Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2022, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun bir süreden sonra herkese tekrardan bir merhaba.
Çeşitli nedenlerden dolayı buraya giriş sağlayamıyordum uzun bir süre e-mail adresimde sıkıntılar vardı.
Burada olmak yeniden güzel. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj22.06.2022, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam kardeşim nasılsın ?
Mesaj22.06.2022, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim Semih abi sağol sen nasılsın? Smile Hepinizi burada arada sırada da olsa görmeyi çok istiyorum.. Sayfamı tekrardan aktifleştiricem. Hem kişisel blog olarak kullanıcam.. Hemde anlatımlarla desteklicem.. Olumlu olumsuz fikirlere açığım.. Düşünceleriniz önemlidir..Bir moderatör olarak sizler için yapabileceğim sınırlı da olsa herkesin herhangi bir isteği olursa elimden geldiğince geri çevirmiyeceğim.. Yardımcı olacağım inşallah.. Özlemişim burayı her ne kadar büyük sessizlik olsa da.. Rolling Eyes

Mesaj06.07.2022, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Çok şey yapmak istiyorum abi lisede, Allah izin verirse birçoğunu da yapacağım. Ama bizim lisenin yeri biraz sıkıntılı yerde, Büyük Aymanas'ın tam göbeği. Anlamışsındır nasıl bir yer olduğunu Smile Başıma bir iş gelmeden okusam çok iyi olacak Mr. Green

Hey gidi, şu mesajı yazdığım zaman ortaokuldan liseye yeni geçmiş bir çömezdim, şimdi okulun en büyüğü, lise son sınıfları olduk, YKS illeti ile uğraşma vakti geldi. Zaman inanılmaz hızlı akıyor..
Mesaj10.07.2022, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Çok teşekkür ederim Semih abi sağol sen nasılsın? Smile Hepinizi burada arada sırada da olsa görmeyi çok istiyorum.. Sayfamı tekrardan aktifleştiricem. Hem kişisel blog olarak kullanıcam.. Hemde anlatımlarla desteklicem.. Olumlu olumsuz fikirlere açığım.. Düşünceleriniz önemlidir..Bir moderatör olarak sizler için yapabileceğim sınırlı da olsa herkesin herhangi bir isteği olursa elimden geldiğince geri çevirmiyeceğim.. Yardımcı olacağım inşallah.. Özlemişim burayı her ne kadar büyük sessizlik olsa da.. Rolling Eyes

sağol kardeşim iyiyim ben de iş güç koşturmalar son sürat devam ediyor, forum`un böyle olması evet hiç iyi değil ama bizler istemedik böyle olmasını eskiden buralar çok canlıydı sohbetler yardımlaşmalar hey gidi günler şimdi forumda hiç kimse yok terk edilmiş şehir gibi..
Mesaj12.07.2022, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ankara'dan herkese selamlar Very Happy
Mesaj12.07.2022, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur
Aleyküm selam nasılsınız? Smile

Mesaj17.10.2022, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
@isacotur
Aleyküm selam nasılsınız? Smile

Teşekkür ederim iyiyim youtube video çekimleriyle uğraşıp duruyorum Laughing sizler nasılsınız
Mesaj14.11.2022, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay bee.. ne günlerdi. yine aklıma düştü forum bir gireyim dedim Rolling Eyes
Mesaj26.12.2022, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese merhaba uzun süredir yeni site açıp tekrardan başlama hayalim vardı ve site açtım ancak sadece 5 alt sayfa oluşturabiliyoruz hadi önceden reklam vardı gelir kaynağı olarak ancak reklamları kaldırdınız insanları premium mahkum ettiniz ancak herhangi bir çalışma yok senelerdir. Gelişme olsa alacağımda fiyatları makul umarım düzelir ve tekrardan eski haline döner.
Mesaj08.02.2023, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar. Smile

Önceki mesajları göster: