Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu: bütün css-desing kodları nerede ?????

arkadaşlar ben css-desing yapacam bunu nasıl yapacagım kodları aklımdanmı yazacagım hiçbirşey bilmiyorum
bazı yerlerdede bütün kodlar yok sadece bir kaçtane bütün cs-desing kodlarını biri yazabilirmi mümkümse açıklamalı olsun mümkün degilse önemli degil

yani css-desing tasarımlı bir siteyi adan zaye bütün herşeyini degiştirmek için hangi kodalr varsa hepsini yazın Very Happy
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

En son hakannet55 tarafından 25.07.2008 08:21:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25987
bu sabit başlıkta css-desing için bazı gereken kodlar var.css-desing´de sana özel teman olmalı.bunun için menüyü gizlemeliyiz.menü gizleme kodunu navigasyonun başlığı adlı yere yapıştır ki menü gizlensin.ama dikkat et css´de bazı sorunlar vardır.örnek yazılar büyük olur, köprü eklediğin yazıların altı çizili olur.bunun gibi şeyler.ama merak etme bu ikisi de düzeltilir.ama önce sen en iyisi css forumundaki başlıkları iyice incele. Wink
Mesaj25.07.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte ben forumu inceledim birkaç özellik ekledim zaten ama hepsi yok bütün css kodlArı nerede saklanıyor Very Happy

hepsinin oldugu bir konu varmı acaba?
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj25.07.2008, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsi zaten sabit başlıklarda ama bir de google da ara:
http://www.google.com.tr/search?gbv=2&hl=tr&q=css+design+kodlar%C4%B1&meta=
Mesaj25.07.2008, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlıklarda yokki inceledim ordaki sadece arkaplan kodu falan var hepsi o kadarcıkmı?

siteyi komple degiştircem

En son hakannet55 tarafından 25.07.2008 08:47:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

google da arat dedim ya.
Mesaj25.07.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu hepsini bilen arkadaşlar foruma eklemeli hepsini bir başlık altına bence ben böyle aramıştım defalarca zaten.
Mesaj25.07.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk önce kafandan tasarımını belirle ve tablolarla yapmaya çalış Wink

Mesaj25.07.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.07.2008, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
yani bütün tasarım sayfalarda mı olacak bende 200 den fazla sayfa var yandık ozaman Very Happy

Very Happy
O zaman Yandın Harbiden
Mesaj25.07.2008, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz kolaylaştırabilirsiniz

başlık resminin bitimine kadar tasarımın üzerine
sayfa içeriğini editöre
tasarımın son kısmını tasarımın altına eklerek daha kolayolur.
Mesaj25.07.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yoo onun icin her sayfaya ugrasmana gerek yok

hackerfriend.tr.gg sitesisn veya css bölümünde hackerfriend arkadasımızın acmıs oldugu konuları incelersen kodları css bölümüne ekleyerekten yapabilirsin...
Mesaj25.07.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana hazır css-desing tasarım şablon kodu verebilirmisiniz Wink birtane
üstte bir drop menüsü olmalı yanlız ben onu biraz optimize edebilirim Very Happy
Mesaj25.07.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://frage-uns.de.tl/Design-CSS.htm

bu adresten kodları sırayla al degisiklikleri yap css-design den css kodu olan ve tasarımın üzerindeki kod olan yere yapıştırarak yapkolay gelsin...
Mesaj25.07.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://hackerfriend.tr.gg/450.htm bu adreste asagı dogru cekince temaları ve kodları veriyor. inceleyebilirsin...