Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2022, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun bir süreden sonra herkese tekrardan bir merhaba.
Çeşitli nedenlerden dolayı buraya giriş sağlayamıyordum uzun bir süre e-mail adresimde sıkıntılar vardı.
Burada olmak yeniden güzel. Smile

Mesaj22.06.2022, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam kardeşim nasılsın ?
Mesaj22.06.2022, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim Semih abi sağol sen nasılsın? Smile Hepinizi burada arada sırada da olsa görmeyi çok istiyorum.. Sayfamı tekrardan aktifleştiricem. Hem kişisel blog olarak kullanıcam.. Hemde anlatımlarla desteklicem.. Olumlu olumsuz fikirlere açığım.. Düşünceleriniz önemlidir..Bir moderatör olarak sizler için yapabileceğim sınırlı da olsa herkesin herhangi bir isteği olursa elimden geldiğince geri çevirmiyeceğim.. Yardımcı olacağım inşallah.. Özlemişim burayı her ne kadar büyük sessizlik olsa da.. Rolling Eyes

Mesaj06.07.2022, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Çok şey yapmak istiyorum abi lisede, Allah izin verirse birçoğunu da yapacağım. Ama bizim lisenin yeri biraz sıkıntılı yerde, Büyük Aymanas'ın tam göbeği. Anlamışsındır nasıl bir yer olduğunu Smile Başıma bir iş gelmeden okusam çok iyi olacak Mr. Green

Hey gidi, şu mesajı yazdığım zaman ortaokuldan liseye yeni geçmiş bir çömezdim, şimdi okulun en büyüğü, lise son sınıfları olduk, YKS illeti ile uğraşma vakti geldi. Zaman inanılmaz hızlı akıyor..

Önceki mesajları göster: