Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.03.2019, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes sitesi daha 3 tane web sitemiz var bedava sitemde
islamkodes sevgikodes htlmkodes ne zamanlar beee
Mesaj16.05.2019, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buralar ölmüş galiba...

Maddoctor! Sosyal Ağ,Programlama ve Teknoloji Hizmetleri Inc. / Formerly Calibrios!
Mesaj23.05.2019, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 yıl sonra..
Mesaj27.05.2019, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Hiç bir şey görmediler

bu siteye üye olmayanlar aslında hiç bir şey görmediler..
Mesaj08.06.2019, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani çok eski olmasam bile buralarda 4 yılım geçti Smile
Mesaj16.06.2019, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne günlerdi ya keşke eskiye dönebilsem de cüneyt abi selin abla zamanlarında olsak ne güzel olurdu forum çok canlıydı o zamanlar bilen bilmeyen herkes birbirine yardım ederdi şimdi bakıyorum da yok şu sitenin tasarımını editlermisiniz felan hiç kimse uğraşmıyor şuan millet hazıra bakıyor hiç kimse alınmasın ama öyle o zamanlar gerçekten nasıl anlatsam bilemiyorum ama çok farklıydı forum forumda bir sürü yarışmalar düzenlenirdi sohbet başlıkları yardım kısımları felan soru sorardık daha 5 dakika geçmeden mutlaka birisi cevaplardı şimdi bakıyorum gerçekten forum çok sessiz hiç kimseler yok en şanslı bizmişiz demekki çok kaliteli dostluklar edindik bedava-sitem sayesinde yüz yüze görüşemesek bile bazen telefonda bazen skype de çok görüştüğüm arkadaşlar var neyse iyi geceler herkese...
Mesaj20.06.2019, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
ne günlerdi ya keşke eskiye dönebilsem de cüneyt abi selin abla zamanlarında olsak ne güzel olurdu forum çok canlıydı o zamanlar bilen bilmeyen herkes birbirine yardım ederdi şimdi bakıyorum da yok şu sitenin tasarımını editlermisiniz felan hiç kimse uğraşmıyor şuan millet hazıra bakıyor hiç kimse alınmasın ama öyle o zamanlar gerçekten nasıl anlatsam bilemiyorum ama çok farklıydı forum forumda bir sürü yarışmalar düzenlenirdi sohbet başlıkları yardım kısımları felan soru sorardık daha 5 dakika geçmeden mutlaka birisi cevaplardı şimdi bakıyorum gerçekten forum çok sessiz hiç kimseler yok en şanslı bizmişiz demekki çok kaliteli dostluklar edindik bedava-sitem sayesinde yüz yüze görüşemesek bile bazen telefonda bazen skype de çok görüştüğüm arkadaşlar var neyse iyi geceler herkese...

Sad
Önceki mesajları göster: