Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2008, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Mac Bilgisayarlarına İ,E Nerden Yükleyebilirim?

arkadaşlar bir nedenden dolayı kuzenimin evine geldim ama onun pc si machintosh ve ondada safari yüklü safari de benim sitemin tasarımnı değişik gösterıyo i.e yüklemem için biradres verebilir misiniz.İ.E Mac için farklı üretiyomuş
Mesaj07.08.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bilgisayar ile programı lütfen eş kefeyte koymayın bu bölümde bilgisayarla doğrudan olan sorunlarınızı bildirin...

google amcama sor o sana çok güzel adresler verir.. Wink

Mesaj07.08.2008, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Mac Bilgisayarlarına İ,E Nerden Yükleyebilirim?

futbolgezegeni yazmış:
arkadaşlar bir nedenden dolayı kuzenimin evine geldim ama onun pc si machintosh ve ondada safari yüklü safari de benim sitemin tasarımnı değişik gösterıyo i.e yüklemem için biradres verebilir misiniz.İ.E Mac için farklı üretiyomuş

arkdasım ben mac kullacısıyım safari destegi yok malesef bizim editörlerin

Mac OS X Tiger'la birlikte Explorer bitti. Fakat Mac OSX Panther (10.3) sisteminde Explorer 5.2.3 versiyonu vardı en son. Panther yüklü olan sistemde bu versiyon vardır. Fakat Mac'teki Explorer, Windows'taki Explorer gibi değil tam olarak. Yine bazı şeyleri desteklemeyebilir. Yani sorun programdan daha çok sistemden kaynaklanıyordur. yanı bızım editörden saygılar kolay gelsınn
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Önceki mesajları göster: