Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2010, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: 17 Ağustos 1999 unutmadık...

Marmara depreminin 11. yıldönümü, depremde yakınlarını kaybedenlere başsağlığı ve Allah'tan sabır diliyoruz Allah o günleri bizlere bir daha yaşatmasın.
Mesaj16.08.2010, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
peşinen kaba kaba söylüyorum siyaset hiç değil; sorgulama-araştırma çerçevesinde söylüyorum diğer arkadaşlar bununla ilgili düşüncelerini yada şahit olanlar görüşlerini siyasete girmeden yazarlarsa sevinirim Razz

Gültekin Avcı'nın İstihbarat Teknikleri kitabında; ABD'nin adını hatırlayamadığım belki Antarikada olan ,bir araştırma dairesindeki yapay deprem yaratma çalışmalarının gölcükte ve galiba tayvada uygulanmış olabilirliği irdeleniyor.Bu iki depremin diğer doğal depremlerle farklılıklarından bahsedilmiş.Gölcükte meyvelerin yandığı yada tanımlanamayan bir ışığın belirmesi gibi şeylerden anlatılmış

Ölenlere Rahmet ,acısını bizzat yaşayanlara sabır -sağlık diliyorum
Mesaj16.08.2010, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah razı olsun kardeşim bu gün memleketim yasta Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Allah depremde kaybettiğim yakınlarımın mekanlarını cennet etsin.. Amin.

Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Anlamı: Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü'nün sahibi olan Allah'a mahsustur. (Allahım!) Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir.
Mesaj17.08.2010, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dün gece TRT ekranlarında çok güzel ve anlamlı bir program yayınlandı.
Adı Depreme hazırım olması gerek (yazıları küçük olduğu için pek fazla anlaşılmıyordu..).

Ölen bütün vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun, allah bir daha böyle bir izdırap çektirtmesin inş. ..
Mesaj17.08.2010, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google bile Unutmadı..

Allah(c.c)'tan Rahmet ,Yakınlarına Başsağlığı diliyorum..
Wink
Mesaj17.08.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Marmara depreminde hayatını kaybedenleri saygıyla anıyoruz...
Mesaj17.08.2010, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Marmara depremi

11.yıl önce bugünlerde neler yaptığımızı hala hatırlırlıyor gibiyim, umarım bir daha hiç böyle felaketler olmaz, olsa bile önlemlerimizi almış oluruz,
Mesaj18.08.2010, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Uzmanlar yeniden bir deprem olacağını söylüyorlar ve bunun içinde konutlar ws.. ona göre tasarlıyıp hasarın en az olduğu bölgeye yapmaya çalışıyorlarmış
Mesaj18.08.2010, 00:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

SESİMİ DUYAN VARMI..!!! BU CÜMLE HER ŞEYİ ÖZETLEMEYE YETİYOR SANIRIM.
Mesaj18.08.2010, 05:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Google bile Unutmadı..

Wink
Google unutmadı dogru soyluyorsun o deprem çok kötüydü :S
Mesaj18.08.2010, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Google bile Unutmadı..

Wink

Evet google bile unutmadı
Allah Rahmet eylesin

Mesaj18.08.2010, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Google bile Unutmadı..

Wink

Mesaj18.08.2010, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Deprem Oldugunda 5-6 yaslarındaydım... Crying or Very sad

Cok İyi Hatırlıyorum Confused
Mesaj24.08.2010, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba,
peşinen kaba kaba söylüyorum siyaset hiç değil; sorgulama-araştırma çerçevesinde söylüyorum diğer arkadaşlar bununla ilgili düşüncelerini yada şahit olanlar görüşlerini siyasete girmeden yazarlarsa sevinirim Razz

Gültekin Avcı'nın İstihbarat Teknikleri kitabında; ABD'nin adını hatırlayamadığım belki Antarikada olan ,bir araştırma dairesindeki yapay deprem yaratma çalışmalarının gölcükte ve galiba tayvada uygulanmış olabilirliği irdeleniyor.Bu iki depremin diğer doğal depremlerle farklılıklarından bahsedilmiş.Gölcükte meyvelerin yandığı yada tanımlanamayan bir ışığın belirmesi gibi şeylerden anlatılmış

Ölenlere Rahmet ,acısını bizzat yaşayanlara sabır -sağlık diliyorum

depremı bırebır yasayan ve enkazdan cıkan bırı olarak soluyorum : depremden 1 hafta once artcı sarsıntılar olmaktaydı bunun yanında denız suyundakı ısınma anormal sevıyedeydi.

aslında depremın gelecegı bellıydı ama bizler cok cahıldık.
Mesaj24.08.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Marmara depreminde hayatını kaybedenleri saygıyla anıyoruz...
Allah Rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin...