Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.05.2014, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Sirketi Bilen Varmi ?

Beyler reklam sirketi bilen varmi yani sitemden para kazanmak icin birde para ödüyormuyuz sirkete falan ve ayrica ben sitemi kurdum ilginc html kodlari bilenler ne oldugunu yazip kodu yazabilirlermi?
Mesaj19.05.2014, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu: aynen

Banada çok lazım , forum gibi yapmak istiyorum sitemi ve reklam koymak para ödüyormuyuz reklam için.,.
Mesaj19.05.2014, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardesim ben bukldum google adsense bedavaya parani kazaniyorsun ama sorun su ingilizcem yok Sad
Mesaj19.05.2014, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam Sirketi Bilen Varmi ?

facebazi yazmış:
Beyler reklam sirketi bilen varmi yani sitemden para kazanmak icin birde para ödüyormuyuz sirkete falan ve ayrica ben sitemi kurdum ilginc html kodlari bilenler ne oldugunu yazip kodu yazabilirlermi?

Büyük bir işletme veya kuruluş değilseniz reklamdan yüksek bir gelir elde edemezsiniz.
Mesaj28.06.2014, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
google adsense ile googlenin bir iş ortağı olabilirsiniz.
Yapmanız gerekenler, öncelikle google adsense nedir, ne işe yarar, kuralları ve kullanıcıya sağladığı çözümleri araştırmalısınız. google adsenseye üye olduğunuzda ve profiliniz onaylandığında çok hassah şekilde çalışma yapmalısınız. Adsense reklamlarını ciddiye alarak sitenizde uyarlamalısınız. Mesela sitenize 3 taneden fazla reklam yayınlamanız sizi ciddi derecede riskli profil grubuna taşır. Adsenseden bir kere ban yediğinizde ömür boyu banlısınız demektir. Bu yüzden adsense reklamlarını ciddiye alarak yayınlamalısınız. Sitenizdeki içerikleride adsensenin istediği türden yapmalısınız.
Örneğin, bir film yayınladığınızda banlanırsınız. Bir mp3 dinlettiğinizde banlanırsınız. Kelimeleriniz dahil olmak üzere dikkatli olmalısınız. Örneğin sayfanızdaki içerikde bir cümlenin içinde +18 kelime, tecavüz, küfür vs gibi, aşırı iğrençlik ve bel altı muhabbetler olduğunda banlanırsınız. Bir siteden kopyalanmış yazıyı sitenize eklediğinizde banlanırsınız. başka bir siteyi taklit ettiğinizde banlanırsınız. Adsenseyi gerçekten bir iş gibi düşünerek yaparsanız ciddi derecede para kazanabilirsiniz. Aylık 5 bin ve daha fazla kazanabilirsiniz. Fakat yapmanız gereken sağlam bir com domainli site kurmak ve sadece o site ile uğraşmak. Çünkü adsense bedava-sitem sitelerini kabul etmiyor.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj29.06.2014, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

eğer herhangi bir değişiklik olmadıysa tr.gg siteleri google adsense'e kayıt olamıyor. Bunun yanında adcash yada bc.vc denenebilir. Türk servisler arasında Tikla.tl'yi önerebilirim.

kolay gelsin.
Mesaj30.06.2014, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@baslangıc-sayfam tikla.tl yerine tik.tl olmasın o ?
Mesaj11.07.2014, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

URL kisaldan basi kurumlardan da para ala bilirsiniz, google'da aramaniz yeterli olacaktir.
Mesaj03.10.2014, 07:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Adhood var ya!

Adhood çok iyi ben de kendime ondan yapacağım
Mesaj03.10.2014, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Adhood var ya!

Adhood çok iyi ben de kendime ondan yapacağım
Önceki mesajları göster: