Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2011, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Düzenleme

Merhaba Arkadaşlar Baktımda Bs'de Bir Çok Kişi Tasarım Düzenlemeyi Bilmiyor Kodlar vs.. Buna Yardımcı Olacak Bir Şey Düşündüm Önerim Şudur;

Bence Tasarım Düzenleme Dersleri Diye Bil Bölüm Açalım Bu Bölümün Bs Halkına Yardımı Olacağına İnanıyorum..
Mesaj31.07.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım düzenleme vs. ile bir çok videolu konular ve resimli konular mevcut.Hatta bir çok Tr.Gg kod veya yardım sitelerinde böyle videolardan çok var.Böyle konu biraz gereksiz gibi durur diye düşünüyorum yapamayanlar için css bölümünde yardımseverler karşılıksız yapıyor.
Mesaj31.07.2011, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogakorumakulubu yazmış:
Tasarım düzenleme vs. ile bir çok videolu konular ve resimli konular mevcut.Hatta bir çok Tr.Gg kod veya yardım sitelerinde böyle videolardan çok var.Böyle konu biraz gereksiz gibi durur diye düşünüyorum yapamayanlar için css bölümünde yardımseverler karşılıksız yapıyor.

Aslında bence fikir güzel.. Sizin dedikleriniz tasarım düzenleme değil.. Arkadaşımızın dediği mesela tasarımda sayfaların nasıl ekleneceği vs. Olursa yeniler için süper olur...

Aslında hazır konu açılmışken söyleyeyim.. Forumda yeni olanlara bence 1 grup oluşturulmalı ve yeni açılan sitelere böyle konuların linkleri gönderilmeli.. Böylece hızlıca site yapımına başlayabilirler Wink

Mesaj31.07.2011, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Benim görüşüm budur fakat diğer görüşlere saygılıyım.
Mesaj15.08.2011, 04:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu Extra Konular Bölümünde Paylaşım oLarak Yapabiliriz Böyle Bir Şeye Gerek Yok Bence . .