Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2021, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaşlanmışız

Hesabı 10 yıl sonra denk getirdim 8 9 yaşlarımda kayıt olmuşum eski mesajlar duruyor hüzünlendim.

Şimdiki kardeşlerimden buralarda olan varsa bırakmasın devam etsin doğru yoldasınız.

Oyunskor
Mesaj26.01.2021, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam oyunskor ben de yaklaşık 12 13 yıl önce buralardaydım, böyle denk gelip açmış olman güzel, hoşgeldin. Ama burayı hala arada bir ziyaret eden birisi olarak söyleyebilirim ki, buralar senin hatırladığın gibi yani 10 yıl önceki gibi olmaktan çok çok uzak.

Şimdiki kardeşlerimizden buralarda olan varsa kendilerini temel dillerde bir süre geliştirdikten sonra buradan ayrılarak başka platformlara geçmeleri onlar için çok daha faydalı bir hamle olacaktır.

Selâmetle.
Mesaj26.02.2021, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hem de ne yaşlanmak ilk kayıt olduğumda 18 yaşındaydım şimdi 32 hayat işte kimimiz askerlik sebebiyle kimimiz evlendi kimi iş güç yüzünden bakamaz ilgilenemez oldu çok güzel günlerimiz geçti burada keşke eski günleri geri getirebilsek fakat çok zor eski bedava-sitem asla geri gelmeyecek...
Mesaj02.04.2021, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: selamlar

Selamlar arkadaşlar bende bu başlığı görünce yazmak istedim, 2005'te cupacup.tr.gg sitesinin sahibiydim, kendi kendimize psd to html siteler yapıyorduk tablolar ile.. Nereden nereye Smile Herkese selamlar tekrardan.

Cupacup'tan Buraya : )
Mesaj30.07.2021, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Türk yöneticilerin azizliği..
Mesaj02.08.2022, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada ilk sitemi açtığımda 2008 yıllarıydı. Ne güzel yıllardı öyle. Eskileri burada görmek ne güzel.
Mesaj21.09.2022, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu: AGA BE

baya bi duygulandım eskilere dönünce eskiler selam olsun Smile

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFZqrKOFCfBj_V-Rc7oeyEQ
Mesaj17.10.2022, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de 2007 de açmıştım kodlama konusunda pek de başarılı değilim Laughing hala öyleyim Very Happy
2018 de ise com tr sıçrama yaşadık, youtube kanalına ağırlık verdik sonra diğer sosyal medya hesaplarını da açarak ilerliyoruz sanırım burada en önemli şey, sürdürülebilir olmaktan geçiyor ve yenilikler eklemek de önemli Wink
Mesaj11.11.2022, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

ahh gençliğimin hatıraları burada yatıyor gibi sanki ancak şimdi ki bedava-sitem'e baktıkça hüzünleniyorum eskileri hala burada görmek gerçekten güzel.

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri
Önceki mesajları göster: