Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: chat box

arkadaşlar benim sitemde bir chat box var bu chata boxta sadece siteyi kurduğum bilgisayarda kişileri yasaklıyabiliyorum ben bu işlemleri diğer kullandığım bilgisayar da nasıl yapabilirim ???

((kodla alakalı olduğu için burda açtım.))
Mesaj03.08.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

chatbox nasıl bi chat box önce onu yazmalısın bildiğim kadarıyla chatbox larda giriş engellenemiyor.
Mesaj04.08.2008, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

engelleniyor kardeş bak istersen benim sitede var mesela birisine 100 saat girmeme izni falan verebiliyosun işte ben bunlar diğer bilgisayarlardada yapmam için ne yapmam lazım
Mesaj04.08.2008, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

BİLMİYORUM AMA BİRAZ ARAŞTIRSAN BURABİLİRSİN
Mesaj04.08.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam bilmiyorum ama,diğer bilgisayara gidince edit bölümünden şifreyi girmen yeterli oluyor.Ondan sonra istediğin kişiyi banlayıp banlamamak senin elinde... Wink
Mesaj06.08.2008, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Mangani FM - www.radyomanganifm.tr.gg

dj araniyor...dj araniyor...dj araniyor...bize ulasin saygılar
Mesaj06.08.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: chat box

kankylerindernegi yazmış:
arkadaşlar benim sitemde bir chat box var bu chata boxta sadece siteyi kurduğum bilgisayarda kişileri yasaklıyabiliyorum ben bu işlemleri diğer kullandığım bilgisayar da nasıl yapabilirim ???

((kodla alakalı olduğu için burda açtım.))

arkadaşım farketen bişey olmaz.
bilgisayardan bilgisayara değişme gibi bir sorun yok.
eğer benim sitemdeki mesaj kutusundan bahsediyorsan. yai aynısı ise yapman gereken ilgili siteye girip kullanıcı adını yazıp sisteme giriş yapman.

daha sonra mesaj bölümüne girerk mesajları seçip kullanıcılara ban atabiliyorsun Wink

Mesaj07.08.2008, 05:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chatbox komutları

/clear Sohbet Kutusundaki mesajları sil.
/cls ’/clear’ komutu ile aynı
/ban Sohbet Kutusunda bir üyeyi engelle. Bu kkomuttan sonra engellenecek kullanıcı adı yazılmalıdır (örnek:/ban kullanıcı adı). Kullnıcı engellendikten sonra Sohbet Kutusuna giriş dahi yapamayacaktır.
/unban Bir kullanıcının Sohbet Kutusundaki engelini kaldır. Kullanımı engelleme ile aynıdır (önek:/unban kullanıcı adı=)
/me Bu komut, cümlenin başında pseudonuzla yer değiştirir. (örnek:/ nefis bir pizza yiyor" "Pseudo nefis bir pizza yiyor" olarak görünür)
/kick Sohbet Kutusu�ndaki bir üyenin bağlantısını kes. Komuttan sonra bağlantısı kesilecek kullanıcı adı gelmelidir (örnek: /kick kullanıcıadı) Bağlantısı kesilen kullanıcı tekrar bağlanabilir.
/exit Sohbet Kutusu ile bağlantıyı kes. Bağlantınızı kesme nedeniniz bağlı üyeler tarafından görülebilir (örnek: /exit sebep)
/abs Mevcut olmayacağınızı belirten bir mesaj gönder. Mesajda gösterilecek ve Sohbet Kutusu�ndaki tüm üyelerce görülecek bir neden ekleyebilirsiniz (örnek: /abs sebep)
Mesaj07.08.2008, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sanırım chatbox la ilgili pek bişi bilmediğinizden mantiken olarak çoğunuz sallamışsınız Smile chatbox larda bunlar kullanılır
saygılarımla Wink
Önceki mesajları göster: