Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.07.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: sıkça sorulan sorular bölümü kaldırılmalı

sıkça sorulan sorular bölümü kaldırılmalı Exclamation

şidetle kaldırılmasını tavsiye ediyorum

sıkça sorulan bölümüne bilindigi gibi sabitler bulunmakda ve bu sabitlere
kullanıcılar cevap yazamıyor....

peki ben size şunu soruyorum. resimli anlatımlarda anlaşılmıyan bi bölüm yada ve benzeri şeyler oldugum durumda kullanıcı forumda yeniden konu açarak sorusunumu sorçak o zaman sabitler neden var .

konu yu açanın bir teşşekür mesajı almasını konusunu yararlı oldugunu ve kendisinin sevinmesini engellemeyin.

ekstralar hakkında var olan bi sorun için kullanıcı direkmen ekstralar hakkında sorulan sorular bölümünü incleyecek . herhengi bi anlatım olmadıgını görerek ve direkmen konu açarak sorusunu soracak .sıkça sorulan sorular bölümü burda ilk tercih durumuna düşmüyor ... ..

Mesaj20.07.2008, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bölümün olmasinin sebebi yeni baslayanlarin nereye gideceklerini bilmemeleri. yani sabitler her yere dagilmis durumda, orada topluyoruz, uygun yerde yeniden acilabilirler. Not: Bölüme ihtiyaci olmayanlar bakmasin Razz
Mesaj20.07.2008, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
bölümün olmasinin sebebi yeni baslayanlarin nereye gideceklerini bilmemeleri. yani sabitler her yere dagilmis durumda, orada topluyoruz, uygun yerde yeniden acilabilirler. Not: Bölüme ihtiyaci olmayanlar bakmasin Razz

o zaman da şunu öneriyorum .

size

konular eski yerlerine taşınsın

sıkça sorulan sorular bölümünde yeniden başlıklar açılsın
başlıklarda konunun bulundugu bölümlere linkleri verilsin yeni başlayan kullanıcılar için daha faydalı olmazmı. Exclamation

konular dogru şekilde açılsın ve konuyu hazırlyan uye ile modlar konu hakkında bilgi alsın.
bilgi derken (eksik resimin varmı yada senin anladımının dışında bir resim varmı v
e benzeri şeylerde bilgi alınız...)

gerek duymadıgım şeye denezül etmem ama unutulmuyacak bir şeyide unuttumam....
Mesaj20.07.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

soru bölümlerinde cok sabit oluyor , sorular altlara kayiyor diye tasidik oralardan.
Mesaj20.07.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bir cevap vermek istiyorum.

genel problemler bölümünde s.s.s açılmadan önceki sabitleri hepiniz biliyorsunuz.
ve şimdi açılan yeni sabitlerle birlikte bir sayfayı kaplıcak nerdeyse.
onun için gerekli.

ikinci yorumuna cevap sabitleri başkalarından tşk almak için sevilmek için açıyorsanız hiç açmamanızı tavsiye ederim Wink

bir ekleme daha

ekstralar
videolar
müzikler
resimler.

bu başlıklara bakarsan yeni bir düzenleme yaptım alt başlık sitilinde.
hem fazla sabit görükmüyor
hemde daha düzenli oluyor.

forumda alt başlık özelliği olsa sizin dediğiniz gibi gerek olmayan bir bölüm ama.
bu haliyle çok gerekli.
siteye ilk kayıt olan birinin ilk tercih edeceği bölüm orası çünkü. Wink

Mesaj20.07.2008, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
[b][color=green]

ikinci yorumuna cevap sabitleri başkalarından tşk almak için sevilmek için açıyorsanız hiç açmamanızı tavsiye ederim Wink

hiç bir zaman hiç bir şekilde anlatım yapan kişinin aklında bu gibi düşüncesi olursa ona paylaşım denmez işte Exclamation

sen orda yazdıgımı tam anlamadan cevap yazma lütfen Exclamation

abron yazmış:

konu yu açanın bir teşşekür mesajı almasını konusunu yararlı oldugunu ve kendisinin sevinmesini engellemeyin.

bu konuda fazla konuşmayın istersen.

ysnsen yazmış:
bende bir cevap vermek istiyorum.

genel problemler bölümünde s.s.s açılmadan önceki sabitleri hepiniz biliyorsunuz.
ve şimdi açılan yeni sabitlerle birlikte bir sayfayı kaplıcak nerdeyse.
onun için gerekli.

bir ekleme daha

ekstralar
videolar
müzikler
resimler.

bu başlıklara bakarsan yeni bir düzenleme yaptım alt başlık sitilinde.
hem fazla sabit görükmüyor
hemde daha düzenli oluyor.

forumda alt başlık özelliği olsa sizin dediğiniz gibi gerek olmayan bir bölüm ama.
bu haliyle çok gerekli.
siteye ilk kayıt olan birinin ilk tercih edeceği bölüm orası çünkü. Wink

açmış oldugun konular fazla diikat çekmiyor .çekenegini de sanmıyorum..

neden dersen

konu başlıgı kullanıcılar da şu durumu uyandırıyor.

yazılı anlatımdır . diye baklımıyor..
Wink

ilk tercih olması biraz tartışılır bi durum .. Exclamation Wink [/b][/color]
Önceki mesajları göster: