Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2021, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaşlanmışız

Hesabı 10 yıl sonra denk getirdim 8 9 yaşlarımda kayıt olmuşum eski mesajlar duruyor hüzünlendim.

Şimdiki kardeşlerimden buralarda olan varsa bırakmasın devam etsin doğru yoldasınız.

Oyunskor
Mesaj26.01.2021, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam oyunskor ben de yaklaşık 12 13 yıl önce buralardaydım, böyle denk gelip açmış olman güzel, hoşgeldin. Ama burayı hala arada bir ziyaret eden birisi olarak söyleyebilirim ki, buralar senin hatırladığın gibi yani 10 yıl önceki gibi olmaktan çok çok uzak.

Şimdiki kardeşlerimizden buralarda olan varsa kendilerini temel dillerde bir süre geliştirdikten sonra buradan ayrılarak başka platformlara geçmeleri onlar için çok daha faydalı bir hamle olacaktır.

Selâmetle.
Mesaj26.02.2021, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hem de ne yaşlanmak ilk kayıt olduğumda 18 yaşındaydım şimdi 32 hayat işte kimimiz askerlik sebebiyle kimimiz evlendi kimi iş güç yüzünden bakamaz ilgilenemez oldu çok güzel günlerimiz geçti burada keşke eski günleri geri getirebilsek fakat çok zor eski bedava-sitem asla geri gelmeyecek...
Mesaj02.04.2021, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: selamlar

Selamlar arkadaşlar bende bu başlığı görünce yazmak istedim, 2005'te cupacup.tr.gg sitesinin sahibiydim, kendi kendimize psd to html siteler yapıyorduk tablolar ile.. Nereden nereye Smile Herkese selamlar tekrardan.

Cupacup'tan Buraya : )
Önceki mesajları göster: