Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2008, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: flash sorunu çözecek varmı..

arkadaşlar bu dsyanın içinde bir programda yaptıgım çalışma var dosyaları upload edemiyorum neden acaba anlıyanlar bakarsa sevinirim çok lazım..

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/131661753/png.rar
----------------------------------------------------------------------------------------------

En son photoshoptasarim tarafından 22.07.2008 19:29:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce flash upload sitelerinden filash ınızı upload edin ve.
aldığınız urlyi sayfa editöründen flash ekleye basıp url yi yazın.
okeyleyin daha sonra boyutu ayarlayın

Mesaj22.07.2008, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

yasin o kadar cahil degiliz kardeş Smile maksat swf dosyası degil programın eşliginde verdigi dosyalar yani linkte onları verdim nasıl olur diye.. yoksa bilgimiz var onu nasıl edecegimiz hakkında . download edersen görürsün nasıl oldugunu zahmet olmazsa.
Mesaj22.07.2008, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen yanlış anladın beni kimseyi cahillikle suçlamam.

dosyayı kaydederken bir yanlışlık yapmış olmayasın.
tek dosya halinde kaydetmesi lazımdı.

Mesaj23.07.2008, 05:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
lütfen yanlış anladın beni kimseyi cahillikle suçlamam.

dosyayı kaydederken bir yanlışlık yapmış olmayasın.
tek dosya halinde kaydetmesi lazımdı

tşk edrim
Mesaj23.07.2008, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapmış olduğun çalışmanın kayıt işlemini sanırım yanlış yapmışsınız. Çalışmayı flashta Export => movie altında swf olarak kaydetmeniz gerekirdi.yani tek parça.Daha sonra swf dosyasını upload edip kullanacaktınız. Bi şekilde çalışmayı açık olarak kaydetmişsiniz.Eğer çalışmanızın fla dosyası duruyorsa girip dediğim şekilde kaudetmeyi deneyin.

En son otoparkur tarafından 23.07.2008 07:09:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

macromedia flash, ta yapmadım hazır bir programda yaptım.. onun dosyaları o şekilde başkada olmuyor.. evet yasin arkadaşın dedigi gibi tek dosya olması lazım ama bundada tek dosya olsada swf olarak çalıştırdıgımızda normal çalışıyor ama o dosyalardan birisini sildigimizde çalışmıyor.. her neyse bu bu şekilde eger çözen bilen,siteye upload edipte sorun yaşamıyan varsa yazarsa buraya çok sevinirim.
Mesaj23.07.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshoptasarim flash,ı napacaksın sen photoshopta flash oluyormuki Smile
Komşu bak şimdi Hazırladığımız web sayfamızı internette yayınlamak için ücretsiz alan adı ve web alanı veren sitelerin birinden web alanımızı aldıktan sonra buraya hazırladığımız web sayfalarımızı, imajlarımızı, resimlerimizi, ses dosyalarımızı yani sitemizde yayınlamak istediğimiz tüm dökümanlarımızı bu siteye göndermemiz gerekiyor.( Yani kendi bilgisayarımızdaki bu bilgilerimizi Internet üzerinde 365 gün 24 saat çalışan başka bir bilgisayara yüklemek zorundayız.)
Bunu için bir FTP Progmanına ihtiyacımız vardır. Günümüzde en çok kullanılan, en kolay, en popüler FTP Programı olan CuteFTP,dir.. Birde çıkan dosyaları ana dizine at ve hepsine link ver yani bunun başka yolu yok o dosyaları yaptıgın programda çok güzel birşey ve sadece swf dosyasını verseydi kimse ondan vazgeçemezdi sanırım.. Eger yapabilecek varsa benim açımdanda iyi olur bir bilen çıkacaktır elbet Wink
Mesaj25.07.2008, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide ben bakim Rolling Eyes programın adı pls

Ayrıca intihal kardeşim senin yaptığın açıklama da resmen git başka bir site mi kur demişsin yoksa frame den mi basetmişsin anlamadım Mr. Green ben söleyemde 2 sinide konuşmak yasak Wink ÖM dan anlat lütfen bir dahakine Wink

En son anarcheist tarafından 25.07.2008 06:48:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evt baktım çözüm basit değil arkadaşım çünkü bu çalışmanın xml dosyası war Confused Rolling Eyes ama yinede şunu denemeni tavsiye edeyim kesin olacak demiyorum ama Neutral

Arrow OrbitDownloader indir
Arrow Çlışmanı herhangi bir free hosta at
Arrow Browserinde aç çalışmayı
Arrow Orbitle indrimeye çalış

Exclamation Exclamation Exclamation Bu şekilde tek swf halina gelir ancak yinede xml isteyeceğe benzer ben bunun yerine sana başka bir yöntem önerim aynısını çalışma www.flashmo.com sitesinde de war ordakiler sanırım böyle canını sıkmaz.

En son anarcheist tarafından 25.07.2008 06:58:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadee be ciddimisin Smile yanigüldürmeyin insanı birde tasarımdan bahsediyor onunla o verdigin sitenin ne alakesi varsa:) programın adı veya başka birşey çokmu gizli eger yardımcı olacaksa bu arada hallettik bile boşuna canını sıkma;) yani iyi oku yazılanı sonra deki ben bu programı biliyorum bu işe yaramaz de o dedigim site tasarımında en önemli malzemedir.

Bu arada download manager, veya orbit sadece swf dosyasını indirir yani anlıyacagın o flash bildigim ve arkadaşa söyledigim bir programdan çıkan dosyaların sonucunda olmuştur. ve bir daha anlıyacagın bu çocuk oyuncagı gibi sadece swf uzantılı flash dosyasını veren programlardan degildir:) ayrıca nee pm,si atacam heee:)
Mesaj25.07.2008, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen gereksiz tarışmalara girmeyelim.
Mesaj25.07.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

anarcheist yazmış:
bide ben bakim Rolling Eyes programın adı pls

Ayrıca intihal kardeşim senin yaptığın açıklama da resmen git başka bir site mi kur demişsin yoksa frame den mi basetmişsin anlamadım Mr. Green ben söleyemde 2 sinide konuşmak yasak Wink ÖM dan anlat lütfen bir dahakine Wink

Smile) tşkler kardeş sorun çözülmüştür intihal.tr.gg tarafından onun dedigi cuteftp,dir google amcaya sor anlatır sana.. benim yaptıgım programa gelince boşver paylaşım yeri degil burası sadece çıkan dosyaları verdim download linkinde indir görürsün nasıl upload edeceksen siteye Smile orbit için tşkler ama ben çok şeyi denedim olmadı. bedava-sitem desteklemiyor cuteftp ile gönderilen dosyaları.