Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2017, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu: E ticaret gibi bi site için ne yapılır

Site de mobilya vs satmayı düşünüyorum ancak nasıl bu şekilde tasarlıycam siteyi yardımcı olur musunuz?
Mesaj04.07.2017, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer bu işi bedava-sitem üzerinden yapmaya çalışıyorsanız önermem.Azıcık paraya kıyıp hosting vs. almalısınız.Çünkü insanlar maalesef tr.gg sitelere güvenmiyorlar.Ki tanıdığım,mesajlaştığım çoğu tr.gg sitesi .com sitelerinden daha iyi.Ama dediğim gibi bu bir öneri.

En son teknolanya tarafından 04.07.2017 14:22:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2017, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: E ticaret gibi bi site için ne yapılır

yyildizmobilya yazmış:
Site de mobilya vs satmayı düşünüyorum ancak nasıl bu şekilde tasarlıycam siteyi yardımcı olur musunuz?

mevcut sistem alışveriş sitesi oluşturmak için yeterli değil.
başka alternatiflere yönelmeli veya açık kaynak kodlu "prestashop, opencart" gibi e-ticaret odaklı geliştirilen php scriptlere yönelmelisiniz.
yok ben bu işlerden hiç anlamıyorum diyorsanız bütçenize uygun e-ticaret sitesi kuran firmalarla çalışmalısınız.
Mesaj08.07.2017, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Eğer bu işi bedava-sitem üzerinden yapmaya çalışıyorsanız önermem.Azıcık paraya kıyıp hosting vs. almalısınız.Çünkü insanlar maalesef tr.gg sitelere güvenmiyorlar.Ki tanıdığım,mesajlaştığım çoğu tr.gg sitesi .com sitelerinden daha iyi.Ama dediğim gibi bu bir öneri.

aslında güven meselesi demeyelim biz buna tr.gg siteler e-ticaret gibi sistemleri kesinlikle desteklemez ancak şöyle bir şey yapabilirsiz eğer işiniz ufak bir işyeri ise veya marangoz dükkanınız varsa sipariş olarak yapabilirsiniz örneğin sitenize mobilyanızın fotoğrafını numaralandırıp atarsınız ve detaylar için tıklayın gibi bişey yaparsınız ve tıklanılan sayfada detayları yazar iletişim adresleri verirsiniz o şekilde olur ama illede e-ticaret sistemi isterseniz maalesef tr.gg de böyle bir şey imkansız paraya kıyıp domain host almalısınız başka çaresi yoktur kolay gelsin..
Mesaj08.07.2017, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
aslında güven meselesi demeyelim biz buna tr.gg siteler e-ticaret gibi sistemleri kesinlikle desteklemez ancak şöyle bir şey yapabilirsiz eğer işiniz ufak bir işyeri ise veya marangoz dükkanınız varsa sipariş olarak yapabilirsiniz örneğin sitenize mobilyanızın fotoğrafını numaralandırıp atarsınız ve detaylar için tıklayın gibi bişey yaparsınız ve tıklanılan sayfada detayları yazar iletişim adresleri verirsiniz o şekilde olur ama illede e-ticaret sistemi isterseniz maalesef tr.gg de böyle bir şey imkansız paraya kıyıp domain host almalısınız başka çaresi yoktur kolay gelsin..

Evet aslında tam olarak bu.Ayrıca insanlar tr.gg sitelerine güvenmez derken,sitelerin uzantısı tr.gg olduğu için içeriğe de güvenmiyorlar.Genellikle .com sitelere eğilimliler ama bu konuda çare yok.
Mesaj17.09.2017, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

birazcık kod bilgisi öğrenirseniz yapabilirsiniz
örnek olarak alışveriş tasarımını entegre edip devamını getirirseniz yaparsınız