Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2014, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: üst reklamlar hakkında

arkadaşlar malum bazı css tasarımlarda bedava-sitemin sitelerimize koyduğu en üst reklam varya işte o reklam tasarımı bazen kötü gösteriyor ve bizde biraz aşağı alsak reklamı (logo yanına mesela) sizcede güzel olmazmı ?

örneği aşağıda verdiğim linkte mevcuttur

not:konuya admin tarık bey'in bakmasını çok isterim...

http://i.hizliresim.com/on3167.png
Mesaj01.08.2014, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi bildiğim kadarıyla support'a mail atıp bildirince izin geliyor.
Mesaj01.08.2014, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Abi bildiğim kadarıyla support'a mail atıp bildirince izin geliyor.

kardeşim yasaklanmış artık o yüzden öneri başlığı açmak istedim
Mesaj02.08.2014, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konu hakkında düşünceleriniz yokmu arkadaşlar ?
Mesaj03.08.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üst reklamın çok da abartılı olmamak ve gizlenmemek şekilde oynatabilme hakkı var ... Bunu kodlarla logo alanına rahatlıkla alabiliriz ...Zaten tasarım headeri falan ekran boyu ise ekranın en üstüne çıkacaktır üst reklamı logo yanına aldığımız zaman ... Ama sen sanırım izinden bahsediyorsun dediğim gibi izin var benim bildiğime göre ... Yani zaten aldığımız zaman tasarım ekranın en üstüne çıkıcak ... Üst reklamı sadece biraz sağa kaydırmış gibi olacağız...

Mesaj04.08.2014, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Üst reklamın çok da abartılı olmamak ve gizlenmemek şekilde oynatabilme hakkı var ... Bunu kodlarla logo alanına rahatlıkla alabiliriz ...Zaten tasarım headeri falan ekran boyu ise ekranın en üstüne çıkacaktır üst reklamı logo yanına aldığımız zaman ... Ama sen sanırım izinden bahsediyorsun dediğim gibi izin var benim bildiğime göre ... Yani zaten aldığımız zaman tasarım ekranın en üstüne çıkıcak ... Üst reklamı sadece biraz sağa kaydırmış gibi olacağız...

izin değil kardeşim anlatamadım galiba reklamı oynatmak yasaklanmış bende diyorumki en azından 5 veya 10 px aşağı kaydırsak reklamı logo yanında dursa olmazmı veya olsa nasıl olur benimki sadece bir öneri zaten
Mesaj04.08.2014, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oda izin gibi bir şeye giriyor bir bakımdan aslında . .. Haklısınız ... Yani zaten logonun yanına alsak tasarım en üste çıkacağı için reklamı 5 10 px sağa kaydırmış olacağız.... Güzel bir öneri.

Önceki mesajları göster: