Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yardım 2 gündür uğraşıyorum!Flash banner

arkadaşlar ben url adresimi aldım herşey tamam flash banner yapmayıda biliyorum ancak sitemde tr.gg nin verdiği kendi bannerı silemiyorum ve o silemediğim yere nasıl ekliyeceğim sorun bu yardım ederseniz çok memmun olurumm iyi site yapmalar Laughing Surprised Smile Very Happy Mad Rolling Eyes Question Neutral
Mesaj10.08.2008, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: lütfen yardım 2 gündür uğraşıyorum!Flash banner

biluzmani yazmış:
arkadaşlar ben url adresimi aldım herşey tamam flash banner yapmayıda biliyorum ancak sitemde tr.gg nin verdiği kendi bannerı silemiyorum ve o silemediğim yere nasıl ekliyeceğim sorun bu yardım ederseniz çok memmun olurumm iyi site yapmalar Laughing Surprised Smile Very Happy Mad Rolling Eyes Question Neutral

bedava sitemin reklamını silmek yasaktırr
Mesaj10.08.2008, 08:47 (UTC)    

sevgi-sitem yazmış:
biluzmani yazmış:

ben reklamı demiyorum ki sadece bedava sitemin verdiği banner ı diorum hani ıce blue felan oluyorya:)
Mesaj10.08.2008, 09:00 (UTC)    

biluzmani yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
biluzmani yazmış:

ben reklamı demiyorum ki sadece bedava sitemin verdiği banner ı diorum hani ıce blue felan oluyorya:)

tasarım ayarları gelişmiş ayarları tıklıyoruz başlık resimi Başlık resmi (1000x178 Piksel), normal Başlığın yerine geçer: burda daha resimleri yönelten uplad ettgin resimi seçiyorsun bannerin oluyour bu anlatıgım red için aslında hepsinde aynı boyutlar farklı Wink
Mesaj10.08.2008, 09:07 (UTC)    

sevgi-sitem yazmış:
biluzmani yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
biluzmani yazmış:

tasarım ayarları gelişmiş ayarları tıklıyoruz başlık resimi Başlık resmi (1000178 Piksel), normal Başlığın yerine geçer: burda daha resimleri yönelten uplad ettgin resimi seçiyorsun bannerin oluyour bu anlatıgım red için aslında hepsinde aynı boyutlar farklı Wink

öncelikle teşekkür ederim ama sorun şu benim paşlık resmim(921x104)... hem de benim banner flash:)
Mesaj10.08.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

burayı inceleyin.
ikincisi bahsettiğiniz konu banner değil başlık resmi

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33511

Mesaj10.08.2008, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
burayı inceleyin.
ikincisi bahsettiğiniz konu banner değil başlık resmi

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33511

saol arkadaşımda zaten tam burayı inceliyorum şimdi ben bu dediğinizi yaptım tasarımın altına diyince alta giti istersen siteme girip bi yardımcı olurmusun yani benim salaklığımdan kaynaklanıyor ki heralde anlamadığım tek konu bu:)
Mesaj10.08.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımın altına değil üstüne ekliceksin
Mesaj10.08.2008, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

ysnsen yazmış:
tasarımın altına değil üstüne ekliceksin
arkadaşım ben her tarafı denedim oluyoda sorun başlık resmini silmede asıl onu yapmam lazım bakıyorum sitelere herkes silmiş bende silip flash bannerimi onun oldugu yere yapmak istiyorum hade kolay gelee
Mesaj10.08.2008, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ICEBLUE TASARIMDA FLASH BAŞLIK RESMİ KOYMA

fenercafe.tr.gg anlatımıdır.

Kodları
Arrow tasarım ayaları
Arrow gelişmiş ayarlar
Arrow tasarım üzerindeki yazı adlı bölüme yapıştırıyoruz.

Kod:
<center>
<style type="text/css">
#flashbanner{
position: absolute;
left: 129px;
top: 48px;
width:921px;
height:104px;
font-family:verdana;
font-size:12px;
color:#fcc00;
background-color:#F12385;
border: 1x solid #f56486;}
</style>

daha sonra yine alttaki kodu yine aynı yere yapıştırıyoruz fakat.
kırmızı ile olan yere upload ettiğiniz flash başlık resmini koyun.

Alıntı:
<div id="flashbanner"><embed src='flash başlık resmi urlsi buraya' quality='high' pluginspage='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' type='application/x-shockwave-flash' width='921' height='104'></embed></div>

ÖRNEK SİTE: http://bstasarim-iceblue.de.tl/

En son kerimdj tarafından 10.08.2008 10:10:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.08.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
ICEBLUE TASARIMDA FLASH BAŞLIK RESMİ KOYMA

fenercafe.tr.gg anlatımıdır.

Kodları
Arrow tasarım ayaları
Arrow gelişmiş ayarlar
Arrow tasarım üzerindeki yazı adlı bölüme yapıştırıyoruz.

Kod:
<center>
<style type="text/css">
#flashbanner{
position: absolute;
left: 129px;
top: 48px;
width:921px;
height:104px;
font-family:verdana;
font-size:12px;
color:#fcc00;
background-color:#F12385;
border: 1x solid #f56486;}
</style>

daha sonra yine alttaki kodu yine aynı yere yapıştırıyoruz fakat.
kırmızı ile olan yere upload ettiğiniz flash başlık resmini koyun.

Alıntı:
<div id="flashbanner"><embed src='flash başlık resmi urlsi buraya' quality='high' pluginspage='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' type='application/x-shockwave-flash' width='921' height='104'></embed></div>

tamam yaptımda şimdi yine aynı haller çıktı yani pembe bişey felan onun ben hight widht felan değiştirince olcak mı olmassa ne yapcam??
Mesaj04.02.2010, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bn bunları yaptım ancak Başlık resmi (1000x158 Piksel): e geldigimde yanındakı oktan acıyorum ama sadece standart var onu nasıl degiştiricem ? koyamaıdm
Mesaj16.09.2011, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu: :S

yahu banner dedğin tasarıma yapışıcak orda tipsiz durmus güzel bi kod yokmu :S
Mesaj18.09.2011, 01:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :S

elektronikotin yazmış:
yahu banner dedğin tasarıma yapışıcak orda tipsiz durmus güzel bi kod yokmu :S

MALESEF
Mesaj04.01.2012, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bana ulaş ücretsiz yaparım ben sana Wink