Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.11.2011, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: saklı sayfaları google görebilirmi

selam arkadaşlar ben bazı sayfaları sadece login girişi yapmış kullanıcılara göster dedim bu gizlediğim sayfaları google görebilirmi yani demek istediğim bi konu arandığında saklı olan sayfayı görebilirmi
Mesaj18.11.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir soru. Laughing
Mesaj18.11.2011, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer googleya uygun yani indexlenecek değerdeyse işler ama o sayfalara yine giriş yapılamaz çünkü siz o saklı sayfalar panelini etkinleştirmişsiniz. Ama googleda dediğim gibi o sayfa indexlemeye değer bir sayfa ise isim olarak indexler...Dışarıdan birinin bu sayfayı görebilmesi olmaz
Mesaj18.11.2011, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
eğer googleya uygun yani indexlenecek değerdeyse işler ama o sayfalara yine giriş yapılamaz çünkü siz o saklı sayfalar panelini etkinleştirmişsiniz. Ama googleda dediğim gibi o sayfa indexlemeye değer bir sayfa ise isim olarak indexler...Dışarıdan birinin bu sayfayı görebilmesi olmaz

ben şöyle yaptım bi sayfa açtım saklı ayfalar diye ve o sayfayı login girişi yapmış kişilere göster dedim sonra diğer eklediğim içerikleri o sayfanın alt sayfası yaptım ve linklerini alıp sağ tarafa ekledim maksat sol tarafta gözükmesini istemediğim içerikleri sağ tarafa aldım böylece linke tıklandığında sayfa açılıyor yani error sayfası çıkmıyor
Önceki mesajları göster: