Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2017, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Casper nirvana garip sorun.

Merhaba benim bilgisayarım casper nirvana c500.Dün csgo aldım ve yükledim ayni günde.3-4 saat oynadim bilgisayar ısınmıştı baya.Steam şarz bitmesine 8 dk kaldı dedi ve şarzı takmsmla itibaren kapabdı ve power ışığı yanmaya başladı.Bilgisaysr kapalı ince bir ses geliyor ve işık yanıyor.Önceden olmuştu vatan computere götürdüm garantili diye yaptılar.Acaba bataryayı cıkarsam düzelirmi ?
Mesaj06.07.2017, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Orijinal csye para ödedin mi yoksa torent mi?
Mesaj08.07.2017, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

casper marka pc nin zaten baştan sona sorun kardeşim ben yaşlaşık 5 senemiydi masa üstü aldım gına geldi demekki casper marka hiç bir şey almayacakmışız internette çok araştırıyorum o yüzden olumsuz yanıt verdim yanlış anlama kardeşim adamlar bilgisayar toplamaktan acizler neyse eğer garanti hala devam ediyorsa götür baktır birde csgo orjinal değilse kardeşim bilgisayarına ivedi olarak bakımı yaptırmalısın kopya oyunlara özellikle csgo gibi oyunlara keyloger veya başka tarz virüsler atabiliyorlar ve karşı tarafın bilgisayarı bozuluyor sadece oyun üzerinden gitmemek te lazım oyunun orjinaldir (steam den alınan) laptop bozuktur veya laptop sağlamdır yine virüs konusuna gelicem kullanmış olduğun antivirüs programın yasal değildir yine onun yüzünden bilgisayarını koruyamamış ve sistemin çökmüştür gelelim bilgisayar kapalı ses geliyor demişsin eğer elektriksel bir ses ise temassızlık olabilir kablolarında kontrol etmeni şiddetle öneririm kısa devre yaparsa bilgisayarın anakartı hatta power suply varasıya kadar bütün parçaları çöpe atabilirsin kardeşim kolay gelsin..