Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2008, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu: siteye logo koyma hakkında

Siteme logo hazırladım sitemin en başına koymak istiyorum acaba nasıl koyarım sitemin en başına hazırladığım logoyu ?

En son myjuse tarafından 28.06.2008 08:02:05 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizin en başına derken kastınız siteye giriş için tıkla denen yere mi acaba Question
Mesaj28.06.2008, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok logo kısmına
Mesaj28.06.2008, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım tasarımın en üstünü kastediyorsun ?

Tsarım ayarları - Gelişmiş Aylarlar - Tasarımın Üzerindeki yazı kısmına html kodunu koyman yeterli Wink
Mesaj28.06.2008, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.Yöntem;

İlk önce resimlerimi yönet'ten logonuzu yükleyiniz(JPG,PNG formatında vb.)
Daha sonra tasarım ayarlar--Gelişmiş ayarlar---Başlık resimi kısmında yükledğiniz resimi seçin ve kaydet'e basın Wink

2.Yöntem;

Arrow Resiminmizi www.imageshack.us vb sitelere upload ediniz..
Arrow Oradan direct link image yazan url adresini alınız.
Arrow Url adresini aşağıda verdiğim koda yapıştırınız.
Arrow Bu kodu da tasarım ayarları--gelişmiş ayarlar--Tasarım üzerindeki yazı adlı kutucuğa yapıştırınız..

Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.edit_header_full{background-image:url(BAŞLIK RESİMİNİN URL ADRESİ);}
-->
</style>
Mesaj03.07.2008, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. yöntem şeklinde yaptım fakat aynı orjinali boyutundaki yaptıgım logo 4 adet cıkıyor.

2 tane yanyana ve altında da 2 tane yanyana seklinde.

kodlu yontemde ise orjinal logo hic degismedi.

lütfen acil yardımızını bekliyorum..

tesekkürler..

koydugum ve birsey degistirmeyen kod:

<style type="text/css">
<!--
td.edit_header_full{background-image:url(http://img61.imageshack.us/img61/6071/header2tq7.jpg);}
-->
</style>

En son kopekpazari tarafından 03.07.2008 07:19:10 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj03.07.2008, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kopekpazari yazmış:
1. yöntem şeklinde yaptım fakat aynı orjinali boyutundaki yaptıgım logo 4 adet cıkıyor.

2 tane yanyana ve altında da 2 tane yanyana seklinde.

kodlu yontemde ise orjinal logo hic degismedi.

lütfen acil yardımızını bekliyorum..

tesekkürler..

koydugum ve birsey degistirmeyen kod:

<style type="text/css">
<!--
td.edit_header_full{background-image:url(http://img61.imageshack.us/img61/6071/header2tq7.jpg);}
-->
</style>

1-)Resiminizi yüklerken resimi küçült kutucuğunun boş olmasına dikka edin..

2-)Sizin tasarımınız cats tasarımı olduğu için bu kod işnize yaramaz onun için burayı inceleyiniz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25979

Kolay Gelsin Wink
Mesaj03.07.2008, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hallettim cok tesekkürler Wink
Mesaj03.07.2008, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kopekpazari yazmış:
Hallettim cok tesekkürler Wink

Wink
Mesaj03.07.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

.Yöntem;

Daha sonra tasarım ayarlar--Gelişmiş ayarlar---Başlık resimi kısmında yükledğiniz resimi seçin ve kaydet'e basın

Bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim. Resminizn kendi alanınızda bulunması daha sağlıklı. Hem 1 GB yerimiz varken neden imageshack'e resimleri ekleyelim dimi.
Mesaj03.07.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
.Yöntem;

Daha sonra tasarım ayarlar--Gelişmiş ayarlar---Başlık resimi kısmında yükledğiniz resimi seçin ve kaydet'e basın

Bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim. Resminizn kendi alanınızda bulunması daha sağlıklı. Hem 1 GB yerimiz varken neden imageshack'e resimleri ekleyelim dimi.

değerli arkadaşım cevap zaten verildi.
kolay gelsin
Mesaj03.07.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevabın verildiğini biliyorum değerli arkdaşım sağol. Zaten cevabı yukarıdan aldım ben sadece 1.Yöntemi seçmelerinin ileride başlarının ağrımasına neden olmaması için seçmelerini tavsiye ediyorum. Saygılarımızla
Mesaj03.07.2008, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Cevabın verildiğini biliyorum değerli arkdaşım sağol. Zaten cevabı yukarıdan aldım ben sadece 1.Yöntemi seçmelerinin ileride başlarının ağrımasına neden olmaması için seçmelerini tavsiye ediyorum. Saygılarımızla

Tamam arkadaşım konuyu uzatmayalım 2 yöntem sunuldu ve kullanıcı bunları kullanabilir bu konuyu uzatmanın da kimseye faydası olmaz Wink
Önceki mesajları göster: