Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2012, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu: klavye erkeklerine sesleniyorum !

lan bana bakın birdaha siteme girip ana avrat küfür edeni yakalarsam anasından doğduguna pişman edicem bilişim suçları polisine de en yakın zamanda bildiricem sizin gibi şerefsiz köpekler forumdan bi temizlensin !

tekrar tekrar söylüyorum siteme girip birkez daha küfür yazanı görürsem iliklerine kadar alacam mahkemede haberi-haberiniz olsun.

bu arada eminim o maili bana yollayan 13-14 yasında bir velettir ama benim için farketmez benim yasım olmus 23-24 bu tür şeylerden hiç hoşlanmam o küfür edenide en yakın zamanda IP adresinden bulucam elimde IP adresi var

TEHTİT DEĞİLDİR UYARIYI İSTEYEN DİKKATE ALIR İSTEYEN ALMAZ AMA ŞUNU DA UNUTMAYIN BÖYLE GİDERSE O VE ONUN GİBİ BURASI .... FORUMDAN TEMİZLENECEK !

kusura bakmayın ama çok sinirliyim o kim oluyorda benim anama küfür ediyor ne cesaretle ! (supporta da mail attım)

resim http://img.webme.com/pic/s/sekerradyoo/kufur.png
Mesaj14.02.2012, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunların işi gücü yok mu çoluk çocuk hadi neyse ama bu cesaret nerden geliyor ağzına küfürü alan aklınca bi iş yaptığını sanıyor umarım support ilgilenir. pek sanmam ama bu kişilere iyi bir ders verilmeli ardı kesilmiyor çünkü
Mesaj14.02.2012, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

az kaldı ztn az birkez daha göreyimde o küfürleri sitemde bakın neler olacak o zaman onun dediği şeyın aynısını ona ben yapacam agzı acık izleyecek oda ya susalım diyoruz hadı çocuktur küçüklüğüne verelim ! ama olmuyor artık varya iyicene delirmeye başladım
Mesaj14.02.2012, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uğraşma ver polise
Mesaj17.02.2012, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İpini koparan bsye gelmiş ne beklersinki ? Confused
Mesaj17.02.2012, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi bırak böylelerini direk polise şikeyet et.