Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Ses dosyası da yüklenebilse güzel olur

Resim yüklediğimiz gibi ses dosyası da yükleyebilsek, bedava sitelerimize, ayrıca bu ses dosyalarını media player gibi bir şeyle sayfalara koyabilsek. Sırayla alt alta yazsak isimlerini isime göre tıklasa gelenler dinlese.
Yabancı bi site, sadece bunun için kurulmuş ama ondan da bişey anlaşılmıyo. Kimi yerde 5 -10 dolar falan bişeyler yazıyor. Galiba 1 ggbden fazlası paralı. Hemde ordan eklediğim ses randımanlı olmadı. Sesin bi kısmı kayboldu. Büyük bir ses arşivi yapabilsek. Sayfalardaki yazıları okusak gelenler bizim sesimizden dinlese. Tıklayıp da. Yazıları okumak herkes için kolay değil. Yaşlısı var , gözleri bozuk olanı var. Görme engellisi var. Onlar da bilgi edinmeli. Tabi bence. Öneri sunuyorum sadece. Fikir üretmek açısından
Mesaj26.12.2008, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keşke olsa

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj28.12.2008, 00:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten dediklerine göre gelecekte tam tarih bilmiyorum .internet hep sesli olacakmış.yani hem ses hem yazı olur heralde.
Mesaj11.02.2009, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba ses dosyaları resim gibi olacakmı?Eklenebilecekmi.
Mesaj12.02.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demek İstediğiniz Ses Kaydı Gibi Birşey Mi Question

Mesaj12.02.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demek istediğim ses kaydını bilgisayardan hazırlayacam "ses rar" dosyası vb ses dosyası olabilir. Ses dalgası da olabilir. Siteye yükleyebilmek dediğim. Sonra o sesleri yazıların olduğu kısımlara eklerim, Gelenler tıklar, yazılardaki kendilerine ordan okunmuş olur. Ben daha çok çeviriler için kullanmayı düşünüyorum. İngilizce almanca vb dillere de
Mesaj12.02.2009, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke olsa super olur o zaman
Mesaj13.02.2009, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
keşke olsa super olur o zaman
Mesaj13.02.2009, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu: ........

evet güzel öneri...
Önceki mesajları göster: