Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Md Video Beta Video Sayfasından İlk Görüntüler Burada!

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Gece Boyunca Çalışmaya Devam Edeceğim Sitemiz Dahada Güzelleşecek Fakat Şuanda Bir Sayfa Yapmak İstedim Deneme Olarak Herşeyden Önce Şunu Diyeyim Very Happy ie7 Kullanmayan Arkadaşlar Boşuna Bakmasın Derim Çünkü Diğer Tarayıcılarda Bozuk Çıkacaktır Eminim Bu Sorunda İlerki Saatlerde Kalkacak Ama Çalışıyorum... Smile

İe7 Si Olan Arkadaşlar Hemen Girsin Yorumlarını Bekliyorum

http://md-video.tr.gg/HaykoCepkin.htm Genel Siteyi Paylaşamıyorum Şuan Tamamlamadığım İçin Ama Hayko Cepkin'in Sayfasını Hayko Cepkinin Trtde Söylediği Yeni Hayko Cepkin - Demedim mi (ilahi) siyle Paylaşıyorum Yorumlarınızı Bekliyorum Şuanda Üst Menüler İngilizce Olduğundan Belirtmek İstedim Sayfa Açılınca Movies e Tıklayın Ve Ordaki Thumbrail e Tıklayarak Videoyu Açabilirsiniz Dilersiniz Videoyu Tam Ekran İzleyip Ses Ayarınıda Yapabilirsiniz

Not: Yasalara Aykırı Değildir Videolar Başka Sitelerden Temin Edilmektedir Bs Görevlileri Eğer Gerekirse Bu Konuda Sizlere Kodlarla Açıklama Yapılacaktır Teşekkürler..

Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz Çalışmaya Devam Ediyoruz!
Mesaj28.08.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site Wink
Mesaj28.08.2009, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
güzel site Wink

Teşekkürler Wink Tamamlandığında Yorumlarınızı Tekrar Bekliyoruz Smile))))
Mesaj28.08.2009, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

slaytlar guzel olmus ama meela walpaper buyuyo gerı kuculmuyo onlarıda hallet hacı Very Happy
Mesaj28.08.2009, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

chitter yazmış:
slaytlar guzel olmus ama meela walpaper buyuyo gerı kuculmuyo onlarıda hallet hacı Very Happy

tmm pardon ie7 le gırdım duzgun Very Happy mozillaya optime et diyim o zmn Wink
Mesaj28.08.2009, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

chitter yazmış:
chitter yazmış:

tmm pardon ie7 le gırdım duzgun Very Happy mozillaya optime et diyim o zmn Wink

Very Happy Şuanda Dediğim Gibi Bu Ön Sayfa Birde Hayko Cepkin Gibi Birisinin Very Happy İlahi Söylemesi Garibime Gitti Very Happy Beta Sayfa Oluşturdum Hemen Şimdi O Optimize İşleriyle Felan Uğraşıyorum Zaten Site Bir İki Gün Sonra Ancak Tamamlanır Diye Düşünüyorum Çok İşi Var daha Very Happy Teşekkürler Yorum İçin Wink
Önceki mesajları göster: