Forum'da ara:
Ara

Bedava Sitem Sunucusuna Resim Dosyası Dışında Farklı Dosya Türleri Eklenebilsin Mi?
Evet Eklenebilsin.
  96%
[ 52 ]
Hayır Resim yeter.
  3%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 54

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2008, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu: 1GB ALANA RESİM DIŞINDA DOSYA YÜKLENEBİLSİNMİ?

[b]selamlar,
bedava sitem sunucusuna resim dosyası dışında diğer dosya türleri içinde yükleme izni verilemezmi?Çünkü sunucuda ayrılan 1gblık alan resimler için çok fazla bu alanı sadece resim için kullanabilmek ,diğer dosya türlerine kullanamamak üzücü .İsteyen arkadaşlar herhangi bir resim yükleyip baksın kalan alan miktarı yazacaktır çoğu hala 1 gb üstünde boş yer vardır bu alana dilediğimiz dosya türlerini yüklemek güzel olurdu.Crying or Very sad Paylaşmak istediğimiz bir dosyayı başka sunuculara yükleyip link vermekten kurtulurduk.Kendi işimizi kendimiz yapardık.
Benimki sadece bir öneri hoşgörünüze sığınarak anket ekliyorum.Herkese kolay gelsin
.[/b]

En son abrektr tarafından 06.07.2008 21:15:42 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu başlığın yeri burası kardeş Wink
Mesaj06.07.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

jpg, jpeg, jpe, gif, png, bmp, tif, tiff, cio
htm, html, htm, xml, txt, css, js
com, exe
rar, zip, gz, bz, bz2 Denied -
swf, mpg, mpeg, pdf
php, asp Denied -
mp3, midi, wma, ogg, mux, wav, au
flv, wmv, avi, mpg, mpeg, divx, bik, 3gp
wmz, mdb, doc, xls
kkl, pgp
psd, mxp, fla
as, lng
ppt, pps

ustte verdıklerım websıtelerde kullanılan genel gecer dosya sısıtemlerı
bunları uygulasak bıle bu seferde dosya upload boyutlarında sorun cıkacak yada yetersız kalacak.........

bu ısın sonu yok zaten cogunun convert edılmesıyle ılgılı bı ton sabıt var.
Mesaj06.07.2008, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı sorunlar elbette olcaktır ancak şu anda 1 gblık alan koç gibi ortda dururken bu alanı kullanabilmek adına bir adım atılmış olur ve sorunlar zaman içerisinde çözülür.Sayfa editörüde zamanla düzeltildi Wink
Mesaj06.07.2008, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

g mail kullanıyorsan vvıdeo swf yada pps ı oraya yukleyebılır kodunu sıtene atabılırsın....

html ıcın ssbb yanı css sablon lazım 22 tane mevsut hazır var htm yetr derım...

zıp rar ıcın onlarca upload sıtesı var.........

bence yeterlı.......
Mesaj06.07.2008, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

abrektr yazmış:
şu anda 1 gblık alan koç gibi ortda dururken bu alanı kullanabilmek

Elbette bu alan dolacaktır resimden başka dosya attığımızda ama hiç olmazsa önemli dosyalar kendi hostumuzda olur. Ben bu konuda çok çektim. YouTube kapandı açtığım Video sayfası elimizde patladı. Oyunlar bölümüne yüklediğim oyunlar sabah bir kalktık silinmiş...Başına gelmeyen bilmez.

Bence gerekli. İstemeyen yüklemez
Mesaj07.07.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
abrektr yazmış:
şu anda 1 gblık alan koç gibi ortda dururken bu alanı kullanabilmek

Elbette bu alan dolacaktır resimden başka dosya attığımızda ama hiç olmazsa önemli dosyalar kendi hostumuzda olur. Ben bu konuda çok çektim. YouTube kapandı açtığım Video sayfası elimizde patladı. Oyunlar bölümüne yüklediğim oyunlar sabah bir kalktık silinmiş...Başına gelmeyen bilmez.

Bence gerekli. İstemeyen yüklemez

Size aynen katılıyorum başka hostlarda barındıırdığımız dosyaların garantisi yok video bölümü bendede uçtu.
Mesaj07.07.2008, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef yasalar bize resim harici dosya yükleme konusunda sorun cikariyor. O ekstern sistemler neden kapanip duruyor saniyorsunuz.
Malesef mümkün degil Sad
Mesaj16.07.2008, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

örneğin; bunlar eklense : js, swf, mp3, pps ve txt

bunlarda en az resimler kadar upload edilmesi önemli olan dosyalar olsa iyi olur başka sitelere muhtaç olmayız Smile
Mesaj16.07.2008, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
malesef yasalar bize resim harici dosya yükleme konusunda sorun cikariyor. O ekstern sistemler neden kapanip duruyor saniyorsunuz.
Malesef mümkün degil Sad

.gif ve jpeg dosyaların hakları yokmu. Biz kendimiz swf yapamaz mıyız. Sesim güzel mp3 yapıyorum belki. Yada sunum hazırlıyım öğretmenim. Peki yasalar bizim bu hakkımızı neden göz ardı ediyor. Dava açılamaz mı?
Mesaj21.07.2008, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Idea ARKADAŞLAR Bİ DÜŞÜNÜN
Arrow EĞER BEDAVA-SİTEM BU DEDİKLERİNİZİ YAPA BİLSEYDİ NEDEN YAPMAZDILAR.
Arrow ONLAR BEDAVA-SİTEM İÇİN ELİNDEN GELDİKLERİ KADAR HER ŞEYİ YAPIYOLAR
Arrow EVET BU GÜZEL OLURDU.
Arrow AMA KOYMUYOLARSA DEMEK Kİ KOYAMIYORLAR.
Arrow YAPA BİLDİKLERİ KADAR YAPARLAR
Arrow ÖNERİLER SAYFASINA BUNU YAZAMNIZ GÜZEL
Arrow AMA BU BAŞKA DOSYA İŞİNİ KENDİLERİNİN DÜŞÜNDÜKLERİNİ TAMİN ETMEK KOLAY
İYİ GÜNLER...

En son webmasterler-group tarafından 21.07.2008 06:48:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.08.2008, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Yasa falan Bahane.Bu Hizmetler Verilirse Maliyet Artar.Sonuçta Yapılan Bir Sitedeki İçerikten O siteyi Yapan Sorumludur.Yasadışı Olan Şey Bir Resimde Olabilir Bir Yazıda.Bunları Önlemek İçinde Resim Hizmetinide Kaldırma Sözkonusu Olabilirmi.
Mesaj19.08.2008, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ama bence olmalıydı...
Mesaj19.08.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Yasalar bahane degil. Yasalara uymayan cok var diye, bizden de bunu bekleyemezsiniz.

Iyi günler.
Mesaj20.08.2008, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman bize 1 gb yetmez
Önceki mesajları göster: