Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.05.2012, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu: sihirli dizileri izlemeyin izlettirmeyin

bütün bu diziler masonların işi. mesela selenada; selena meleği, hades şeytanı temsil ediyor. peki yüce onos diye geçen dede neyi temsil ediyor hiç düşündünüzmü? - tanri
-
yaw insnlar kafayı tırlatıyo tyabi izletirsen saçma sapan şeyleri böle olur
-
bütün bu diziler masonların işi. mesela selenada; selena meleği, hades şeytanı temsil ediyor. peki yüce onos diye geçen dede neyi temsil ediyor hiç düşündünüzmü? - tanri
-
çocuklarımıza bu dizilerde olan olaylar o kadar mantıklıymış gibi gösteriliyor ki, tehlike gitgide büyüyor, bi zamanlarda 5 yaşındaki çocuktan tutun, anneannenin sevgilileri eve geliyordu, o bitti şimdi sihirler sardı tv leri, evi terkeden çocuklar, sihirle anneye babaya yaptırılan işler, herşey ne kadar normal değil mi sayın RTÜK. . . SON VERİN ARTIK
-
BİR KAÇ GÜN ÖNCE BEZ BEBEKTE YAĞMUR'UN BABASININ EVLENMESİNE KIZARAK EVİ TERKEDİP GİTMESİNİ, AYNI GÜN BANA SAÇMA SAPAN ŞEYLERDEN KIZAN 6 YAŞINDAKİ KIZIM, ELİNE VALİZİNİ ALMIŞ KAPININ ÖNÜNDE BEN GİDİYORUM DİYORDU, BRAVO, BU DİZİLERİ YAZANLARA, YAYINLAYANLARA VE BUNLARA İZİN VERENLERE
-
artık kaldırılsın şu diziler hiç bir mantığa hizmet etmiyor
-
çocukların böle bi ruh problemi yasamaları cok normal. . çünkü yasadığımız dünya yada herneyse ülke zaten ruhsuz. . allahın varlıgına ve birliğine inandırılamayan cocuklar sihir büyü gibi batıllar inanıyorlar. . o anne ve babanın öncelikle bunları anlatması ve dua etmesi gerek diye düsünüyorum lütfen adam gibi programlar flimler yapın ya nesiller yakında ucacak ya. . . !
-
Ne zaman televizyonu açsam sihir ilgili diziler özellikle bunları küçük çoçuklara izlediyolar çoçuk televizyonun karşısına geçiyo hiç bişey anlamadan bakıyo ve gerçek hayat bunların var olduğuna inanıyo bu tür diziler yazaklanmalı belli bir yaşdan sonra anlaşılıyo biliniyo gerçek olmadığı ancak ergenlik çagına girmemiş her çoçuk inanıyo TELEVİZYONUN HÜKMÜKTEN KURTULALIM ARTIK. .
-
toplumumuzu bozmanın yollarından biride budur. birbirimizi uyaralım bu dizileri seyretmeyelim. seyretirmeyelim.
-
sihiri gerçekmiş gibi gösteren bu diziler çocukların rusal gelişimini çok olumsuz etkiliyor. Ben çocuklarıma bu dizileri seyrettirmiyorum. Hayatta böyle şeyler olmadığınıda onlara dilim döndüğünce anlatmaya çalışıyorum.
-
Bu Abuk Subuk Filmleri Katıp Cocukların Psikolojisini Bozuyolar Artık HEmn Her Kanalda SoluyorlaR. KalDırılmaLı Bu DiziLer KEsinliKLe. .
-
yeter artık sihirli diziler olmasın
-
Bu türk dizileri niye yabancı diziler gibi olmuyo ordada bilimkurgu, aşk, savaş hersey var ama 40, 45 dakika suruyo burda işe şaçma sapan diziler 2 saat hatta nerdeyse 3 saat sürüyo ve böle seyler ilk kez olmuyo öncedende çocuk balkondan atlamıstım ben ucabiliyorum diyip. . . !!!!!!!!
-
acı gercek bu dızılerın kaldırılması gerekırken daha yenılerını cıkarıyorlar bırde ucabıldıgını dusunen cocuklara ne demelı akıllarını karıstıryorlar sonrada boyle sorunlar cıktıgında yazık demekten baska soyledıklerı ve yaptıkları bırsey yok!!!!!!!!!!!
-
Bu saçma sapan diziler çocuklarımızın psikolojisini bozuyor özellikle fox tv deki BEZ BEBEK atv de SELENA ve kayıp prenses saçma sapan dizilerin yayından kaldırılmasını istiyoruz. Ve çok iyi bir şey yapıyorlarmış gibi bu dizileri defalarca tekrar tekrar gösteriyorlar nedir bu allah aşkınaa??? !!!
Mesaj30.05.2012, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ferhat onlar yüzün den delirdi aslında deli olan o diyil fdeli olan sihirli dizilerde yapımda ve yayında emeği geçenlerdir
Mesaj30.05.2012, 00:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç bir paylaşım.. Rolling Eyes

- Teknik Destek Personeli
Mesaj30.05.2012, 02:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

maymunda doğu gidiyoz dar wine işte kanıt
Mesaj30.05.2012, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuna kadar paylasımınıza katılıyorum

Akla mantığa sığmayan diziler cocukların beyinlerini resmen zehirliyor cocuk büyüyünce allah demiyor tanrı diyor kur'an demlyor tanrı kitabı put kitapları diyorlar peygamberlerimiz demiyorlar pederler dedeler diyorlar

Cok kötü yerlere sürükleniyoruz ve bu dizİlerle cizgi flimlerle bizi özümüzden de kültürümüzden de uzaklastırıyorlarr...
Mesaj30.05.2012, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hades Yunan mitolojisinde Tanrı Zeus'un kötü kardeşidir.
Mesaj30.05.2012, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bide sulu boya yapan çocuklar var kardeşimin okulunda birsürü bardağa farklı renkte boyayla doldurup bi bardaktan diğerine döküyolar napıyosun diyorum dudu gibi sihir yapıyorum diyor hayır dizide akla mantığa sığan birşey yokki birisi öldüğünde ona öldü demiyorlarda yıldızlara yükseldi diyorlar gerçekten çok kötü yerlere gidiyoruz haberimiz yok Rolling Eyes
Mesaj30.05.2012, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türk milletide ne yapıcağını şaşırdı izleyici kitlesini artırmak için saçma sapan şeyler çıkartıyor en çok kitlede çocuklar baktılar büyükler dizi yerine sinema seçiyor onlarda darbeyi çocuklardan yaptı ve bu tarz diziler çıkarttı.
Mesaj30.05.2012, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten çok kötu bişey mesela kurtlar vadisi :S çocuklar için çok kötü bir flim silahlar bilmemne bunlar hep kötu örnek oluyor çocuklara yazık yazık gelecek nesillere faydalı bılgıler verılmesı lazımken...
Mesaj30.05.2012, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam'ı Sonuna Kadar Destekliyorum Cıvığı Çıktı İyice Yabancı Filmler Mesela Dısney Channel Wawerley Büyücüleri miymiş neymiş sacma sapan seyler yok doğum gunu dileğiymis cocuklar bi zamanlar bunların oyununu bile oynuyorlardı !!! Cartoon Network'teki Samurai Jack Daha Mantı Geliyor Artik Ya...
Mesaj30.05.2012, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuna kadar okudum yazıyı, ilginç.
Mesaj30.05.2012, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

FERHAT DİYE BİR ÇOCUK VAR ONLARI İZLEDİ DELİRDİ DURUMU KÖTÜYE GİDİYOR O HABERİ OKUYUNCA SİHİRLİ DİZİ YAPIMCILARINA ETMEDİĞİM KALMADI ALLAH ONLARIN BELALARINI VERSİN
Mesaj30.05.2012, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

selena hades kaaa
Mesaj30.05.2012, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

cadı gibi Laughing sihirli dizi çekmesin bunlar korku filmi çek sin Mr. Green
Mesaj30.05.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

rezillik diz boyu Mr. Green Question
Önceki mesajları göster: