Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2015, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: BİLGİSAYARİM ACİLİYOR AMA GORUNTU G

Çözüldü.

En son bilgev tarafından 14.07.2015 12:01:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.02.2015, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardim
Mesaj17.02.2015, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle s.a kardeşim bilgisayarının ekran kartında sıkıntı olabilir eğer bilgisayardan yani kasadan bip sesleri geliyorsa ram sana uyarı veriyor ya tam takılı değildir yada ramin yanmıştır gidip 1 adet ram alman lazım önce bilgisayarına bi ekran kartı tak bak hala sorun devam ediyorsa ram'den kaynaklanan birşey benim tahminime göre ram'den kaynaklanıyor
Mesaj05.03.2015, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Monitörü kasaya bağlayan yani monitörden kasaya takılan kablo fazla eğik büğük olmamalı ve ekran gelmediği zaman onu çikarip bi yeniden tak. Bende de farkli sebeplerle ekran gelmiyodu soyledigimi yapinca 1 2 seferden sonra normale dondu.
Mesaj06.03.2015, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BİLGİSAYARİM ACİLİYOR AMA GORUN

bilgev yazmış:
SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR BEN ERDEM :)BEN BİR İKİ GUN ONCESİNE KADAR BİLGİSAYARİMDA HİCBİR SKİNTİ YASAMİYODUM. BUNU İZNİNİZLE UZUN UZUN ANLATİCAM...

ARKADASLAR PC Yİ ACTİM BİP SESİ GELİYOR FANLAR PERVANELER FELN HPSİ CALİSİYOR DONUYOR BNM TABİRİMLE HATTA Bİ SURE SONRA WİNDOWS ACİLİS SESİNİ BİLE DUYUYORUM AMA EKRANDA NE ACİLİSTA NEDE ACİLDİGİNDA HİC GORUNTUN YOK...

BUNUN UZERİNE İNTERNETTEN ARASTRDİM BİOS PİLİN SARZİ AZALMİS VEYA OMRU BİTMİSTİR DEDİLER BİGUN SARZ ETTİM PC ACİLDİ TMM SORUN ORTADAN KALKTİ DEDİM FACEDE BSDE DOLASİRKEN KAPAYİP SABAH ACİNCA YİNE GORUNTU GELMİYOR.

HERALDE OMRU BİTTİ DEDİM YENİ PİL ALDİM BUDA OLMADİ NAPMAM LAZİM ACİL YARDİM LUTFEN MODERATORUM SAHİBİYİM YAZİ YAZAMAM DEMEYİN OYLE DGLSNZ BİLİYORUMDA HERKES Bİ BAKSİN YORUM ATSİN YARDİMCİ OLMAYA CALİSSİN YARDİM.

Bip sesi slottan kaynaklıdır. Başka bir açıklaması yok. Ekran kartı giriş caklarını kontrol edin.
Mesaj13.04.2015, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rolling Eyes Idea Arrow Arrow Arrow Arrow Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Shocked Confused Cool Laughing Surprised Sad Sad
Mesaj23.04.2015, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu durumun Bios pili ile bir alakası yok.
Arrow Ekran kartın şayet harici ise büyük bir ihtimal oynama yapmış olabilir veya bazı ekran kartlarının takmak yeterli olmuyor yanındaki plastik bir kapatma düymesi bulunur bunu kapatmanız gerekir.@bestoftheking arkadaşımızın bahsettiği gibi,

Arrow Ekran kartın onboard ise bilgisayarını garantiye göndermen gerekebilir çünkü ana karta bağlı olduğu için senin yapabileceğin birşey yok.

Arrow bios pilini doldurduktan sonra açıldığını yazmışsın ancak bios pili bittiğinde bilgisayar yine açılır sadece bilgisayarın saat ayarlarını kaydedemezsin.
Mesaj12.05.2015, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekran kartını takarken sırf ekran kartı için demek istemiyorum tüm bilgisayar parçalarında nazik olmalısın tahminimce ekran kartının giriş yuvasını kırdın veya ters taktın ekran kartını çıkarıp yeniden tak eğer yine aynı hata olursa yanmış olabilir hemen çıkartmalısın yoksa kısa devre olursa ana kart bile yanar çok dikkat et gece tekrar yazarım aceleden anca bu kadarını yazdım Razz