Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.05.2017, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Firewall Antivirüs Xingcode

Arkadaşlar bir kaç gündür deli gibi düzeltemediğim fıttırtan bir sıkıntı yaşıyorum daha önce oynadığım zula oyununu nedeni nedir bilmiyorum en kolay tahmin olarak virüs akla geliyor. Fakat beende öyle düşündüm ve herşeyi sildim baktım gene açılmadı format attım win 7 home preminium. yine driver felan güncelledim steamden oyunu yükledim oyun gene xingcode

HATA:
Kod:

0x0191009
XINGCODE DOSYALARI GÜNCELLENEMEDİ YETERLİ ALAN YOK YADA OYUNU GÖREV YÖNETİCİSİ OLARAK BAŞLATMANIZ GEREKİYOR VEYA ANTİ VİRÜS PROGRAMINIZ İŞLEMİ ENGELLİYOR.

Şeklinde sürekli hata vermeye başladı ve bunu ne yaptıysam düzeltemedim foformatladım recovery yaptım sonra olmadı win 8.1 yükledim silip ve oda olmadı onda da aynı hatayı aldım ve şuan win 10 pro yüklü ve buda bir işe yaramadı yine aynı hatayı alıyorum. Oyunun sitesine talep açtım. 3. yazılım programları kaldırın diyor hack programları falan diyor antivirüs programı diyor şunu sil onu sil bunu sil diyor da hiç biri yok zaten nasıl sileyim g*t herif diyemiyorsun. 39 seviye yapmışım hesabı ban yemek istemiyorum. Fire wal kapattım girmedi hack programı yok zaten pcde yeni format attım. internete yazdım oradakilerle benim bilgisayardakiler tutmadı.

regedit içinde xhunter1 klasörünü silip dns değiştirmemi söyledilerde fayda etmedi. çözümü bulan yazabilirse sevinirim.
Mesaj29.05.2017, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben siteden indirdim sorun yaşamıyorum?
Mesaj11.06.2017, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer win10 kullanıyorsan oyuna sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de mutlaka olacaktır win10 da gayet normal böyle yapması