Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2008, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamodevler yazmış:
meta taglara bak onda sorun yoksa tasarım üstü tasarım altı 1.kutucuk,2.kutucuk..... felan onalrın içindeki kodlara bak Wink kesin çıkması lazım

Her tarafı taradım ama olmadı bütün mesele sayfanın kodunu görüntülediğimde hiç bir yerde görmediğim ve benim eklemediğim title kodunun nerden geldiği ve onun değiştirilemediği
Mesaj31.08.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş senin met taglar çalışmıyor Wink
Mesaj31.08.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş senin başlık önceden ER-KE idi heralde o yüzden bi kaç hafta bele kesin düzelir öyleyse;)
Mesaj31.08.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamodevler yazmış:
kardeş sitende şöle bi kod var

Kod:
<body> 
<center>
<h4>ER-KE</h4>
</center><br />
<center>
tasarım altında sanırım
orada ER-KE yi ER-KE İnşaat olarak değiştir bi bakalım Wink

Yok o kod ana sayfada ve ana sayfadaki sayfanın üst ortasında yazan ER-KE tanıtım yazısı onla alakası yok
Mesaj31.08.2008, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

er-ke yazmış:
Sayın turkmayasi Menü gizleme kodlarını bende düşündüm ama bu kodları NAVİGASYON bölümüne eklediğim zaman sayfanın logo hariç bütün içeriği kayboluyor sayfa bomboş oluyor
Mesaj31.08.2008, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:

ccs kodu kısmında başka bir menü gizleme kodu varsa sorun yaratabilir

Onun nasıl anlayacağız acaba
Mesaj31.08.2008, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

er-ke yazmış:
turkmayasi yazmış:

ccs kodu kısmında başka bir menü gizleme kodu varsa sorun yaratabilir

Onun nasıl anlayacağız acaba

en iyisi yeni bi css tasarımı yapın sorun kökten haledilsin :d:d:d
Mesaj31.08.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlgilenen ve yardım eden bütün arkadaşlara teşekür ederim sorunu kökten hallettim.Ana sayfanın ismini değiştirdim olay bitti Wink
Mesaj31.08.2008, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

er-ke yazmış:
İlgilenen ve yardım eden bütün arkadaşlara teşekür ederim sorunu kökten hallettim.Ana sayfanın ismini değiştirdim olay bitti Wink

vayy bee ben bildim ben bildim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing valla çok sevindim ilk defa bi işe yaradığımı hissetim burda :d:d:d
Mesaj31.08.2008, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik Seni tebrik ederim senin tavsiye işi bitirdi üstelik otomatik olarak benim müdahele edemediğim koda böyle müdahele ettim.Süpersin adamım Mr. Green
Mesaj31.08.2008, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

er-ke yazmış:
afilliyanlizlik Seni tebrik ederim senin tavsiye işi bitirdi üstelik otomatik olarak benim müdahele edemediğim koda böyle müdahele ettim.Süpersin adamım Mr. Green

gaza getirmeyi lütfen çabuk gelirim Very HappyVery Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.02.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: