Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Anasayfada yazılar çıkmıyor.!!!!

slm arkadaşlar.sitemda Sayfalarımı Değiştir böülümünden anasayfaya yazı yazamıyorum.Anasayfaya yazı yazdığmda yazı gözükmüyor sitede.Nasıl hallederim bu sorunu.Şimdiden teşekkür ederim...
Mesaj23.07.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfalarımı Değiştir -> Ana Sayfa'ya Tıkla Seçenekleri Göster 'e Tıkla Aşağıdaki Kutudan Welcome Page Seçin
Mesaj23.07.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
Sayfalarımı Değiştir -> Ana Sayfa'ya Tıkla Seçenekleri Göster 'e Tıkla Aşağıdaki Kutudan Welcome Page Seçin

Malesef yazı çıkmadı yine...

Normaldeanasayfanın üstüne küçük bir resim vardı anasayfa boyutunda o varken çıkıyordu navigasyon bölümüne <style type="text/css"> kodunu yapştırdım yok ettim.Yok etmeden önce yazı çıkıyordu fakat fazla yazı yazdığımda sağda imlec gözkmüyor.Yazı aşağı iniyor resimlerin üstüne...
Mesaj23.07.2009, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

template kullandıgınızdan olabilir
Mesaj23.07.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitem eşimdi bakın altta resim var işte harfler yazdım onu anasayfanın üstüne denk getiriyorum yani tam hizaya geliyor o zmn yazılar gözüküyor.ama yazılar yazılıdkçaa resmlerin üstüne taşıyor imleç çıkmıyor.o şeyi kaldırğımda çıkıyor imleç ama bu seferde yazılar gözükmüyor.
Mesaj23.07.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

navigayonun başlığı bölümündeki kodu kaldırın..
Mesaj23.07.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş yazı cıkmaz tabi sen bunda yapacagın tek şey var tasarımın daki menu kodlarını bul # böyle bi şekıl gibi bisi vardır o kısıma sayfalarının linkinı eklıceksın ozaman sorunun çözulmuş olur.
Mesaj23.07.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaldırdım ama işte yazılar dışarı taşıyorr...arplana alamadım onu Sad
Mesaj23.07.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozaman tasarım kodlarını yanlış ayırdın çünkü böyle bi hata olmaması gerek
Mesaj23.07.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
kardeş yazı cıkmaz tabi sen bunda yapacagın tek şey var tasarımın daki menu kodlarını bul # böyle bi şekıl gibi bisi vardır o kısıma sayfalarının linkinı eklıceksın ozaman sorunun çözulmuş olur.

Biliorum onu dendedim öylede anasayfada çıkmıyorsa link versende diğer sayfalard açıkmıyor..şimdi kaldırdım.Gizledim o resmi.Orda yazıalr çıktı ne güzel ama o yazılar tasarımın üst kısmındaki kodlar arasında yazılı...
Mesaj23.07.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve navigasyon baslıgına ekledıgın menu gızleme kodunu sıl artık o kod bı ıse yaramaz cünkü o kodu kullanırsan her sayfalarına eklemen gerekir bu da copy/paste işkencesi demektir bu verecegim kodu css kutusuna ekle problem azda olsa çözulur.Eger tasarım kodlarını ayıramadıysan bana tasarımı nasıl yaptıysan gönder bir de orjinal olanı gönder yapayım sana.

Kod:
h1#title{display: none;}
h2#title span {display: none;}
div.header{display: none;}
li.nav_element{list-style-type: none;}
li.nav_element{display: none;}

Mesaj23.07.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
ve navigasyon baslıgına ekledıgın menu gızleme kodunu sıl artık o kod bı ıse yaramaz cünkü o kodu kullanırsan her sayfalarına eklemen gerekir bu da copy/paste işkencesi demektir bu verecegim kodu css kutusuna ekle problem azda olsa çözulur.Eger tasarım kodlarını ayıramadıysan bana tasarımı nasıl yaptıysan gönder bir de orjinal olanı gönder yapayım sana.

Kod:
h1#title{display: none;}
h2#title span {display: none;}
div.header{display: none;}
li.nav_element{list-style-type: none;}
li.nav_element{display: none;}

bu kod ekli ztn ben diğer kodu menü gizlemek için kullanmadım ztn o yazıların dısarı taşmasını engellemek için yaptm arkplana atmak için
Mesaj23.07.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte navıgasyona ekledıın kod ıse yaramaz demek istiyorum hem o kodu kullancan hem bu kodu olmaz benım verdıgım kodu kullan sadece o yeterli tasarımı duzgun ayırırsan zaten dısarı fln taşma olmaz yazı veya resımlerde.