Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse yazmış:
kaidem yazmış:
@Bahse
Saygılarımla abi...
Değerli yazınızı diğerlerine de yaptığım gibi baştan sonra kadar okdum.
Ve tamamen katılıyorum.Bs nin heyecanlı yıllarında bende buralardaydım.Gercektende hatırlıyorum o zamanlarda da Cafeden katılıyordum bazı sohbetlere.Gercekten zamanımı uzatıp dururdum cunku o kadar güzel bi ortamdı ki...
Şimdiki atmosfere bakıyorumda o gunleri özledim valla... Crying or Very sad

Yazdıklarımı okudun mu tam bilemiyorum ama okuduysan küçük bir ayrıntıyı kaçırmışsın.. Ben ""abi"" değilim Wink

Cevdet, ismini anmadım yazımda ama sen de takdir ettiğim kişilerdensin Smile Öyle çok isim var ki aklımda hepsini sayamıyorum ama onlar bilirler beni, ismini saymadığım ama bende iz bırakan pek çok insan var, hepsini çok seviyorum..

Teşekkürler..Sizde Çok iyi bir kişiliğe sahipsiniz.. Wink
Mesaj24.07.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Eski eski degil yeni yeni hiç degil
Bedava sitemle sonradan mı tanışdım yoksa bedava-sitem benim hep hayatımdamıydı.
tr.gg adına birçok yardımcı konular paylaştım bazı farketilmeyenleri farkettim.Ama bunları yaparkene hiç bir amaç gütmedim.Az da olsa bir modlu yapdım.Forumda beni birçok kişi tanır bazıları iyi bazıları ise karmaşık bazılarınız ise kötü olarak beni bilirler .Bunlar böyle devam eder gider işte ...bedava sitem nostaljilerimi şöyle üstün körü bir geçiyim üzerinden hey giti eski günler yatmak kelimesini aklımın ucuna getirmediğim akşamlar nerdesin seni özlüyorum. Very Happy Ailemin yapısından gelen ciddilik ve kural ne ise o dur olan düşüncem bedava-sitemde bazı sıcak tartışmalara yol açıyordu. Ben bunuda şöyle tanımlıyorum yaş farkından dolayı kaynaklanan bir iletişim zorlugu çekiyoruz.Forumda bazı kişileri anlamış degilim sevdigim kişiler de var ama gerçekten bazı kişileri anlamıyorum .Kusura bakmasınlar ama onları biraz belirtcem naazımca teşekkür ederim hakkın ödenmez, net-tr adlı arkadaşı çözemedim bir türlü,gececi40 adlı arkadaşı anlamış degilim çünkü bana bir gün merhaba diyorsa 2 .gün bana kızardı. Very Happy ,kefkirnet yaşı sanırsam küçük ama bu beni ilgilendirmez ya bazı konuları benden alıyodu size yayınlıyordu (yada ben öyle sanıyordum) Very Happy Son zamanlarda ne oldu ise kendisini göremiyorum.,Gokseen kendisi gerek forumda gerek ise davranışlarıyla hep takdir eddigim birisi ama o bana bir zaman forumda beklemediğim bir hareketi yapdı o beni biraz gokseen e kızmama sebeb yarattı , gs üzerine kurulmuş bir site vardı sanırsam galatasaray-y (yanlış olabilir) çok saygılı birisi gerçekten forumda olurya yanlış bir yönlendirme yapdı bende yanlışını düzelttim bana özel mesaj ile hocam ben onun öyle olduğunu sanıyordum dedi bende konuyu açarak mesaj attım bana teşekkür etti .Bende şuan kendisine teşekkür ederim,Zamankop Very Happy ya ben bunları yap olur derdim 1 gün sonra forumda aynı konuyu yeniden sorardı Very Happy ama iyi bir uye şu anda herhalde htmlkodes adındaki uye , sonsahne mert çok iyi birisi Very Happy ysnsen iyi birisi ama kendisinin bazı hareketleri hoşuma gitmiyor...bedava -sitemin uyesi olursunda kerimdj -cunobag-selin den bahsetmessen ayıp olur kerimdj yazısında beni belirtmemiş olsa dahi ben kendisinden bahsetmeden geçemem çünkü o benim kerim abim çünkü o kerimdj Very Happy kerim abi yazısında bahsettigi gibi banner yapıyodu o kadar mesaj attım o kadar başlıgına yazı yazdım ya kerim abi insan bi tane olsun yapar ya Very Happy ama kerim abinin hakkını ödeyemem çünkü bazı tasarımlarımda grafik çalışmlarında yardım etti teşekkür kerim abi ,cunobag bu adamı gerçekden takdir ederim ama her yönünü degil bazı noksanları vardı ama bunlar bu kadar degerli insan yani cuneyt bagça hocamızda belli bile olmuyordu .selin hanım patron selin hanım gerçekden iyi bir insan güleryüzlü ve kendisi gerek üslübü gerek ise herşeyiyle örnek alıncak ve takdir edilecek bir insan.Kısa bir özet gectik varsayalım var olanları yazsak ne bu forum nede bu aileyi dünya almaz .Ben bu forumda hayatı ögrendim ben bu forumda arkadaşlıgı gördüm ben forumda yeni bir aile sahibi oldum .Bazı şeyle yazdım kırılan alınan olursa geçekden özürdülerim...
bedava sitemi yenileremi anlatayim
bedava sitem anlatılmaz yaşanır
bedava sitem ailesinin herkese kabısı açıkdır
orhan abi şiirleri ile bedava sitemde
bedava sitemi bedava sitem gibi yaşamak için bedava sitemde kalmayı unutmayın.

sevgilerimle forumun demirbaşı abron
Very Happy

Teşekkürler Wink
Mesaj24.07.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Bahse,

Forumda Yeniden Sizi Görmek Çok Hoş.Umarım Burada Münakaşa Yaparak,Eski Günlere Nasıl Döneceğimiz Hakkında Kafa Yorarak,Belki de Daha İyi Yerlere Gelebiliriz.Tüm Eski Kullanıcıları Buraya Bekliyoruz.3-4 Satır Yazıyı Bizden Esirgemeyin Dostlar. =)
Mesaj24.07.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzun bir aradan sonra bende bir mesay yazıyorum
önceden forum çok güzeldi harikaydı
bende sitemle nerdeyse 2 yılı doldurcam
orhanyıldız sitelere yorum yapardı
silsile çok sevdiğim biriydi
net-murat fenercafe gururum5 afilliyalnizlik hayaller-de şimdi çok dargınım ona ama onunda çok iyiliği dokundu bana cevdetprizrenli oda çok olğun biri
eskiler anılarla güzel
cunobag bahse selin hanım davisd89
tr-gg için sadece böyle bir site yaparlarsa harika olur
herkes allaha emanet olsun
Mesaj24.07.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgi-sitem yazmış:
net-murat fenercafe gururum5 afilliyalnizlik hayaller-de şimdi çok dargınım ona ama onunda çok iyiliği dokundu bana cevdetprizrenli oda çok olğun biri
eskiler anılarla güzel

dostum beni yazmamışsın üzüldüm yaa neyse Smile
Mesaj24.07.2009, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende 2007 den beri okanizm kullanıcısı adıyla aranızdayım. Vitamininin dediği gibi forumla 2008 de tanıştım hiç gerek duymuyordum sonradan farkettim büyük eksiklikmiş girmemek. Laughing
Mesaj24.07.2009, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

herhseyi birakin

bedava-sitem´de eskiden herkes abla kardes gibiydi sevgi saygi en yuksek seviyedeydi aktifligi her yönden süperdi ama yaklasik 6 aydir bunlarin hepsi bin parcaya cevrildi herkes tek tek giti vs vs

suanki dönemi soyluyorum ilerleme var Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.07.2009, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kronolojik sırayla anlatmaya çalışıyorum alttaki anektod ,konudan konuya atlayacağı için hafıza bulanıklığına sebep olabilir,ancak herşey saf ve saydamdır

Foruma herturlubilgiburada sayesinde dahil oldum.
Çözemediğim bir fonksiyon için soru sormuş şifremi vermiştim(itiraf ediyorum:P ) Sonraları da Ramazanla dost olduk.Bu aralar görüşemesek de kulaklarını çınlatırım...Bu sitesi kapalı,arada farklı isimlerle giriyor.Hosting işleriyle uğraşmakta.

Biraz daha yeniye geleyim...Maraslı ve mistanbulun coşkulu paylaşım yaptığı dönemler... modluktan ikisi birden çıkarılmıştı.Onların yeniden göreve getirilmesi için şöyle bir başlık açmıştım:
''Marasultraslan ve mistanbul yeniden mod olsun''
Cüneyt hocam cevap olarak:''Yönetimin kararına saygısızlık etmememi söylemişti''.Yeniden aynısını açtım ve şunları eklemiştim:''Kullanıcı görüşlerinin dikkate alınması gerektiğini vs söylemiştim''
İkisiyle de konuşmuşluğum yoktu.O zamanlar kimseyle konuşmazdım uzaktan severdim.Gerçi şimdi de öyle uzaktan(yürekten) severim...Haberiniz yoktur.

Konuyu biraz dağıttım geri döneyim;bir nevi boykot başlığımın neticesi sonuş vermemişti .Ama bir süre sonra tekrar mod oldular.

Sonra aralarına ben de katıldım.NetMurattı örnek aldım .İşime gücüme bakerken,aklımın ucunda bile olmazken teklif gelmişti. Mod olacaktım ama pazarlık etmiştim .Pazarlk derken benim de prensibim ve kriyerlerim vardı(Nasıl daha iyi olurum diye .Ayrıca kabul edilmeme şansımı bile yaratmıştım,şimdi rütbe isteyenleri görüyorum da .... )

Murat çok sevdiğim dostum.Onunla konuşmak hala rahatlatır beni.Ölü insanı canlandırabilir.Her imdadıma yetişti,sıkıntılarımı dinledi.Küçük sohpetlerinden çok haz alırım(Büyüktür aslında)Muratla bir dönem takım arkadaşlığı yaptım.Çok keyifliydi...

Benden sanırım 3 hafta önce de bahse mod olmuştu.Kendisiyle takım arkadaşıyken üslubum yüzünden biraz tatsızlık yaşamıştık.Ama ilerleyen ömlerimizde gerçek dost kanısına varmıştım. ..Toy mod olmanın getirdiği baskı ve sorumluluk,bazı arkadaşların üstümüze gelmesi, sinirlerimizi yıpratması yüzünden tölerans seviyemizi düşürmüş dolayısıyla bir öm'e
mahsus tartışmıştık..hiç unutmam.

Netdunya,kendisini tanımıyorum.Gördüklerim onun dürüstlüğü ,büyüklüğüydü.3 hafta kadar mod takım arkadaşıydık.Kişisel nedenlerden dolayı görevini bırakmak zorunda kalmıştı.Netdunyadan sanırım bir hafta sonra netmuratt görevden ayrılmıştı.İki abimin gitmesine(netmuratt-netdunya) çok üzülmüştüm.İkiside online olduklarında hep yanyana olurlar.Tesadüf mü ? iki mükemmel insanın çevirimiçi listesinde yanyana gelmesi(Kelime benzerliği değil)...

Gonulerleri,benim dürüst arkadaşım.Birbirimize çok destek olmuşuzdur.Bedava sitem yarışması için reklam hazırlamıştı.Bedava Sitemi alevlerle yazmış, kameraya çekmişti.Yanlış hatırlamıyorsam benim modluktan çıkarılmamdan sonra yada çıkmadan önce takıma girmişti..Çok emeği geçmiştir bana.

Samanyolu35,çok dertleştik,kalbi çok temizdir.Mülayimdir.Kısa bir süre aynı takım içerisindeydik.Şimdi çok az görüyorum kendisini.Diğerleri gibi dönmesini bekliyorum..

Abron,Sevdiğim bir arkadaş benden sonra abron modluğa alınmıştı.Kendisiyle muhabbetim yoktur yine de severim.Sevdiğimi İlk kez açıkça burada söylüyorum.Modluktan ayrıldığında ima etmiştim..Sanırım anlamamış yada beni sevmiyordu:)

Daha çok isim var...Ayrıca sanmayın ki kişisel isimler veriyorum.Şöyle düşünülebilir.''Turkmayasi, arkadaşlarını diğer kullanıcılardan ayırıyor''.Kesinlikle HAYIR.Şimdiye kadar cevapsız öm bırakmadım düşünün.Çok yoğun olup gözden kaçırmış olabileceğim ve suistimal mesajlar hariç. .
Kendimi övmek için değil, sitesini iyi tasarlayan vb kriterlerin çok önemli olmadığını anlamanız gerekiyor.Ben tasarım yapmışım örnek değil,ben bunu biliyor ve anlatıyorsam örnektir.Ayrıca tarihi yeniden yazamam ki alıntı yapmayayım Smile

Son cümlelerim, örneklere alınmama karşı olan arkadaşlarıma ...Evet sitem sizler için fakir...sizlerin tabirinizle torpilli,sizler için 2 aydır hazırlamaya çalıştığım css tasarım anlatımımı, yine sizlere vakit ayırmadığım için anlatımı bitiriveriyorum,sizler için sırtımı her zaman B-S ye dönüyorum..dönüp ve karalayarak gidip-geliyorum ve hiçbirşey olmamış gibi davranıyorum,sizler için aylardır yönetim boşluğunu doldurmak için saatlerimi geçirmedim(Anlayana koca bir ÜNLEMDİR. Bunları takım arkadaşlarım ve kendi adıma söylüyorum)

Kullanıcıların ve arkdaşalarımın sorunları ile ilgilenmek beni mutlu ediyor.Beni sevmeyen yada seven arkadaşlarım inanın ki canınız her zaman sağdır.Kin,intikam doğamda yok.İdeolijim eşitliğe-hakka dayalıdır.Arkadaşalarımla beraber görevimizi eksiksiz yapmaya gayret ediyoruz.3 gözle bakarız ;Ben ,Sen ,O.Bu 3'ü Nedir bilir misiniz ?!

Not: Takım arkadaşlarım gerçek örneklerde yokken hiç keyfi yok zaten.Bizim gözümüz ne parada ne pulda.Atatürkün güzel bir sözü vardır.''Bir gün bu bizi karşılamak için gelen çoşkulu kalabalık yarın bizi linç etmek için toplanabilir''Bunu kendi çapımızda bizlerde yaşıyoruz...

Sevgiler...
Mesaj25.07.2009, 02:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi@ seni bilen bilir
bedava-sitemde dostlarim arasinda en degerli kisilerden birisin bunu sende bilirsin Crying or Very sad

senin durusunu kimse tartisamaz bunu da ben bilirim Smile

cok uzun ve anlam tasiyan cumleler yazmisin sana sapmkami cikariyorum usta Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj25.07.2009, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu arada mesaj sayısı 200'ü geçti.Başlık kilitlenecek mi?

İnşallah kilitlenmez!.
Rolling Eyes Wink

Mesaj25.07.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
eskiler anılarla güzel

UNUTMUŞUM GECECİ40 KRALMUSTAK GÖKŞEN
Mesaj25.07.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgi-sitem yazmış:
gececi40 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
eskiler anılarla güzel

UNUTMUŞUM GECECİ40 KRALMUSTAK GÖKŞEN

Smile bidaha olmasın yanlız anlamıyorum bedava-sitem nostaji 14 sayfadan 9 a düştü mod arkadaşlara inanamıyorum bunu bile çok görüyorlar yaa ayakta alkışlamak lazım böylelerini
Mesaj25.07.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
bidaha olmasın yanlız anlamıyorum bedava-sitem nostaji 14 sayfadan 9 a düştü mod arkadaşlara inanamıyorum bunu bile çok görüyorlar yaa ayakta alkışlamak lazım böylelerini

başlık kilitlenmesin diye. gerçekten çok güzel birşey

ama şaşkınım nasıl 14ten 9 a indi. Question
bazı mesajlar falan silindi herhalde Rolling Eyes

Mesaj25.07.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela,
benimle birlikte 3 mesaj önemsiz.Bu gibi yorumlar silindi.Yoksa değerli paylaşımlar hala duruyor.Kızacak birşey yok.

Anılarımızı anlatmaya devem edelim lütfen
Mesaj25.07.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anılarım bitmez ama Bu forumda gercek dostluğu

Galatasarayy, dan gördüm cok iyi bir arkadaşımız ve tabiki gececi40 Bunlardan başka iyi birisini tanımıyorum tabiki herkesin yeri farklı ama gercek dostluğu forumda bu arkadaşlardan buldum. Teşekkür ederim onlara