Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.01.2012, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye girişi engelleme

Daha önce ne zaman paylaşıldı bilemiyorum ama şunu sormak isitoyorum ..

Benim siteme girenlerin IP adresleri görünüyor ve ben bunlardan bir kaçının bir daha girmesini engellemek istiyorum .

Bunun bir yolu var mı ?
Mesaj04.01.2012, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle birşeyin bedava-sitemde mümkün olacağını pek sanmıyorum ıp engellemek yani siz bir kullanıcıyı engellemek istiyorsunuz ama bu mümkün değil
Mesaj04.01.2012, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biliyorum, Sitenizde fazla saçma yorum yapan, spam oluşturan ziyaretçiler vardır. Şimdi onları engelleme zamanı ! Bir paylaşım sitesinde İP Engelleme kodu gördüm. Bu kod sayesinde istediğiniz kişiyi sitenizden ÖMÜR BOYU engelleyebiliyorsunuz.. Kolay calısıyor. İstediğiniz kadar ip koyabiliyorsunuz içine.. Ben bu adamın ip'ini nereden bulacağım diyenlere de yazımın içinde gerekli bilgiyi verdim..

Öncelikle Bedava Sitem Giriş Log << Bölümüne girelim... Sonra orda sitemize son giren siteler yazıyor. O sitelerin İP numaralarını (Sadece girmesini istemediğimiz sitenin) İP numarasını Kodun içinde Kırmızı olarak cizdiğim yere koyun.. Sonra bu kodu tasarımın altına ekleyin... VE YA tasarımın üstüne ekleyin sorun yok aynı... Sonra bu kişiler sitenize girdiğinde bir uyarı alacak. Hemen ardından Sitenizden uzaklaştırılacak.. Bu kod cok işinize yarar deneyin derim...
Kendi üzerinizde denemek için İP NO << Sitesinden IP numaranızı alıp koda yerleştirin... Ön izleme veremiyorum kendiniz deneyin....

Kod:
<script type="text/javascript">
// Codigo by Bs-Aktif.TR.GG Banear - IPs
var bannedips=["78.185.220.111", "78.180.55.22"]
var ip = '88.239.130.136'
var handleips=bannedips.join("|")
handleips=new RegExp(handleips, "i")
if (ip.search(handleips)!=-1){
alert("Sitemizden Yasaklandiniz.")
window.location.replace("http://www.bs-aktif.tr.gg")
}
</script>

Mesaj05.01.2012, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler kardeşim. Bu kodu bazı BS sitelerinde görmüştüm ama kullanamıyordum. Tek sorun kalıyor.

Siteme girdikten sonra başlangıç kısmından siteme giren son isimleri görüyorum fakat bunların ip lerini nerden alacağımı bilmiyorum.

Değişken kullanıyorum. http://kodkullan.tr.gg nin sol üst kösesinde ip leriniz yazar. Fakat ben bunları nereden göreceğimi bilmiyorum.
Önceki mesajları göster: