Forum'da ara:
Ara

bedava siteme dönmelimiyim
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayir
  100%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2018, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava sitem Toplaniyor ;))

❤ Yil 2008 de Giriş yaptim bedava siteme ve cocukluk yillarimdi o kadar cok hevesim vardi ki bu forumda sabaha kadar yazip yazip chatlesirdik. forum bizim herseyimizdi tam anlamiyla
o zamanlar forumda abartisiz 400 ilan 600 kisi onlineydi. baslik acilirdi herkes orda uslubune gore muhabbet ederdi ❤ ve yil 2018 aradan gecen 10 sene büyuduk evlendik ve bu işleri unttuk ama burda kazandigim arkadasliklari unutmadm hala icimde.. ??? cok ozledim be seni bedava sitem tekrardan dönsem mi ?? tekrardan her şeyi canlandirsak mi eskileri neden olmasin sesimi duyan eskiler yeniler... yazin bakalim görusleriniz neler
Mesaj21.05.2018, 00:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığa ilk yorumu atan olarak üzerinde aylar geçmiş olsada sanırsam internet üzerinde içerik üretenlere sanırsam sosyal medya paylaşım yapmak daha kolay ve getirisi olduğu için site yapma işi meşakkatli bir iş olması eski popülaritesini kaybetti 2010 bu tarz yerler için muazzam bir kalabalık ve ilgi vardı, şuan giriş seviyesi olanların ilgi ve alakaları daha kolay ve içeriğe yönelik yatırımlar ve görsel içerikler ön planda , bedava sitemin her zaman dezavantajları vardı ancak uğraşan için bunlar üstesinden gelinemez değildi hiç bir zaman.
İlgi ve merak gerek bu konulara , kimse artık zorluk çekmek istemiyor ve arkasında büyük destek bekliyor. Site yönetim işi Sosyal medyanın gerisinde 2. Planda şuan için . Umarım ilgi alaka artıracak yeni bir kıvılcım olurda insanlarda istek doğar.
Önceki mesajları göster: