Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2011, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu: İnanmayacaksınız ama doğru

Arkadaşlar şimdi söylediğime inanmayacaksınız hatta deli olduğumu düşüneceksiniz ama bu doğru. 2 sene önce Cuma akşam saat 23.00 gibi falandı gökyüzünde ay tepsi gibi yusyuvarlak çıkmıştı bende çekeyim dedim ve ayı videoya çektim. Sonra izlediğimde gözlerime inanamadım ayın yanında biri kırmızı biri beyaz iki küçük cisim vardı. Ayın etrafında çok hızlı dönüyordu ama kaydederken görmemiştim böyle bir şeyi. Sonra tekrar çekeyim dedim çektim izledim ama cisimler orada yoktu !Gözden kaybolmuştu. Ertesi gün kursum vardı . Gider gitmez videoyu en yakın arkadaşıma sonra diğer arkadaşlarıma ve öğretmenime gösterdim .Ama öğretmenim inanmadı uydudur falan dedi ama değil bence birisi mars olabilir kırmızı olan ama beyaz olan neydi ? Ama marsta olamaz çünkü mars sürekli hıphızlı hareket edip ayın etrafında dolanmıyor. Yani ben ufo gördüğümü düşünüyorum. Şaitlerim de var arkadaşlarım.
Mesaj28.07.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu işler şaitle felan olmaz video nerede Very Happy

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.07.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayarda var sizlere nasıl gösterebilirim ?
Mesaj28.07.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
Bilgisayarda var sizlere nasıl gösterebilirim ?

izlesene,dailymotion ve daha başka video izleme yükleme sitelerine üye ol videonu yükle sonra video linkini paylaş bizimle gerçekten anlatmakla olmaz

Mesaj28.07.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.07.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood için özür dilerim ama işte buda izlesene.com daki link :
http://www.izlesene.com/video/ayin-yanindaki-cisimler/3869433
Mesaj28.07.2011, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

videoyu izledim haklı olabilirsin ufo olabilir ama kamerayla video çekerken bazı objeler de parlamış,yansımış olabilir , görüntü çok net olmadığı için birşey diyemiyorum malesef ama dediğin gibi ufo da olabilir.. benim düşüncem bu (:
Mesaj28.07.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihikadim yazmış:
videoyu izledim haklı olabilirsin ufo olabilir ama kamerayla video çekerken bazı objeler de parlamış,yansımış olabilir , görüntü çok net olmadığı için birşey diyemiyorum malesef ama dediğin gibi ufo da olabilir.. benim düşüncem bu (:

O zaman evimiz en üst kattaydı 14. kat yani oradan bir şeyin yansımış olması mümkün olabilir mi bilmiyorum (:
Mesaj28.07.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence ufo değil ışık yansıması.
Mesaj28.07.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
tarihikadim yazmış:

O zaman evimiz en üst kattaydı 14. kat yani oradan bir şeyin yansımış olması mümkün olabilir mi bilmiyorum (:

yok yani videoyu çekerken birşey de yansımış olabilir demek istedim net olarak görüntü olmadığı için kesin birşey söyleyemiyorum.. ama gönlüm ufodan yana (:
Mesaj28.07.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bilmiyorum öyledir belki (:
Mesaj28.07.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
yok yani videoyu çekerken birşey de yansımış olabilir demek istedim net olarak görüntü olmadığı için kesin birşey söyleyemiyorum.. ama gönlüm ufodan yana (:

xD XD aynen benimde gönlüm ufodan yana xXD
Mesaj28.07.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ya bazı fotoğraflardada oluyor kırmızı böyle şeyler yansımadır %100 Arrow Wink
Mesaj28.07.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

grapiker yazmış:
yok ya bazı fotoğraflardada oluyor kırmızı böyle şeyler yansımadır %100 Arrow Wink

doğru diyor hem sen kamerayı oynattıkca o cısımlerde oynuyor

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj28.07.2011, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kamera lensinizin kalitesine bagliyorum. Kalitesi ne kadar duserse o kadar lekeler kaydınıza yansır Dediklerinizde bunu işaret ediyor. Siz görmediniz ama kayıtta gözüküyor Bu demektirki aslında ortada hiç birsey yok Smile