Forum'da ara:
Ara

bedava siteme dönmelimiyim
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayir
  100%
[ 8 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2018, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava sitem Toplaniyor ;))

❤ Yil 2008 de Giriş yaptim bedava siteme ve cocukluk yillarimdi o kadar cok hevesim vardi ki bu forumda sabaha kadar yazip yazip chatlesirdik. forum bizim herseyimizdi tam anlamiyla
o zamanlar forumda abartisiz 400 ilan 600 kisi onlineydi. baslik acilirdi herkes orda uslubune gore muhabbet ederdi ❤ ve yil 2018 aradan gecen 10 sene büyuduk evlendik ve bu işleri unttuk ama burda kazandigim arkadasliklari unutmadm hala icimde.. ??? cok ozledim be seni bedava sitem tekrardan dönsem mi ?? tekrardan her şeyi canlandirsak mi eskileri neden olmasin sesimi duyan eskiler yeniler... yazin bakalim görusleriniz neler
Mesaj21.05.2018, 00:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığa ilk yorumu atan olarak üzerinde aylar geçmiş olsada sanırsam internet üzerinde içerik üretenlere sanırsam sosyal medya paylaşım yapmak daha kolay ve getirisi olduğu için site yapma işi meşakkatli bir iş olması eski popülaritesini kaybetti 2010 bu tarz yerler için muazzam bir kalabalık ve ilgi vardı, şuan giriş seviyesi olanların ilgi ve alakaları daha kolay ve içeriğe yönelik yatırımlar ve görsel içerikler ön planda , bedava sitemin her zaman dezavantajları vardı ancak uğraşan için bunlar üstesinden gelinemez değildi hiç bir zaman.
İlgi ve merak gerek bu konulara , kimse artık zorluk çekmek istemiyor ve arkasında büyük destek bekliyor. Site yönetim işi Sosyal medyanın gerisinde 2. Planda şuan için . Umarım ilgi alaka artıracak yeni bir kıvılcım olurda insanlarda istek doğar.
Mesaj31.12.2018, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem toplanıyor

Lütfen toplanan çok iyisiniz ama biraz daha Bedava Sitemle ilgilenseniz Çok iyi olur şimdiden teşekkürler
Haber bekliyoruz
Mesaj31.12.2018, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem toplanıyor

Lütfen toplanan çok iyisiniz ama biraz daha Bedava Sitemle ilgilenseniz Çok iyi olur şimdiden teşekkürler
Haber bekliyoruz
Mesaj31.12.2018, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Htmlkodes

Htmlkodes dönerseniz abartısız 900 kişi çevrimiçi olur lütfen sizi seven 600'den fazla Kullanıcı var Haber Bekliyoruz saygılarımızla Teşekkürler
Mesaj06.03.2019, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden olmasın Smile)
Mesaj13.03.2019, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden olmasın çok güzel bir düşünce aslında ama kendim için söylemek gerekirse söz veremem çok yoğun oluyorum bilemicem gelebilirim de gelmeyebilirim de Smile
Mesaj19.03.2019, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gençliğimiz burada geçti... Her gün ziyaret etmek suretiyle bende buradayım.. Tanıyan tanımayan herkese selam olsun.
Mesaj19.03.2019, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tanıyan tanımayan herkese selam olsun..
Mesaj25.03.2019, 03:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Bizden de herkese selam olsun, şimdi neredeler eski BS üyeleri, yorumlarınızı bekliyoruz
Mesaj30.03.2019, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsi ölamüş
Mesaj16.06.2019, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
hepsi ölamüş

ölmedik kardeşim buralardayız sadece vakit bulamıyoruz ilgilenmek için hepsi bu Smile
Mesaj21.06.2019, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava sitem Toplaniyor ;))

htlmkodes yazmış:
❤ Yil 2008 de Giriş yaptim bedava siteme ve cocukluk yillarimdi o kadar cok hevesim vardi ki bu forumda sabaha kadar yazip yazip chatlesirdik. forum bizim herseyimizdi tam anlamiyla
o zamanlar forumda abartisiz 400 ilan 600 kisi onlineydi. baslik acilirdi herkes orda uslubune gore muhabbet ederdi ❤ ve yil 2018 aradan gecen 10 sene büyuduk evlendik ve bu işleri unttuk ama burda kazandigim arkadasliklari unutmadm hala icimde.. ??? cok ozledim be seni bedava sitem tekrardan dönsem mi ?? tekrardan her şeyi canlandirsak mi eskileri neden olmasin sesimi duyan eskiler yeniler... yazin bakalim görusleriniz neler

Arada girip böyle üyeleri görmek gerçekten duygulandırıyor insanı. En temiz en saf günlerimiz belki de 2008´lerdeydi. Ne kadar mutluyduk... Sayfalarımızı gelişi güzel bilgilerle, oyunlarla donatmak en büyük işimizdi. Keşke o günleri tekrar yine burada yaşayabilsek. Eskileri toplamak çok güç ama imkansız değil..
Mesaj11.08.2019, 04:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ortam şampiyonlar ligine dönmüş tüm yıldızlar burada yahu Mr. Green Tabii birkaç kişi eksik
Mesaj12.04.2020, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buralardayız..

En son clean-deneme tarafından 05.05.2020 19:11:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: