Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2021, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Destek Ekibimizde Değişiklik

Sayın Üyelerimiz,

01.02.21 tarihi ile teknik destek ekibimizde değişiklik yapılmıştır. Bedava-Sitem.com kurulumundan bu yana her zaman olduğu gibi sitenizle ilgili sorunlara çözüm bulmaya aynı özen ile devam edeceğiz.

Sevgilerimizle.
Mesaj08.02.2021, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Destek Ekibimizde Değişiklik

irem-admin yazmış:
Sayın Üyelerimiz,

01.02.21 tarihi ile teknik destek ekibimizde değişiklik yapılmıştır. Bedava-Sitem.com kurulumundan bu yana her zaman olduğu gibi sitenizle ilgili sorunlara çözüm bulmaya aynı özen ile devam edeceğiz.

Sevgilerimizle.

Sanırım ''admintarık'' yerine başka biri, yani siz destek ekibi görevine devam edeceksiniz. Birincisi bedava sitem artık bitti. Artık üye yok. İkincisi çok geç. Yinede hayırlı olsun diyelim. 3-5 premium kullanıcılarınıza belki destek olup bedava-sitem'i tercih ettikleri için pişman ettirmezsiniz.

Başarılar ⚡
Mesaj10.02.2021, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun, başarılar & iyi çalışmalar..
Mesaj16.02.2021, 00:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun (:
Mesaj17.02.2021, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun yıllar sonra girip tema kodlarıma bakmak için girdiğim nostalji yapayım dediğim BS platformunda Sunephe kardeşimin yazısına bende +1 lemek istiyorum. Net adresime bile bakamıyorum BS bizden sonra neredeyse hiç kullanılmıyor.

@radyomaskot @bilgedoktor

Hayırlı olsun yine de..
İyi forumlar!
Mesaj18.02.2021, 07:43 (UTC)    

[quote="sunephecocuk"]
irem-admin yazmış:
Sanırım ''admintarık'' yerine başka biri, yani siz destek ekibi görevine devam edeceksiniz. Birincisi bedava sitem artık bitti. Artık üye yok. İkincisi çok geç. Yinede hayırlı olsun diyelim. 3-5 premium kullanıcılarınıza belki destek olup bedava-sitem'i tercih ettikleri için pişman ettirmezsiniz.

Başarılar ⚡

Her kadar istemesem de ben de bu yoruma katılıyorum, buralar çok ıssızlaştı ve premium kullanıcılar harici kullanan (özellikle alt sayfa sınırından sonra) neredeyse kalmadı. Hayırlısı olsun, görevinizde başarılar.
Mesaj18.02.2021, 18:34 (UTC)    

irem-admin yazmış:
sitenizle ilgili sorunlara çözüm bulmaya aynı özen ile devam edeceğiz.
İşte bu çok komikti... En azından aynı şekilde devam edeceğinizi belirtmeniz yerinde olmuş. Mentalite aynı, duyarsızlık ilgisizlik özensizlik aynı ama kişi isimleri farklı. Ben mükemmel değişim diye buna derim. Tebrik ediyorum.
Mesaj26.02.2021, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık buralar karanlığa gömüldü bunun sebebi yöneticiler neyse ne diyelim yine de göreviniz hayırlı olsun umarım diğer yöneticiler gibi bedava-sitem'i karanlığa gömmez aydınlığa çıkarırsınız hiç sanmıyorum fakat yine de kolay gelsin göreviniz hayırlı olsun...
Mesaj26.02.2021, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık buralar karanlığa gömüldü bu saatten sonra bir şeylerin değişmesi imkansız fakat yinede görevinizde başarılar dilerim...
Mesaj27.02.2021, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı olsun iyi çalışmalar
Mesaj01.03.2021, 04:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne yazık ki bende sunephe'ye katılıyorum.
Mesaj03.03.2021, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun, iyi çalışmalar. Smile
Mesaj06.03.2021, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanıcısı kalmayan bir mecraya destek ekibi? Şahanesiniz güzelim topluluğu mahvedip dalga geçer gibi şeyler yapıyorlar. Sözüm BS kurucularına yanlış anlaşılmasın. Göreviniz hayırlı olur umarım.
Mesaj09.03.2021, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitemin eski tadı yok eski üyeler yok.
Artık burda durmanın bir anlamı yok arada bir geliyorum. Forum bile çok aktif değil.
Mesaj09.04.2021, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destek ekibi değişti deniliyor, ortada ulaşabileceğimiz bir e-mail yok. Bugün Premium üyeliğimin son günü. ödeme yapmam gerekiyor, karşıma gelen bir ödeme ekranı yok. Maillerime geri dönüş yok, +90 551 062 47 62 telefonunu arıyorum cevap veren, açan yok, hani eski admin az-çok geri dönüş yapıyordu bize, yani siz diyorsunuz ki bizim zamanımızda premium üyelerimize bile artık bu geri-dönüşler de yok...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Önceki mesajları göster: