Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.06.2009, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: müzik diyor ama alakası yok.tamamen css!!!

öncelikle moderatör arkadaşlarımdan bu konuyu müzik bölümüne taşımamalarını rica ediyorum.

sitende müzik hiç kesilmesin konulu başlık hakkında bikaç sorum var.teşekkürler.

1.verdiğiniz iframe kodunu sadece index e mi yapıştıracağız yoksa tüm sayfalara mı?
2.index sayfamızda tablolar,menü vs olacakmı yoksa sadece iframe kodunu girip mi kaydedeceğiz?
3.hedef bölmesindeki S1 olayını bütün linklere mi uygulayacağız?
cevaplarsanız memnun olurum

resimlerin hepsini uyguladım, sorunum ise sitemin içinde onun küçük olan hali oluştu.yani bi pencere iç içe geçmiş iki tane site var:S ve menü linklerini tıkladığıda böyle bir sayfa yok diyor.lütfen tekrar dikkatli okuyun falan demeyin.defalarca okudum.teşekkürler
Mesaj16.06.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunu http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=108571 buraya yazsaydın cevap verecektima ama vermiyorum cevap
Mesaj16.06.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Online bir moderatörümüze mesaj atarak bildiriniz
Mesaj16.06.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım orayada ya yazdım başka bir sorunumu,bakabilrsiniz. ama yeni konu açınca hem daha çok rağbet görüyor hem de diğer arkadaşlarımızın ilgisini çekiyor.neden ısrarla böyle yazdığını anlamadım
Mesaj16.06.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardeşim ok cavap alabildiysen ne mutlu ama benim açtığım başlıkta
csstore ben ve hyperend gibi bilgisi olan arkadaşlar bakıyorlar sen burda takıl ok Wink
Mesaj16.06.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj16.06.2009, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Önceki mesajları göster: