Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2010, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun çılgınlığı Türkiye'de!

Dünyanın en büyük elektronik spor ligi olan ESL'nin Türkiye ayağı açıldı.

2.400.000 kayıtlı üyesiyle dünyanın en büyük elektronik spor ligi olan ESL (Elektronik Sporlar Ligi) artık Türkiye’de! 25 Haziran’da oyunculara kapılarını açan ESL Türkiye’de Kingston Call of Duty 4, Leadtek Counter-Strike, Asus FIFA 2010, Trackmania Nations Forever ve Lenovo Warcraft 3 liglerinde dereceye giren oyuncuları toplam 20.000 TL değerinde hediye bekliyor!

Asus, Kingston, Leadtek, Levono ve Mavi Shop sponsorluğundaki liglerde Lenovo IdeaPad Y560 notebooktan Asus ENGTX480 ekran kartına, Kingston 6GB DDR3 belleğe, Saitek R660GT Force Feedback direksiyona kadar toplam 20.000 TL değerinde hediyeler ESL Türkiye oyuncularını bekliyor.

Artık rastgele sunucularda oyun oynamanın ve oyunlardaki başarınızı kimseye ispatlayamamanın sonu geldi! ESL’nin eşsiz “profesyonel oyunculuk” sistemine dahil olduktan sonra oyunlardaki başarınız Türkiye, Avrupa ve dünyadaki tüm oyuncular arasında sergileyeceksiniz. Ve oyunlardaki başarılarınız ödüllendirilecek!

Üstelik sadece profesyonel oyuncu olmanıza gerek yok, yeni başlayanlar da ESL Türkiye’deki eşsiz oyuncu eşleştirme sistemi sayesinde, kendi seviyelerindeki diğer oyuncularla karşılaşma fırsatı buluyor. Üstelik bugüne kadar sadece isimleri ve başarı hikâyeleri duyulan dünyaca ünlü profesyonel oyuncularla birlikte oynama fırsatı da ilk kez, sadece ve tamamen ücretsiz olarak ESL Türkiye’de

cnetturkiye.com

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj05.07.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım İçin saol
Mesaj05.07.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel gelişme
Mesaj05.07.2010, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için tşk Wink
Mesaj06.07.2010, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cs 1.6 ya baktım hediyelerine filen baktım çokmanyak hediyeler var o ekran kartları ne öle be
Mesaj06.07.2010, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu: oyun

Mükemmel ama yarışmalara nasıl katılıyoruz.Ben bir call of duty ve counter manyağı olarak katılmak isterim.
Mesaj06.07.2010, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-bilginet yazmış:
Paylaşım için tşk Wink
Mesaj06.07.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cs 1.6'ya bakmıştım bende..
GüzeL gözüküyor asLında .
Paylaşım için teşekkürLer Wink