Forum'da ara:
Ara

Premium paket kullanmayı düşünür müsünüz?
Evet
  17%
[ 11 ]
Kararsızım
  14%
[ 9 ]
Hayır
  68%
[ 43 ]
Toplam Oylar : 63

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2016, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Premium Paket

Bedava Sitem Premium paketinin 29,90€ yani 95₺ olması hakkında neler düşünüyorsunuz?
Mesaj03.01.2016, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: düşünmüyorum

Düşünmüyorum.
Çünkü reklamlarlar siteme güncellik katıyor ve sitemden şu an için para kazanabileceğimi düşünmüyorum.Günlük ortalama 50 hit ile ancak karşıklı reklam takası yapılabilir Laughing
Mesaj04.01.2016, 06:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşüncelerinizin haklılık payı yüksek. Lakin içeriklerinizin konusu, daha fazla gelişmeye açık. "sitene ... ekle" aramaları her zaman çok tutulmuştur. Bu arama sonuçlarında sizin sitenizin de yer alıyor olması bana, 50 hiti daha da artıracağınızı düşündürüyor.
Mesaj07.01.2016, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitemin sağladığı özellikleri seviyorsan ve harcadığın ücreti reklam alarak çıkarabileceğini düşünüyorsan olabilir. Yıllık daha ucuza hosting+domain almak varken bu tercih edilir mi o da ayrı konu.

Birde premium aldıktan sonra devam etmeyince silinme gibi birisi bişey yazmış ve şuan o kişinin hesabı silinmiş : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=236227
Mesaj07.01.2016, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Yıllık daha ucuza hosting+domain almak varken bu tercih edilir mi o da ayrı konu.

Dediklerinizde oldukça haklısınız. Bedava-Sitem Premium paket ücreti senelerdir sabit bir şekilde durmakta. Öyle ki; menüdeki Premium sayfasını oluşturup ücretlendirme verisini girdiklerinde 1€=2.20₺ gibi bir şeymiş, şimdi ise 1€=3.26₺. Zaten bu paketi kullanan kullanıcı sayısı da iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Günümüz koşullarında hangi kullanıcı 97.5₺'e Bedava-Sitem'den Reklamsız Paket alır ki... Ben de sadece bu duruma dikkat çekmek için böyle bir başlık açtım.
Mesaj26.01.2016, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Bedava-sitemin sağladığı özellikleri seviyorsan ve harcadığın ücreti reklam alarak çıkarabileceğini düşünüyorsan olabilir. Yıllık daha ucuza hosting+domain almak varken bu tercih edilir mi o da ayrı konu.

Birde premium aldıktan sonra devam etmeyince silinme gibi birisi bişey yazmış ve şuan o kişinin hesabı silinmiş : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=236227

premium hesaba devam etmeyince site mi siliniyor ilk defa duydum bak bu ne saçma sapan kuralmış ya böyle şey mi olur sen kalk türkiye şartları üstünde ve sadece reklam kaldırmak için !! 95 lira yap hemde devam etmezsen premium hesaba siten silinir vay yavrum vay iyi yol bulmuşlar Mr. Green Twisted Evil
Mesaj27.01.2016, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabi ki de hayır
Mesaj27.01.2016, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben 2012' den beri bs deyim farklı farklı sitelerde (bilen bilir ben nezih),

şuana kadar webme tr de sadece 1 adet pr hesabı alan ... gördüm
Mesaj26.02.2016, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

nelm yazmış:
webme tr de sadece 1 adet pr hesabı alan gördüm
Şu an güncel olarak sanırım, tercih edilebilir seçenekler sunulduğu için, sadece webme-DE'de premium hesaplar var. webme-TR'de güncel olarak premium hesap kullanan olup olmadığını bilmiyorum.
Mesaj28.02.2016, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla bu konuya biraz fransız kalmış durumdayım. Özellikle de sitene ekle kısmını açarsanız çok sevinirim kulağıma çok hoş geldi de Laughing

slobada yazmış:
Düşüncelerinizin haklılık payı yüksek. Lakin içeriklerinizin konusu, daha fazla gelişmeye açık. "sitene ... ekle" aramaları her zaman çok tutulmuştur. Bu arama sonuçlarında sizin sitenizin de yer alıyor olması bana, 50 hiti daha da artıracağınızı düşündürüyor.
Laughing

En son isacotur tarafından 28.02.2016 13:02:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.02.2016, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
hersite-burada yazmış:

premium hesaba devam etmeyince site mi siliniyor ilk defa duydum bak bu ne saçma sapan kuralmış ya böyle şey mi olur sen kalk türkiye şartları üstünde ve sadece reklam kaldırmak için !! 95 lira yap hemde devam etmezsen premium hesaba siten silinir vay yavrum vay iyi yol bulmuşlar Mr. Green Twisted Evil

Premium üyelik alırken söyleniyor üyeliğiniz bitimine 3 hafta kala mail yolluyla bildirin.Fakat bildirmediğiniz takdirde siteniz siliniyor.

Premium hesap hakkında düşüncelerim sitem günlük 1000-2000 ziyaretçi alsa premium üyelik alırım.Şuan günlük ziyaretçi 10-20 kişi bu kadar küçük bir kitle için reklam kaldırma gereği duymuyorum.
Fakat Bedava-Sitem premium hesaplara birkaç özellik ekleseler çoğu kişi alır.
Sadece reklam kaldırma için 95 tl fazla geliyor Idea
Mesaj28.02.2016, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
sitene ekle kısmını açarsanız çok sevinirim.
Siteniz "sitene hava durumu scripti ekle" "slayt kodu ekle" "borsa kodu ekle" vb. birçok özel sitene ... ekle aramasında ilk 7 sonuç içerisinde yer almaktadır. Her geçen gün daha fazla sayıda website açılması ve bu siteleri açanların çoğunluğunun bu şekilde doğrudan siteye eklemelik hazır kod arayan kişiler olması; hit sayınızın daha da artacağını düşündürmekte... Benzer içeriklerinizi daha da artırabilirsiniz. Bol şanslar.
technoatom yazmış:
Bedava-Sitem premium hesaplara birkaç özellik ekleseler çoğu kişi alır. Sadece reklam kaldırma için 95₺ fazla geliyor.
Başlığı bu duruma dikkat çekmek üzere açmıştım. Fakat üzerinden geçen zamana göre hiçbir etkisinin olmadığını görmek üzüntü verici.
Mesaj28.02.2016, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Hiç bu açıdan düşünmemiştim Ama o sayfaları tekrardan elden geçireceğim ilerleyen zamanlarda.

slobada yazmış:
isacotur yazmış:
sitene ekle kısmını açarsanız çok sevinirim.
Siteniz "sitene hava durumu scripti ekle" "slayt kodu ekle" "borsa kodu ekle" vb. birçok özel sitene ... ekle aramasında ilk 7 sonuç içerisinde yer almaktadır. Her geçen gün daha fazla sayıda website açılması ve bu siteleri açanların çoğunluğunun bu şekilde doğrudan siteye eklemelik hazır kod arayan kişiler olması; hit sayınızın daha da artacağını düşündürmekte... Benzer içeriklerinizi daha da artırabilirsiniz. Bol şanslar.
technoatom yazmış:
Bedava-Sitem premium hesaplara birkaç özellik ekleseler çoğu kişi alır. Sadece reklam kaldırma için 95₺ fazla geliyor.
Başlığı bu duruma dikkat çekmek üzere açmıştım. Fakat üzerinden geçen zamana göre hiçbir etkisinin olmadığını görmek üzüntü verici.
Laughing
Mesaj28.02.2016, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sesimizi webme duymazsa veya tınlamazsa ki zaten öyle istediğin kadar dikkat çekmek için başlık aç kardeşim bir değişiklik olacağını zannetmiyorum...
Mesaj29.02.2016, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi ki haklısınız premium üyeliğin fiyatlarının düzenlenmesi gerekiyor.
Premium hesap 45₺ gibi düşük ve sabit bir fiyat ile satılsa daha iyi olabilir.
Önceki mesajları göster: