Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 00:12 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem ve sss başlıkları

aslında bedava sitem başlığı ve sss başlığı aynı görevi görüyor.ikisinde de bedava sitem anlatımları var.

bedava sitem başlığı kısa açıklaması
bedava-sitem de işlerin nasıl yapılacağı hakkında anlatımları burda bulabilirsin, anlatacak birşeyin varsa burası senin yerin, soru soracaksan değil Razz

sss kısa açıklaması
Bedava-Sitem hakkında sıkça sorulan soruların cevabını burada bulabilirsin

bedava sitem başlığının açıklamasına şu yazılsaydı SSS YE gerek kalmazdı ''Bedava-Sitem hakkında sıkça sorulan soruların cevabını burada bulabilirsin''

Ayrıca bedava sitem ve ekstern konuların hiçbir espirisi kalmadı diye düşünüyorum.İlgi yok,başlık kurallarına uyan yok...Buralarda anlatımlardan çok sorular var.
Bu iki başlığın sorulardan arındırılması silinmesi yada bir düzenleme getirilmesi gerektiğini düşünüyorum
Mesaj05.07.2008, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum dediğin gibi olsaydı forum daha iyi olabilirdi.
Mesaj14.07.2008, 06:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem ve ekstern konulara açılan soru başlıkları silinmiyor.
burada anlatımlarımız kaybolup gidiyor.faydalanan olmuyor.

diğer başlıklarda kurallara uyulmayan mesajlara gereğinin yapıldığı gibi bu iki başlığa da ilgi gösterilmesi istiyorum.

umarım bu kez teknik destekten bir cevap gelir
Mesaj14.07.2008, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında haklısın
dediğin o iki bölümde gördüğüm tüm soru başlıklarını ya siliyorum yada uygun bölümlere taşıyorum
sabitte bile bunu belirtmemize rağmen maalesef hala orada soru sormaya devam ediyorlar
forum kullanmasını bir gün öğrenene kadar sanırım böyle gidecek
ilgin için teşekkürler Wink
Mesaj14.07.2008, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: