Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.06.2012, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Neredeyse 5 Yıl

olmuş buraya yazmayalı.. 5 yıl öncesi nasıldı buralar, oysa şimdi nasıl!

Romanı yazılsa bedava-sitem forumlarında dönenlerin, alır okurum. Razz
Geçmiş geçmişte kaldı elbette.

www.ozlemtekin.tr.gg

Mesaj06.06.2012, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Söylediklerinize Göre Heralde BS Forumu Sessiz Sakindi
Mesaj06.06.2012, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine sessiz değil mi? Bilmiyorum. Geçmiş ile şu anı kıyaslamak için şu anı bilmek gerek. Ben şu anı bilmiyorum. 2008'den sonra olanları bilmiyorum.

Ama şunları söyleyebilirim:
2007 ve 2008 yıllarında buradaki bir kaç kişi dışında herkes çok ama çok mutluydu.

Sonra olanlar oldu. Her zaman haksızlar kazanır. Bilirsiniz.

Beni çoğunuz bilmez, hatırlamaz. Ozlemtekin rumuzuyla başlayan modluk hayatım ikiyol rumuzuyla devam etti aylarca burada. Buradan ikiyol başta olmak üzere önemli isimlerin hepsinin tek tek ayrılması sağlandı.

Naazimca, net, com, kanzuk, mavikalem, erufuk, ikiyol ...

Ufffff. Pufffff. Görünen dağın ardının da olduğunu bilin. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Size anlatılanların yalan yanlış olma ihtimali de vardı. Çoğu kişi zamanında göremedi.

Şu an own-free-website.com
'da Canerfc rumuzuyla insanlara yardım etmeye ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Ara sıra buraya da uğrayacağım artık.
Görüşmek üzere.

Mesaj06.06.2012, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim nerdeyse 6 sene oldu ama ben ilk almanların yaptıgı siteden üyelik açmıştım..
Tabikide o zamanlar pek bir şeyler bilmiyordum yabancı bir çok free bedava sitelerde takılıyordum hatta bir çok siteden web sitesi oluşturmayı denemiştim..

Yanlız en çok tr gg'de taklırdım..
Bağımlı olmadan önce 2 günde 1 girerdim sitemi güncelleyip çıkardım genellikle css tasarım kullanmazdım o zamanlar, Hey gidi günler yaşımda küçüktü o zamanlar aklım pek ermiyordu her neyse hep takıla takıla 2007 senesinde bedava-sitemi bulmuştum ilk tasarımı değişti sitenin hatırladığım kadarıyla sonradan bu tasarım koyulmuştu..

2008 'senesinde kodlara ilgi duydum kod bilgim iyice arttıktan sonra ıceblue tasarım yapmaya başlamıştı photoshop gibi programları kullanmayı bilmezdim paintten vs.. Abimin programlarından yararlanırdım hep..
Sonra 2009 senesinde kişisel bir web sitesi açmıştım forumda bir çok kişi tarafından tanınmaya başlamıştım..

Bir çok kişi beni dostu olarak görürken bir çok kişide foruma uyum sağlıyamadığım için benden nefret ediyordu..
2010 Senesinde photoshop ve dreamweaver programları ilgimi çekmiştim tasarım konusunda kendimi geliştirmek için bu programlara merak salmıştım photoshop'u az buz bir şeyler biliyordum..

Dreamweaver programı ile kodlama yapmayı vs.. öğrendim 2011 yılında çok gelişmiştim..
Forumda sık sık takılırdım.. Can sıkıntısından web siteme pek önem vermezdim ama şimdi tam tersi siteme önem veriyorum..

Moderatorlük geçmişiniz var demek bu teknik forum'da olabilir buradan bir çok moderator gelip geçmiştir..
Yanlız burada rütbe önemli değildir yardım etmek için üyeyseniz yardımlarınızı esirgemeyin..

Neden mi? Belkide siz bir çok şeyi ne zorluklarla emek harcıyarak öğrendiniz forumun gelişmesi için ve uzun güzel dostluklar kurulması için yardım böyle güzel değerli insanlara yardım mutlaka edilmeli zaten ediyorlar bende elimden geldiğimce yapıyorum yapacağım..
Bu arada sitenize gelince başarılar dilerim sitenizin tasarımını değiştirmelisiniz...

İyi forumlar dilerim...

- Teknik Destek Personeli
Mesaj06.06.2012, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ aktifdost

Bazı şeyleri ne güzel demişsin. Yazdığın çoğu şeye bütün içtenliğimle katılıyorum.

Buranın ilk tasarımını çok iyi hatırlıyorum. Nasıl hatırlamam ki? Daha dün gibi.

Biz eskiden problem çözmek için kafa yorardık. Bedava-sitemle CSS tasarımı mavikalem'in katkılarıyla tanıştıran kişi ozlemtekin'dir. Bunu kim inkar edebilir ki? Bakın, o zamanlar şimdiki modern css tasarımlar falan da yoktu. Tablolar üzerine kurulu tasarımlar yapmak için saatlerimizi harcardık. Şimdi modern tasarımlar var. Şanslısınız.

Sevildiğin kadar nefret de edilirsin. Sevilmen nefret edilmen için en büyük nedendir. Buna emin olabilirsin. Sevilmeni çekemen çok kişi olacaktır. Yadırgamıyorum. Bu doğanın kanunu.

Mesajından anladığım kadarıyla kendini çok geliştirmişsin. İşte bu başarıdır. Seni tebrik ederim.

Webme'nin
tr.gg'sinde 2007-2008 yıllarında ozlemtekin ve ikiyol rumuzlarıyla modluk yaparken, 2008'den günümüze kadar page.tl'sinde de önce timetorock ve şu an canerfc rumuzlarıyla modluk yapmaktayım.. Page.tl'nin mevcut forumunu tek başıma geliştirdim, diyebilirim.

Dostluklara önem veririm. Özel mesaj yoluyla öncelikli olmak üzere elbette herkese elimden geldiğince yardıma açığım. Rütbe önemli değil tabii ki. Rütbe ne ki!

Tasarımımı değiştirme öneriniz için teşekkürler. Benim için tasarımlar önemli değildir. İçerik ve amaç önemlidir. Dünyanın en iyi tasarımını boş bir siteye entegre etmek size ne kazandırabilir ki? Sanırım sorunun cevabı belli.

Ayrıca;
eski günlerde fırtına gibi esmiş öyle bir isim vardır ki:
antispamteam,
burada şu an antispamteam'in kulaklarını da çınlatmalıyız.

Dostluk iyidir.
Edebiyat Can'dır.

Teşekkürler. İyi çalışmalar.

Mesaj09.06.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozlemtekin yazmış:

Dostluk iyidir.
Edebiyat Can'dır.

can sana kurbandır
Mesaj09.06.2012, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim..

Mesaj09.06.2012, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

efevecan yazmış:
ozlemtekin yazmış:

Dostluk iyidir.
Edebiyat Can'dır.

can sana kurbandır

Ben de Can'a.. Herşey Can için.

Canerfc.page.tl

Buradan Mjistanbul'a
selamlar! Kulaklarını çınlatmak gerek..

Mesaj10.06.2012, 01:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozlemtekin yazmış:
efevecan yazmış:
ozlemtekin yazmış:

Dostluk iyidir.
Edebiyat Can'dır.

can sana kurbandır

Canerfc.page.tl

Buradan Mjistanbul'a

15 haziran cuma
mj kavusuyor can a
efe lenmek serbest gelirse ikiyol a
hersey ask yuzunden olsada
3hurel bi arada bambaska

Wink Wink Wink
notfly ın meslegını alacagım elınden bu gıdısle Laughing
Mesaj10.06.2012, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

efevecan yazmış:
ozlemtekin yazmış:
efevecan yazmış:
ozlemtekin yazmış:

Dostluk iyidir.
Edebiyat Can'dır.

can sana kurbandır

Canerfc.page.tl

Buradan Mjistanbul'a

15 haziran cuma
mj kavusuyor can a
efe lenmek serbest gelirse ikiyol a
hersey ask yuzunden olsada
3hurel bi arada bambaska

Wink Wink Wink
notfly ın meslegını alacagım elınden bu gıdısle Laughing

İnşallah paşam. İnşallah.

Yahu zaten aldın mı ne? Yazamıyorum bu aralar. Razz

Mesaj10.06.2012, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Benim nerdeyse 6 sene oldu ama ben ilk almanların yaptıgı siteden üyelik açmıştım..
Tabikide o zamanlar pek bir şeyler bilmiyordum yabancı bir çok free bedava sitelerde takılıyordum hatta bir çok siteden web sitesi oluşturmayı denemiştim..

Bağımlı olmadan önce 2 günde 1 girerdim sitemi güncelleyip çıkardım genellikle css tasarım kullanmazdım o zamanlar, Hey gidi günler yaşımda küçüktü o zamanlar aklım pek ermiyordu her neyse hep takıla takıla 2007 senesinde bedava-sitemi bulmuştum ilk tasarımı değişti sitenin hatırladığım kadarıyla sonradan bu tasarım koyulmuştu..

2008 'senesinde kodlara ilgi duydum kod bilgim iyice arttıktan sonra ıceblue tasarım yapmaya başlamıştı photoshop gibi programları kullanmayı bilmezdim paintten vs.. Abimin programlarından yararlanırdım hep..
Sonra 2009 senesinde kişisel bir web sitesi açmıştım forumda bir çok kişi tarafından tanınmaya başlamıştım..

Bir çok kişi beni dostu olarak görürken bir çok kişide foruma uyum sağlıyamadığım için benden nefret ediyordu..
2010 Senesinde photoshop ve dreamweaver programları ilgimi çekmiştim tasarım konusunda kendimi geliştirmek için bu programlara merak salmıştım photoshop'u az buz bir şeyler biliyordum..

Dreamweaver programı ile kodlama yapmayı vs.. öğrendim 2011 yılında çok gelişmiştim..
Forumda sık sık takılırdım.. Can sıkıntısından web siteme pek önem vermezdim ama şimdi tam tersi siteme önem veriyorum..

Moderatorlük geçmişiniz var demek bu teknik forum'da olabilir buradan bir çok moderator gelip geçmiştir..
Yanlız burada rütbe önemli değildir yardım etmek için üyeyseniz yardımlarınızı esirgemeyin..

Neden mi? Belkide siz bir çok şeyi ne zorluklarla emek harcıyarak öğrendiniz forumun gelişmesi için ve uzun güzel dostluklar kurulması için yardım böyle güzel değerli insanlara yardım mutlaka edilmeli zaten ediyorlar bende elimden geldiğimce yapıyorum yapacağım..
Bu arada sitenize gelince başarılar dilerim sitenizin tasarımını değiştirmelisiniz...

İyi forumlar dilerim...

B-S Kurulalı 5 sene oluyor zaten nasıl oluyorda 6 sene olacak anlamadım

benimde 5 sene oldu b-s ile uğraşalı web de yapmadığım pek bişey kalmadı

şimdide Sosyal Ağ kurdum http://comlu.in/
Mesaj10.06.2012, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://web.archive.org/web/20070817230557/http://www.bedava-sitem.com/

BUYRUN BEDAVA SİTEM'in ESKİ HALİNİ GÖRMEK İÇİN YUKARDAKİ AYARLARDAN 2007 YAPIN Very Happy
Mesaj10.06.2012, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Neredeyse 5 Yıl

ozlemtekin yazmış:
olmuş buraya yazmayalı.. 5 yıl öncesi nasıldı buralar, oysa şimdi nasıl!

Romanı yazılsa bedava-sitem forumlarında dönenlerin, alır okurum. Razz
Geçmiş geçmişte kaldı elbette.

www.ozlemtekin.tr.gg

yeniden aramızda olman ne guzel hoş geldin kardeşim,5 yıl öncesini bende arıyorum ama dediğin gibi geçmiş geçmişte kaldı Smile
Mesaj10.06.2012, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

webucu yazmış:
http://web.archive.org/web/20070817230557/http://www.bedava-sitem.com/

BUYRUN BEDAVA SİTEM'in ESKİ HALİNİ GÖRMEK İÇİN YUKARDAKİ AYARLARDAN 2007 YAPIN Very Happy

Eski tasarımı iceblue'den kötüymüş lan
Mesaj10.06.2012, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

macigsoftline yazmış:
aktif-dost yazmış:

İyi forumlar dilerim...

B-S Kurulalı 5 sene oluyor zaten nasıl oluyorda 6 sene olacak anlamadım

benimde 5 sene oldu b-s ile uğraşalı web de yapmadığım pek bişey kalmadı

şimdide Sosyal Ağ kurdum http://comlu.in/

Very Happy
Bedava-Sitem türkiye'de 2007'de kuruldu..
Evet ama almanların yaptığı site o zamanlarda vardı orada takılıyordum yazdığım yazıları lütfen dikkatli okuyun öyle yorum atın..

Önceki mesajları göster: