Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Sagopa Kajmer "Saykodelik Ep" Geliyor

Sagopa Kajmer’den beklenmedik bir sürpriz daha.Uzun zamandır orada burada duyduğunuz Sago projelerinden Pesimist Orkestra faaliyete geçiyor.

İleride Sago’nun Pesimist Orkestra adı altında sürprizleri olacağını umuyoruz.03 Ağustos Pazartesi Saat:21:00′de yani bu akşam.

Sagopa Kajmer &Pesimist Orkestra ‘’Saykodelik Ep’’. Online olarak sitemiz www.melankolia.com.tr den downloada sunulacak.Sagopa Kajmer ataklarına devam ediyor.Hemen hatırlatalım Saykodelik Ep. içerisinde Kolera ile bir düet ve ayrıca Sago’ya ait yepyeni şarkılar var tamami bugüne kadar duyduklarınızdan farklı yepyeni taptaze.

Sago bir zaman önce röportajında hatırladığınız üzere ‘’Benden nefret edecekleri şarkılar yapacağım’’ demişti.Bu o projelerden birisi yani alışık olmadığınız bir tarz.Biz kulak verdik damarlarımız çekildi siz de ne etki yaratacağını bu akşam 21:00’de göreceğiz.

Sagopa Kajmer geleneksel internet Ep lerine bir yenisini daha ekledi.Böylelikle tekrar şunu söylemekte yarar var Melankolia her zaman sizinle.Bizlere maddiyattan ve para manyaklığından dem vuranlara bugüne kadarki Ep serileri yeterdi bu da cabası.Sagopa birkez daha rapini para için yapmadığını anlatmış olacak.selamlar,saygılar.

Melankolia Müzik

Sagopa Kajmer'den yepyeni bir parça.Sagopa kajmer hayranlarına duyurulur..Henüz albümü indiremedim,dinleyemedim de.Çünkü melankolia.com.tr fazla yüklenmeden dolayı şu an ulaşılamamakta.Albüm elime geçtiğinde sizlerle paylaşacağım İnşallah.
Mesaj03.08.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakışır Sagoya adam gibi adam ..
Mesaj03.08.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Sagopa Kajmer'den yepyeni bir parça.Sagopa kajmer hayranlarına duyurulur..Henüz albümü indiremedim,dinleyemedim de.Çünkü melankolia.com.tr fazla yüklenmeden dolayı şu an ulaşılamamakta.Albüm elime geçtiğinde sizlerle paylaşacağım İnşallah.

e-okul gibi oluyorsa harbiden başarılıdır.

Yeni parçasının hayırlı olması dileğiyle Wink

İyi Akşamlar

BonJuan

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj03.08.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine muhteşem eserler çıkacaktır =)
Mesaj03.08.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve işte arkadaşlar download linki www.melankolia.com.tr adresinde verilmeye başlanmıştır.
Dinlemek isteyenler yukarıda verdiğmi adresten indirebilirler.
Mesaj03.08.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sagopayı hiç sevmem ama saygı duyarım Mr. Green
Mesaj03.08.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Ve işte arkadaşlar download linki www.melankolia.com.tr adresinde verilmeye başlanmıştır.
Dinlemek isteyenler yukarıda verdiğmi adresten indirebilirler.

teşekkürler Wink

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj03.08.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakışır Sago devam et koçum Mr. Green Mr. Green

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj03.08.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadex yazmış:
Yakışır Sago devam et koçum Mr. Green Mr. Green

Aynen Mr. Green
Mesaj03.08.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdilik dinlediğim kadarıyla albümün 4. parçası olan bilinmezlik parçasını diğerlerine göre beğendim..
Şimdi tam dinlemedigim için böyle diyorum ama,bence sago daha iyisini yapabilirdi.
Mesaj03.08.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geldi bile yarım saat önce download ettim.
Mesaj03.08.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

hani link vermek yasaktı Mad Modsunuz ya size yasak yok ne hoş Confused Eğer bana bu yüzden ban atarsan inan adam değilsin.Ama biz yapsak ya konu kitlenir yada hem konu kitlenir hemde bize forumda daha yazmıyalım diye ban atarsınız Evil or Very Mad
Mesaj04.08.2009, 00:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

SaGo KaF KeF!
Dinleyeceğim...
Mesaj04.08.2009, 01:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

jasonstatham yazmış:
hani link vermek yasaktı Mad Modsunuz ya size yasak yok ne hoş Confused Eğer bana bu yüzden ban atarsan inan adam değilsin.Ama biz yapsak ya konu kitlenir yada hem konu kitlenir hemde bize forumda daha yazmıyalım diye ban atarsınız Evil or Very Mad

burası serbest bölge arkadasım Wink
Mesaj04.08.2009, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim liseden arkadas vardı sagopa diyemezdi hep zogopa derdi aklıma o arkadas geldıı sagolun varolun pu hahaha zu hahaha mu hahaha zogopa kajmer
Önceki mesajları göster: