Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2011, 00:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Klavye Arslanları Bitmiyor ki bu Bedava Sitem'de...

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=195910

Eskiler beni tanir...
Bu Siteye en büyük hizmeti benim verdigimi iyi bilir...
Ben hep sustum, hic konusmadim...
Sadece Komunistlere karsiyim, dindarim, ERBAKAN'ciyim diye burada bana savas acip beni uzaklastirmaya calistilar...Zamaninda her dini konu actigimda cunobag tarafindan kaldirildigini cogunuz hatirlar...
Ben her defasinda alin Bedava Sitem'de, internetinizde sizin olsun dedim, ama arkadan birileri her defasinda gelip, "Abi senin bu sitede emegin cok, geri gel" dediklerinde kirmadim geldim...

Bu forum sessizlige gömülürken ben canlandirdim...
Herkes baska bir dilden atarken ben sirtladim...
Bu forumda en cok anlatimi ben yaptim...
Pekii niye? Mod olmak icin mi?

Eger ben Mod olma isteseydim, Alman forumunda olurdum... Hatta gider direk Nürnberg'e Webme'nin bürosunda calisir keyif yapardim ki Almanca bildigimi hepiniz bilirsiniz...

O kadar hizmetime ragmen modlugumu aldiniz, yine sustum...
Cekip gittim...
Arada bir gelip forumu kontrol ederdim... Bir de baktim biri yine Klavye Arslarni kesilmis cikarmis yilan dilini...

Zamaninda bir hatami görüp neler yaptiniz...
Beni Hacker ilan edip forumdan uzaklastirdiniz...(Moderatör bölümünde konu hala duruyor görevliler konunun Caps'ini cikarabilir)

Cunobag, Tumhepsiburada, Marasultraslan, Afilliyanlizlik, Skmedia, bilgisayar-fareleri vs vs...
Hepsi kuyumu kazmaya calistilar...
Elinize ne gecti?
Ya Arkadas koskoca insanlarsiniz, hala cocuk gibi iftira pesindesiniz...
Dedimki bunlara soru cevapli bir aciklama hazirlayayimda gerisini kendileri düsünsün...

Anadolulular bu forumda neler yapti?

Bu forumda yaklasik kuruldugundan beri varim... Ilk zamanlar Almanca versiyonundaydim ama Foruma hic girmezdim. Türkceside cikinca hadi bende ugrayayim dedim... Burada ilk KerimDJ'yi tanidim... Cunobag gibilerinin arasinda delikanli mi delinkanliydi... Allah ondan razi olsun... Sonra marasli, gececi derken ua1905ua derken baya bi cevre edindim... Paylasimlar yaptim, ögrendiklerimi ögrettim... Cebimden cikarip Ysnsen'e 100 € yolladim yarisma icin(Mod olmadan önce...) Pekii bu rüsvetmiydi? Ondan önce benim mod olacagimi "afilliyanlizlik" kendisi diyordu... Abi varsa varsa bir sen varsin diyordu... Mod olduk bize düsman kesildi... Seni kim degistirdi? Neler oldu dedim? Her defasinda ters ters cevap verdi... Anladimki bunuda üstüme yollamislar... Sonra skmedia geldi, mesaj yazmaya basladi dost oldu... bilgisayar fareleri geldi dost oldu... Ulan Modluk elden gitmeye baslayinca bir baktim onlarda bana düsman oldu... Korkuyormuyum? Hayir.. Hakan Kocak bugün anadolulular hesabimi acsin, size ne kadar mesaj varsa göstereyim... Afilliyanlizlik'in abi deyip yalakalik yaptigi mesajlar, skmedia'nin bilgisayar-farelerinin yalakaliklari... Hepsini göstereyim... Tek tük gidip geldiler eski düsmanlar, onlar geldikce bana yalakaliklarindan uzaklasmaya basladilar... Turkmayasi foruma bi ugradi baktim ki afilli degismis, sonra baktim afilli skmediayi degistirmis... Bir baktim modluktan sonra bilgisayar fareleri küfürler yagdiriyor... Bumudur erkeklik? Erkeklik lafinda durmaktir, sirtindan vurmak degil...

Ysnsen'e rüsvet verdim mi?

Modlugum kesindi... Afilli, Ysnsen neredeyse hepsi kesin gözüyle bakiyordu modluguma... Bende gelin bir yarisma yapalim dedim. Ysnsen'e 100 € yolladim... Dedimki bununla bir Mp4 al... Tamam dedi gitti aldi.. Sonra Msnden dediki ya bu kazik cikti, pahaliya aldim o kadarda kaliteli degil dedi... Bende olsun yinede yarismayi yapalim dedim. Israr etti, Almanyadasin paran cok bu bana hediyen olsun sonra yarismayi yine yapariz... Bende kirmadim tamam dedim... Buyrun Ysnsen hala forumda cekin bir mesaj sorun... Hatta aramizda gecen mesajlari ondan isteyin capsini atsin size...

Cunobag neden bana düsmandi?

Cunobag komunistin önde gideni... Siyasi konularda burada hep tartistigimizi iyi bilirsiniz... Her seferinde söyledigi lafi basina calinca bana bir kini tuttu.. Zamaninda naazimca, ikiyol, erufuk, mjistanbul, com, net gibi adamlari bu forumdan uzaklastiran o degilmiydi? Bu adamlar buranin profesörüydü... Aha biri gitti ingilizce versiyonun admini oldu... Cunobagda onlari atip seline yaklasip admin olmadimi? Aksini belgeleyin kellemi vereyim... Bu adamlari ben cok iyi taniyorum.. Hepsini o bu forumdan atti... Eee benimde onlara destek oldugumu görünce her gelisimde yüzü kirmizi dolanip durdu, bu gercekleri aciklar diye... Her yönden kuyumu kazdi... BENI HACKER ILAN ETTILER HEMNDE ÖYLE BÖYLE DEGIL SERI HACKER Mr. Green

tumhepsiburada,marasultraslan, turkmayasi, skmedia, afilliyanlizlik, pc-fareleri...

bunlar zamaninda ya bana abi derlerdi, yada ben bunlara yardim ederdim... Ne oldu onlar mod biz $ut Smile

Komunistin adaleti diye buna denilir...

O kadar haykirdilar siyasi paylasimlar yasak diye site ve forumda... O kadar kez cunobagin sitesini sikayet ettim silinmedi ve hala komunistlik reklami yapiyor adam...

Bu foruma hicbir zaman ben kendi rizamla dönmedim...
Aksini söyleyen varsa buyursun ve her gittigimde biri cikip arkamdan birsey uydurdu hani; bu gitti, kalanlara bir senaryo uyduralimda hakli cikalim...

ve hala bedava sitem'e sahiplenmenin pesindesiniz...
Size sadece gülüyorum...

Ben her defasinda terk ettim buralari, mezarimi kazdim ve uyumaya daldim... Her seferinde mezarimdan cikarip gelip buraya konusma yapmak zorunda birakmayin...

Iddia ettiklerim ve cevaplarim silinen anadolulular sitesinin mesaj kutusunda ve moderatörlerin gördügü forum kategorisindedir...

Bedava Sitem hizmetime karsilik olarak sitemin silinmesinden dolayi benim icin ölmüstür...

Insanlarin beni yanlis anlamasini istemem, sorusu olan varsa buradayim, buyrun sorun...

Selametle...
Mesaj28.11.2011, 04:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cunobag'ın komunistlik konusuna şaşırdım doğrusu Confused Bu arada bu konularda herkes o kadar şey söylüyor ki kime inanacağımızı şaştık kardeş..Bu sitede herkes (kafayı yemiş) ya hepinizin yaşı en az 18 kocaman adamlarsınız neden iftira atıp duruyorsunuz birbirinize çocuk gibi ya,buranın bir net ortamı olduğunu unutmuş herkes, Mad genel için konuşuyorum üzerine alınma.. Allah herkesin hayrını versin ne diyeyim..Eğer dediklerin doğruysa bu kişiler bir doktora görülmeli çünkü gerçek hayatla net ortamını karıştırmış olmalılar heralde..
Mesaj28.11.2011, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkezin Siyasi Ve Dini Görüşü Aynı Olmaya Bilir Buna Anca Saygı Duyulur Ben Parti Tutmuyorum Bidaki Seçimde Oy Kullanıcam Fakat Oyu Hanqi Partiye Vericeğimi Kararlaştımadım Umarım Hakkettiğini Bulursun Kolay Gelsin
Mesaj28.11.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Paylaştığın linkin Cunobag ile yakından uzaktan alakası yok.
Kendisinin böyle birşeyden'de haberi bile yok.
Bu nedenle bu konu hakkında kendisini suçlamayın.
Bu tür başlıkların forumda yeri yok.
Olan olmuştur. Geçmişi kurcalamanin anlamı yok.
Bu konuyu gündeme siz getirmediniz.
Forumda olmadıgınıza rağmen arkanızdan atılıp tutuluyor.
Kendinizi savunuyorsunuz. Buda en doğal hakkinizdir.

Başlık kilit. Size başarılar dilerim. Hayırlı akşamlar
[/quote]
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: