Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam sorunu

ben siteme gunlerimi verdim artik ayda bir bakiyorum beni sitemeden soguttular.sitede reklamlar uygun olsa bisey deil cirkin reklamlar bu ne ya...benim gibi dusunen site yoneticilerini sallayan yok...
Mesaj16.12.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakında ücretli ekstralar gelecek!

Paranızı verip o reklamları kaldırabileceksiniz!

Ama az daha sabretmeniz lazım! Wink
Mesaj16.12.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:

Yakın derken ne kadar yakın.1yıldır yakında gelecek diyorsunuz. Mr. Green

Akşam akşam tepemin tasını artırıyorlar
Mesaj16.12.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy
Mesaj20.12.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamsiz olmaz mi ucretsiz, evony reklami rhatsiz ediyor
Mesaj20.12.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya biz reklam oolmasın demiyoruz.

ya geçen gün çıkan reklamda bi kadın başka bi kadının parağını yalıyo nedir bu biz sitelerimize girerken dikkat yetişkin içierik demelimiyiz Very Happy
Mesaj20.12.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu hakkında defalarca açıklama(LAR) yapıldı. O reklamlar kalkmaz! Ancak ücretli reklam kaldırma ekstrası gelirse ki gelecek sanırım o zaman kaldırabilirsiniz. Tabi belli bir ücret ödeyerek. O reklamları herhangi bir kodla kaldırmaya çalırsanız da siteniz silinir! Wink
Mesaj29.12.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam kaldırma

Peki bu ücret hakkında bi bilginiz varmı ?? Very Happy
Mesaj29.12.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: reklam kaldırma

yusufnisanci18 yazmış:
Peki bu ücret hakkında bi bilginiz varmı ?? Very Happy

Hayır. Henüz bir bilgi yok.
Mesaj29.12.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamları kaldırmak yerine onları güzel göstermeye çalışın Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj29.12.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence bu konuda islami site olarak bende reklamlardan sıkıntılıyım zaten artık sitemide güncellemiyorum yalnız neden ücretli extralar gelmeden reklamlar büyütülüyor??? reklam kaldırma secenegi yok reklamlar kocaman hakkını aramaya kalksan cevaplar aynı bugun gelcek yarın gelcek seneye gelcek Confused
Mesaj29.12.2009, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
bence bu konuda islami site olarak bende reklamlardan sıkıntılıyım zaten artık sitemide güncellemiyorum yalnız neden ücretli extralar gelmeden reklamlar büyütülüyor??? reklam kaldırma secenegi yok reklamlar kocaman hakkını aramaya kalksan cevaplar aynı bugun gelcek yarın gelcek seneye gelcek Confused

Webme için almanya her zaman önce gelir. O yüzden bu tür ekstralar türkiye'ye henüz gelmedi. Bu yaza doğru gelir diye düşünüyorum..
Mesaj29.12.2009, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:

aslında bana çok saçma gelıyor madem bedava aldık sıteyı neden ücret karşılığında reklam kaldırıcaz kı
Mesaj30.12.2009, 06:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında bana çok saçma gelıyor madem bedava aldık sıteyı neden ücret karşılığında reklam kaldırıcaz kı [/quote]

Vallaha haklısın kardeşim Razz
Mesaj30.12.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
islamanahtari yazmış:

Webme için almanya her zaman önce gelir. O yüzden bu tür ekstralar türkiye'ye henüz gelmedi. Bu yaza doğru gelir diye düşünüyorum..

bende biliyorum önce almanya oldugunuda benım anlatmak istediğim eskiden reklamlar küçüktü önce reklam kaldırma seceneği sunulur mesela
şöyle bir açıklama:

15 gün içinde yeni reklam formatına geciyoruz

Alıntı:
Internet sayfandaki şimdiye kadar kullanılan reklam formatı (728 x 15 px), yeni formatla (728 x 90 px) değiştirilecek.

bu reklamları ...ücret ödeyerek kaldırabilirsiniz dilerseniz bu reklamlar ile sitenizi kullanabilirsiniz...

bu şekilde olmalydı ama reklamlar haber verildi kaldırma şansımız yok ne haliniz varsa görün bizde böle istemeyen gider... oldu bir çok işi bilen zaten
ara sıra girsede domain alanlar artık geri dönmüyor