Forum'da ara:
Ara

SITEM NASIL?
COK GUZEL
  33%
[ 2 ]
GUZEL
  0%
[ 0 ]
NORMAL
  0%
[ 0 ]
KOTU
  33%
[ 2 ]
COK KOTU
  33%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu: ...SUFER YARISMA!...

MERHABA BEN WWW.KUNOPKA5.TR.GG ADMINI OLARAK BIR YARISMA BASLATIYORUM! YARISMA BOYLE: 1 HAFTA ICINDE SITEMI EN COK ARKADASLARINI GETIREN KISI KAZANACAK, GELEN KISILER YORUM YAZACAK VE YURUMDA ONU BURAYA KIMIN YOLLADINI YAZACAK VE BOYLECE KIM BENIM SITEME COK KISI YIGSA O KAZANACAK!

YARISMAYA KATILMAK ICIN BURAYA YAZIN VEYA SITEMDE "BENDE YARISMAYA KATILMAK ISTIYORUM" DIYE YORUM YAZACAK!

ODULLER:

1-CIYE 1 AYLIK SITEMDE REKLAM.
2-CIYE SITEMDE ONA OZEL1 SAYFA
3-CIYE 2 HAFTALIK SITEMDE REKLAM
Mesaj01.09.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sence 2. nin hediyesi 1. ninkine göre daha iyi değil mi Very Happy biraz yanlış olmuş gibi geldi bana Very Happy yani ben olsam 1 aylık reklam yerine (ki bu reklam nerede o bile belirtilmemiş) sitede süresiz bir sayfam olmasını tercih ederim Very Happy

Mesaj01.09.2008, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

dnzzcn yazmış:
sence 2. nin hediyesi 1. ninkine göre daha iyi değil mi Very Happy biraz yanlış olmuş gibi geldi bana Very Happy yani ben olsam 1 aylık reklam yerine (ki bu reklam nerede o bile belirtilmemiş) sitede süresiz bir sayfam olmasını tercih ederim Very Happy

bencede

Mesaj01.09.2008, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

2.ci olrum daha ii
Mesaj02.09.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica etsem 1. ollursam 2. nin ödülünü alabilirmiyim 2. olan arkdaş 1.nin ödülünü alabilir:D
Mesaj02.09.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: sufer yarisma

ok tamam hata mi duzeltirim!
Mesaj02.09.2008, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.aydin27.tr.gg bende sizleri bu adrese beklerim pişman olmayacağınızdan eminim
Mesaj02.09.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

aydin27 yazmış:
www.aydin27.tr.gg bende sizleri bu adrese beklerim pişman olmayacağınızdan eminim

arkadaşlar akıllılık yapmaya çalışıp aralara reklamları sıkıştırmayın. efendi gibi açın kendi başlığınızı, giren girer... bak mesela bu davranışından sonra bir kez olsun adydin27 sitesine asla girmeyeceğim. bu şekilde anca ziyaretçi kaybedersiniz Wink .....

Mesaj03.09.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

DNZZCN YAZMIS:

arkadaşlar akıllılık yapmaya çalışıp aralara reklamları sıkıştırmayın. efendi gibi açın kendi başlığınızı, giren girer... bak mesela bu davranışından sonra bir kez olsun adydin27 sitesine asla girmeyeceğim. bu şekilde anca ziyaretçi kaybedersiniz Wink .....[/quote]

AYNEN OYLE
Mesaj04.09.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: 12

EVET 1-CI VE 2-CI OLDULERIN YERLERI DEGISTI! YARISMAYA KATILMAK ISTEYENLER BURADAN SOYLESIN!
Mesaj05.09.2008, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

arkadaşlar forumda başlık açarak yarışma reklamı yapmayın lütfen.
bu gibi işlemleri sitenizden yapın.
Başlığa cevap yazan arkadaşlarda lütfen bu gibi başlıklara itimat etmeyin

iyi eğlenceler.