Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.12.2009, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA SİTEM.COM EN GÜZEL OKUL SİTESİ YORUMLARINIZI BEKLİYOR

Arkadaşlar bedava sitem.comda yapılan ilk ve tek okul sitesidir.Ve en güzelokul sitesi.Biz egitim deyil okul sitesiyiz.Bu arada bu okul sitesini ögrenci yapmışdır.
Mesaj25.12.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

2.500.000 dan fazla site var ve aralarında en az 50-60 tane okul sitesi vardır tahminimce. öncelikle siten fena değil başarılarının devamını diliyorum. yalnız abicim sen bu 50-60 siteye baktınmı?. veya bedava-sitem kullanıcıları ya da yöneticilerinden en iyi okul sitesi seçildinmi? yani böyle kendi kurduğun cümleyle milleti inandırmaya çalışıyosun Smile zaten webmasterlık işi gerçekçilik ve öz duyu ister.
Mesaj25.12.2009, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir de benim siteme bak. Bedava-Sitemin en güzel eğitim sitesi buysa... İçeri boş eğitimle de alakası yok, okulunu tanıtmışsın.
Mesaj26.12.2009, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaş ilk önce mrb

Arkadaş benden hariç bir tane daha var oda çok kötü bir site yani bir sürü site yok sadece en güzel okul sitesi bu sitesdir.
Mesaj26.12.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar.
İlk ve tek değil.
Ben daha önce bizim okul adına yaptım ve eminim ki "İlk okul siteleri" arasında ilk 5te idi.

Tekte değildir.

Siteye gelince:
-Ortalanmalı.
-Biraz daha düzenlenmeli.

Başarılar

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj26.12.2009, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Guzel emeginin karsılıgı

Mesaj26.12.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

site gzl ama ben bu gibi sitelerde css öneririm içerikte çok olmadığı için seni uraştırmaz
Mesaj26.12.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: herkeze yorumlarından dolayı teşekür ederim.

Arkadaşlar yorumlardan dolayı teşekür ederim.Bu arada bu sitenin flash versiyonu var isdeyen kişilerden buna girerbilir ve bunada yorum yazabilir. http://kumburgazilkogretim.tr.gg sitesi girin bakın.
Önceki mesajları göster: