Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem´e girmeyelim

Arkadaşlar bedava-sitem çok oldu arkadaşlar bence bu 468x60 boyutundaki reklamlar gidene kadar hiç kimse sitelerine girmesin lütfen benim sözümü dinleyin yoksa siteleriniz görsellik kazanamaz..

Fayecy

Mesaj30.09.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: destek lütfen

EVET ARKADASLAR BENDE KATILIYORUM ARKADAŞİMİZA BUNE YA YANİ BU OLAY CORUMLUYA BİLE YAPILMAZ AMA BEDAVA SİTEM CALİŞANLARI BİR AN BUNU GERİ ÇEKSİN LÜTFEN YADA DAHA UYGUN BİR SEY KATSINLAR
Mesaj30.09.2009, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaslar reklamlar çok büyük görseli

bncede kaldırılsınn
Mesaj30.09.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vaaayyy be Bs kullanıcılarına bak hemende girmeyelim diyorlar.Girmeyen girmesin kardeşim sizi burda zorla tutan mı var ? Şimdiye kadar herşey iyi güzeldide bu reklamlar mı sorun oldu ?Bedava site buldugunuz begenmıyorsunuz.Gidin o zaman paralı domain+host alın kendı sıtenızı kendınız kurun.Sizi burada zorla tutan kimse yok !..

Mesaj30.09.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş biz ayrılalım demiyoruz yani reklamlar giddene kadar dedim mesajı güzel oku sonra yorum yap ben bu mesajı senin yazmadım gerçek bs kullanıcıları için yazdım Laughing

Mesaj30.09.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Neyin boykotu arkadaşlar...
Şİmdiye kadar eleştiri yapmadınız ,boykot ettiniz bir yere varamadık.Bahane üretmekle eleştiri arasındaki farkın üzerinde durmak gerekir.
Zaten bu şekilde düşünmüyorsanız... kapının girişi de çıkışı da açıktır.
Mesaj30.09.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.09.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Shocked Shocked
@Turkmayasi
siz moderatör değilmiydiniz

Önceki mesajları göster: