Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr.Gg hacked !

Merhaba..

Sitem açılırken http://www.cyber-mirr0r.ch/ dizini aşağıda yükleniyor vs. diyor benim sitemde bu siteyle ilgili hiç bir şey yok siteyi dolaştım sanırsam hack sitesi açaba hacklendm mi? Çünkü sitem yavaş açılıyor ... Yardım ederseniz memmnun olurum
Mesaj29.08.2008, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde bahsetis olduğunuz sekilde bir yönlendirme yada herhangi bir

terstliğe rastlayamadım
Mesaj29.08.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemin açılmasını yavaşlatıyor sorunu çözemedim aşağıda verdiğim resimdeki gibi o yazı yüzünden bi10-15 saniye beklemek zorunda kalıyorsunuz ve rahatsız edici bir şey ki anlamadığım benim o siteyle hiç bi alakam yok

[img src=http://www.hizliresim.com/2008/8/29/3098.jpg]
Mesaj29.08.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kullandığım broswer ie 0.7 sürümü

yaklasık 2 dk bekledim sitenizin açılmasında da o kadar abartılıcak bir gecikme yok
Mesaj29.08.2008, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 dk çok mu az yani firefox 3,0 da böyle bir problem vermiyor sanırsam bunu nasıl çözebilirim başka yardım edebilecek yokk mu ?
Mesaj29.08.2008, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklediğin kodlar , tasrımın vs etkiliyo olabilir Wink

=Yada boşver ya sen benim siteme girip radyoda dinlemezsin şimdi Very Happy

Tamam sadece gir gez eğlen bi görsen bida çıkman zaten Very Happy
Mesaj29.08.2008, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaziliptal yazmış:
2 dk çok mu az yani firefox 3,0 da böyle bir problem vermiyor sanırsam bunu nasıl çözebilirim başka yardım edebilecek yokk mu ?

bni yanlıs anladınız sitenizin açılması normal bende

dediğiniz yönlendirme sitesi bende gelmedi bunun için 2 dk kadar bekledim ama gelmedi sanırım bunun olduğunu söyleyen arkadasta yok zaten düzelmis olabilir
Mesaj29.08.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklediğim kodlarda bir problem yok diğer arkadaşım beni yanlış anladı site yönelmiyor zaten ama açılırken başka siteye ait şeylerde açılmaya çalışıyor o yüzden siteye girişte kasıyor biraz
Mesaj29.08.2008, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin verdiğin resme baktım orada yükleniyor dediği resim aşağıda fakat şaşırdım açıkçası aslında geçen de başka bir arkadaş forumdadolanırken karşısına şifre soran bir hack sitesiyle ilgili üyte giriş paneli görmüş ve bildirmişti Cüneyt Hoca teknikerlere bildirmişti acaba bu da mı öyle bir problem sitenizde yüklenmeye çalışılan resim aşağıdaki sanırım..

Mesaj30.08.2008, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet o resim ama neden yüklenmeye çalışıyor anlamış değilim tr.gg yöneticileri ilgilenirlerse memnun olurum.
Mesaj30.08.2008, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunu bir nebze çözdüm umarım tasarım kodunda iframe olarak site isimleri gördüm o sitelerde miror.ch sitesine yönlendirme yapılmış sanırsam, ayrıca iframe ile site yönlendirip hit arttırmak YASAK değil mi ? neden yapılıyor ? www.css-turkey.tr.gg ve www.html-java.tr.gg adresleri iframe içindeydiler onları kaldırınca şu an için bir problemle karşılaşmadım.. İlginiz için teşekkür ederim.
Mesaj22.12.2008, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu: site

site 20 saniyede açıldı abartma sende
Mesaj23.12.2008, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: By_CHAMUR

YA AYNISI BENİM ARKADAŞIMIN SİTESİNE OLDU. O PROBLEM MUHTELEMEN SİTENİN TASARIMINDAN KAYNAKLANIYODUR. EĞER ÇOK HARAKETLİ VEYA CAFCAFLI Bİ TASARIMI VARSA EĞER O YÜZDEN OLABLİR.
HEE BİDE SEN SADECE KENDİ BİLGİSAYARINDA MI DENEDİN EĞER ÖYLEYSE BENCE BAŞKA BİLGİSAYARLARDA DA DENE. EĞER DİĞER BİLGİSAYARLARDA OLMUYO İSE SENİN BİLGİSYAR DA Bİ SORUN VAR DEMEKTİR VEYA İNTERNET SAĞLAYICINDA .....................

Arrow [www.end-offline.tr.gg]
Mesaj24.12.2008, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaziliptal yazmış:
Sorunu bir nebze çözdüm umarım tasarım kodunda iframe olarak site isimleri gördüm o sitelerde miror.ch sitesine yönlendirme yapılmış sanırsam, ayrıca iframe ile site yönlendirip hit arttırmak YASAK değil mi ? neden yapılıyor ? www.css-turkey.tr.gg ve www.html-java.tr.gg adresleri iframe içindeydiler onları kaldırınca şu an için bir problemle karşılaşmadım.. İlginiz için teşekkür ederim.

Merhaba

Bu tür sitelerin iframe veren sayfalarını linkl ibir şekilde modlara gönderiniz.
YAsak gelmeden önce paylaşılmış olan kodlar olabilir.
Eğer hala kod bulunduruyorsa işlem yapılır.

Konuu uzatmayalım.

İyi eğlenceler.