendirdiğim sayfaya gitsin.aynı zamanda dosyada insin.
Mesaj07.07.2014, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunoynamakicinelele yazmış:
Yönlendirme gibi birşeyden mi bahsediyorsunuz? "İndirme Sayfasına Yönlendiriliyorsunuz..." gibi mesela... Smile

@blogcuabi sitesinde dış bağlantılarına tıklandığında yapıyor. Başka birçok sitede de var.

blogcu abi güzel bir örnek bunu nasıl yaparız
Mesaj08.07.2014, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogcu abi güzel bir örnek bunu nasıl yaparız[/quote]

Kendisine sorabilirsiniz. Kusura bakmayın yardım ederdim ama şuan biraz meşgulüm. Smile
Mesaj09.07.2014, 01:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google da 'tr.gg sayfa yonlendırme kodu' diye aratırsan bulursun

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Önceki mesajları göster: