Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2009, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

F.cafe Haddinizi aşıyorsunuz.
Kimseyi ayırt emediğimi nostaljide yazdım.Gruplaşma yapsaydım kabuğıma çekilir bu konu hakkında yazmazdım bile.

Onu yazmamdaki amaç diğer insanların kimseyle kötü olmaması içindir.Yani hepinizi düşündüğümden.

Yazılarımı yorumlamadan önce ince düşünün.
İnsan kendinden bilirmiş...
Mesaj26.07.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
F.cafe Haddinizi aşıyorsunuz.
Kimseyi ayırt emediğimi nostaljide yazdım.Gruplaşma yapsaydım kabuğıma çekilir bu konu hakkında yazmazdım bile.

Onu yazmamdaki amaç diğer insanların kimseyle kötü olmaması içindir.Yani hepinizi düşündüğümden.

Yazılarımı yorumlamadan önce ince düşünün.
İnsan kendinden bilirmiş...

haddimi aşıp aşamdığımı ben anlarım..
cümlelerin doğru anlaşılamayabiliyor..sadece senin değilde başkasınında oluyor..
eğer öyle diyorsan öyledir.

saygılar.
Mesaj26.07.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu konu çok uzayacak gibi geliyor.
bin907 sorununu Özel olarak halledemezmisin turkmayasi ile,foruma böyle konular açarak kimseyi rahatsız etmeye hakkın yok,sonuçta turkmayasinin örnek sites seçiLmesi seni cok rahatsız etmiş ve konu açmışsın,rahatsız olan arkadaşlarda arkandan destek vermişler,bu konuyu fazla uzatmaya gerek yok forumu kirletmeyede gerek yok,turkmayasinida desteklemiyorum ben senide desteklemiyorum sadece rahatsız oldugum için düşüncelerimi söyledim Kimse üzerine alınmasın bu sözleri.

Açık ve net konusuyorum. bu konuyu özel olarak halledin Lütfen.
Zaten gereken açıklamalar mod arkadaşlarımızdan gelmiştir neden hala mesj yazıosunuz ki?

İyi forumlar

Selametle.
Mesaj26.07.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunmersin yazmış:
bin907 sorununu Özel olarak halledemezmisin turkmayasi ile,foruma böyle konular açarak kimseyi rahatsız etmeye hakkın yok,sonuçta turkmayasinin örnek sites seçiLmesi seni cok rahatsız etmiş ve konu açmışsın,rahatsız olan arkadaşlarda arkandan destek vermişler,bu konuyu fazla uzatmaya gerek yok forumu kirletmeyede gerek yok,turkmayasinida desteklemiyorum ben senide desteklemiyorum sadece rahatsız oldugum için düşüncelerimi söyledim Kimse üzerine alınmasın bu sözleri.

Zaten gereken açıklamalar mod arkadaşlarımızdan gelmiştir neden hala mesj yazıosunuz ki?

İyi forumlar

Selametle.

yine aynı şeyler...
arkadaşım turkmayası ile özel sorunları zaten şu an olduğu gibi özel mesaj yoluyla konuşuyoruz!
anlamadan bilmeden konuyu okumadan mesajları incelemeden yorum yazma alışkanlığınıza söz verin.

üstüne basa basa söylüyorum: "TURKMAYASI İLE SORUNUM YOK! BURADAKİ SORUN ÖRNEK SİTE NASIL SEÇİLDİ ? KİM SEÇTİ ? NEYE GÖRE SEÇTİ? "
konunun başındada dedim ama okumamak ,anlamamak için direniyorsunuz.
konu çok uzadıysa kilitlenebilir..
ama sizin gibi laf olsun torba dolsun hesabıyla yazanlar nedeniyle konu uzun gözüküyor zaten!
saygılar.

Mesaj26.07.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu neden klitlenmedi ?
Konuyu merak eden arkadaşların yazması beklendi.
Ayrıca benim açıklama yapmam beklendi.

Yani yetkili arkadaşım çevirimiçi olduğunda kilitlenecektir.

Not:Bu tartışmalara neden olmamamak için foruma yazmamalarını söylediğim anlaşılmaştır umarım
Mesaj26.07.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
oyunmersin yazmış:

İyi forumlar

Selametle.

yine aynı şeyler...
arkadaşım turkmayası ile özel sorunları zaten şu an olduğu gibi özel mesaj yoluyla konuşuyoruz!
anlamadan bilmeden konuyu okumadan mesajları incelemeden yorum yazma alışkanlığınıza söz verin.

üstüne basa basa söylüyorum: "TURKMAYASI İLE SORUNUM YOK! BURADAKİ SORUN ÖRNEK SİTE NASIL SEÇİLDİ ? KİM SEÇTİ ? NEYE GÖRE SEÇTİ? "
konunun başındada dedim ama okumamak ,anlamamak için direniyorsunuz.
konu çok uzadıysa kilitlenebilir..
ama sizin gibi laf olsun torba dolsun hesabıyla yazanlar nedeniyle konu uzun gözüküyor zaten!
saygılar.

1.cisi benımle böyle konuşamazsın ''sizin gibi laf olsun torba olsun diye konusanlar'' bana böyle hitap edemezsin.
2.cisi konuyyu okudum en başa bakarsan 3.sıradaki mesaja,ama konu uzadıgı için rahatsız oldugumu dile getirdim.BöyLe değilde msn de konuşşsan turkmayasi ile

Dediklerim anlaşılmıştır.

Saygılar -İyi forumlar
Selametle. Wink
Mesaj26.07.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

[color=green]@bin907 ya sanane nasıl seçilmişse seçilmiş [/color]
Mesaj26.07.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen rica ediyorum bu mesajımdan sonra kimse birşey yazmasın!
Saçma saçma şeyler yazılıyor.
Turkmayasi'ni örnek seçen yetkilinin neden seçtiğini gerekli ve mantıklı bir açıklamayla buraya bekliyoruz. Umarım benden sonraki mesaj onun mesajı olur ve konu kapanır.

Mesaj26.07.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

mod arkadaşlar özür diliyorum.
başlığın kilitleneceğini ve birşey yazmamazı gerektiğini söylediler ama son bir cümle söylemek istiyorum.
@fenerbahcemix muhattabım olsaydın durup dururken yazdığın cümlelere cevap verirdim ama muhattabım değilsin o nedenle yazdıklarına verebileceğim bir mantıklı cevpa yok..neden dersen laf dalaşından başka birşey değil seninkisi... umarım anlarsın.

@oyunmersin bu başlığa yazanlara saygılı biçimde yaklaşmaya çalıştık ama "senin gibiler" yüzünden gruplaşma oldu...biz kimse kimseyi savunsun demedik. üzerine basa basa söyledik "türkmayası ile sorunumuz yok" diye ama senin gibiler gruplaşmaya çevirdiler...
sana ne şekilde hitap ettiğimi biliyorum..
sana küfür etseydim tamam..
ama argo kelime kullanmadan,edepsizlik yapmadan sınırlarımı aşmadan sana gerekli cevabı verdiğimi biliyorum sende biliyorsundur umarım.

konu kapanmıştır arkadaşlar.
bana cevap vermek isteyen özel mesaj yolu ile ulaşsın.
bu başlığa bundan sonra kimse yazmazsa sevinirim.
mod arkadaşlarda bir an önce kilitlerler umarım.
çünkü kumdan kale yapması gereken bazı arkadaşlarımız site yapmakla uğraşıyor ve bu işi eline yüzüne bulaştırıyor...daha sonrada böyle tatsız şeyler ortaya çıkıyor.

başlığa gösterdiğiniz ilgi,yorum,eleştiri için hepinize teşekür ediyorum.
sorumuzun cevabını tam alamadık bu nedenle artık almanyada cevap arayacağız.
hepinize tekrar teşekürler.

Mesaj26.07.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gececi40 haddini aşma !!!!
Bu konuya gereken neyse yazdım hadi bir kere daha forumda bununla ilgili başlık açın bakalım Wink
Önceki mesajları göster: