Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2015, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem Sizin Olsaydı

Bedava-sitem Sizin Olsaydı Nasıl Bi Şeyler Getiridiniz

Ben Olsaydım mesaj Geldiğinde Facebookdaki gibi ses gelemsi

#Open Down # Yusuf A.
Mesaj29.06.2015, 05:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilen arkadaşlar vardır. Steam'daki gibi bir sistem olabilir.
Profil sayfası ve kullanıcı bilgileri dahilinde paylaşıma sunulan özel sayfalar.. Extradan Chat paneli.. Arkadaşlık sistemi gibi bir çok şeyi düşünürdüm. Tabi uygulanması ne kadar mümkün olur ben bilemiyorum, alanım değil Smile Başlık için teşekkürler.. Güzel konu
Mesaj29.06.2015, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

web site alırken seçenek sunardım örneğin forum sitesi, reklamları gizli tık başı reklam yapardım, kodlama dillerini çoğaltırdım aklıma gelen bunlar şimdilik Smile
Mesaj30.06.2015, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretsiz alan adlarının yanında ücretli olarak com,net,org gibi alan adına çevrilebilir bir hizmet verirdim.Biraz daha wordpress tarzı yapmaya çalışırdım,mesela menüyü tek tek elle eklemek yerine otomatik bir şekilde ayarlanabilir olsa güzel olurdu aynı şekilde güncel bir ana sayfa yeni bir paylaşım yapıldığında otomatik olarak eklenmesi.Sitede paylaşılan yazıların basit bir şekilde kategorize edilebilmesini ve Ekstraların kullanıcılar tarafından geliştirilebilir olmasını sağlardım.
Mesaj01.07.2015, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Bedava sitem sizin olsaydı ne yapardınız?" demişsin. Ben senin bedava siteni ne yapayım. Benim sitem zaten bedava. Very Happy
Mesaj02.07.2015, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

uye engelleme aktif ederdim, php getirtmeye calışırdım daha fonksiyonlu bir foto galeri oluştururdum, facebook ve youtube ile integre edilebilen paylaşımların oluşturulmasını saglardım, uyelerin reklamları kendileri duzenlemelerini saglardım, ziyaretcisi cok olan siteler le reklam ortaklıgı yapardım

Not: Klavyem bozuktur bazı tuslar çalışmıyor kelime bozuklugu için ozur dilerim

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj05.07.2015, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle ftp ve phpmyadmin özellikleri eklerdim Smile Ayrıca bide responsive temaları çoğaltırdım.