Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.06.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu: css acil yardım lütfen..

arkadaşlar;
ben sitemde hazır template kullanıyorum ama sitemin önizleme halini anasayfada veya diğer sayfalarda göremiyorum; dolayısıyla değişiklikte yapamıyorum. css kodunu anasayfanın kaynak kısmına yapıştırdım ancak olduğu gibi kaynak gözüküyor. acil yardım edin. teşekkürler
Mesaj15.06.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: css acil yardım lütfen..

egecanercin yazmış:
arkadaşlar;
ben sitemde hazır template kullanıyorum ama sitemin önizleme halini anasayfada veya diğer sayfalarda göremiyorum; dolayısıyla değişiklikte yapamıyorum. css kodunu anasayfanın kaynak kısmına yapıştırdım ancak olduğu gibi kaynak gözüküyor. acil yardım edin. teşekkürler

css kodunu ana sayfanın kaynak kısmına değil tasarım ayarlarından css design kısmından css design (genel pek sevilmeyen ) isimli tasarım var bunu seçin sonra tasarım kodlarınızı tekrar yazın yani sırasıyla aşşağıdaki gibi olmalıdır aksı taktirde olmayacaktır.

Arrow TASARIM ÜZERİNDEKİ YAZIYA

Arrow TASARIM ALTINDAKİ YAZIYA

Arrow CSS KUTUCUGUNA

sırasıyla tasarık kodlarınızı ekleyiniz.

Mesaj15.06.2009, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

css kodunu anasayfaya değil

tasarım ayarları >> gelişmiş ayarlar >> css kodu bolumune yapıştırın

ama bunu oncesinde yaparımınızı css- pek sevilmeyen seçmelisiniz Wink
Mesaj15.06.2009, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar tabiki bunları yaptımWink ama yinede editörde gözükmüyor sadece kaydet dediğimde sitemde görebiliyorum neyi değiştirdiğimi
Mesaj15.06.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

egecanercin yazmış:
arkadaşlar tabiki bunları yaptımWink ama yinede editörde gözükmüyor sadece kaydet dediğimde sitemde görebiliyorum neyi değiştirdiğimi

sırasıyla takip et

Arrow sitene giriş

Arrow ayarlar

Arrow en aşşağıda profesyonel ayarlar var orada

Arrow html editörü gösterilmesinmi şart biliyor olman lazım yazıyor ordaki kutucugu bos bırak yani işaretleme sorunun çözülecektir

Mesaj15.06.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

o kutucuk boş zaten, bence ben derdimi anlatamadım, ilgilendiğiniz için teşekkürler,tekrar bi anlatmaya çalışim.şimdi ben tabloları kendim yapınca görüyorum editörde, değiştirebiliyorum burda sorun yok. ancak hazır template uyguladığımda sitemde çıkıyor ama şablonum editör sayfalarında gözükmüyor. dolayısıyla link falan ekleyemiyorum.
Mesaj15.06.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hazır Template uyguladıgınız zaman kodlar editörde gorunmez.Ekledıgınız tasarım kodlarında degısıklık yapmanız gerekir.Tasarım üzerindeki kodlar üzerinde degısıklık yapabılır ve ordan link ekleyebilirsiniz.

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Önceki mesajları göster: